Kako ga osvojiti?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ice-red
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 4. 2. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a ice-red » 01. Jan. 2008 22:23

se slišmo naslednje leto. :razz:
hvala za predlog
Uporabniški avatar
Miss M.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Supernova Heights

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss M. » 01. Jan. 2008 22:35

^^Ja, imas prav... Je razlika. Ampak moramo 1. pa 2. letniki veliko med sabo sodelovat, ker je take sorte faks, razni projekti pa se zdaj, ko Slovenija predseduje EU.. Ce si pa probam predstavljat, da bi bil res moj sosolec, bi se pa odlocila tko ja, locila biznis od zabave :D
Nannya-1 dobis msg :wink:
What's the story, morning glory?
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 28. Jan. 2008 15:39

Jaz pa nikoli ne bi mogla hoditi s sošolcem - kot prvo zato, ker mi noben ni všeč, kot drugo pa bi bilo preveč neprijetno, ko bi bila skupaj v razredu vse ure, pa še naveličala bi se eden drugega.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 28. Jan. 2008 16:25

Lilah napisal/-a:Jaz pa nikoli ne bi mogla hoditi s sošolcem - kot prvo zato, ker mi noben ni všeč, kot drugo pa bi bilo preveč neprijetno, ko bi bila skupaj v razredu vse ure, pa še naveličala bi se eden drugega.


hja.,..to si tko na simpl napisala...da kar ni res :P . Ja bi blo fajn, da bi mele punce vse tko pošlihtano v možgančkih, da bi brez problema izbirale sebi primerne tipe. ..Ampak žal ni tko. Zakaj se potem zaljubimo v napačne...če je to tako simpl, da si rečeš "nep, v tega pa ne bom zaljubljena :megacool: ..

My... kljub temu da imaš predsodke, da se v sošolca na boš zaljubila...damn...če ti je všeč ti je všeč...pamet, ko si v zaljubljenem stanju odpove :) .. :P ..in..hvala bogu, da nimaš nobenega tako privlačnega fana v razredu....Jz sm se zaljubila v sošolca, ker je bil res hot...pa tudi jaz sem bila njemu všeč...sam se ni nč iz tega razvilo, ker nihče ni upal narediti prvega koraka...In ja..v srednji šoli se je splošno govorilo o tem kako se ne smeš zaljubiti v sošolca ...tako da je bil to še dodaten razlog, da ni bilo nič..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Feb. 2008 14:42

Pri meni je podobno kot pri Lilah in po eni strani še dobro, da nimam v razredu nobenega sošolca, ki bi mi bil všeč, ker bi potem verjetno malo bolj težko sodelovala pri pouku... :oops: :D No, ne vem, ker se še mi to ni zgodilo, ampak si tako predstavljam. Sicer pa so mi že od nekdaj všeč vsaj dve leti starejši tipi (pa do največ 4 leta recimo), ker so takšni nekje na isti valovni dolžini kot jaz. :wink:
Uporabniški avatar
*~Liesl~*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 27. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *~Liesl~* » 03. Feb. 2008 17:46

Zakaj zveza s sošolcem ne bi mogla funkcionirat? V mojem razredu sta dva parčka in je čist kul.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Feb. 2008 17:52

Ne vem kako je s parčkanjem znotraj razreda, ampak do zdaj še nikoli nismo imeli niti enega para med sošolci in sošolkami, tako da je že to dovolj zgovoren dokaz. :D Čeprav dopuščam tudi to možnost, kot sem jo že zase prej povedala, da mi pač nihče ni všeč v razredu (pa že nasploh imamo malo izbire na voljo, ker je samo par fantov :D). Hm, zakaj ne bi mogla funkcionirati takšna zveza? Po mojem zato, ker so ponavadi dekleta v oš in sš še nezrela in zafrkavajo par, pa tudi nič kaj zasebnosti ni in še celih sedem ur ali več v šoli se gledata... Tako pač jaz mislim in zase vem, da se pri meni to ne bi obneslo (moj sošolec hoče biti z mano in sem mu že dostikrat rekla, da nima šans, sva pa zdaj kolega), sploh ker me srce vleče drugam. :love:
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 03. Feb. 2008 21:35

ne vem zakaj mate vsi tolk proti takim zvezam. pr ns mamo tud dva parčka, pa morm rečt da men ni noben problem bit s fantom v šoli cel dan... itak k si ti pr uri pa zravn nekoga sediš je to čist drgač kokr če si z njim nekje sam, tko da se ne naveličaš... glede sošolk pr ns niso tolk otorčje da bi neki zajebavale, sošolci pa tud ne... zasebnost mava pa pač kadr sva sama pr men alpa pr njemu, sj ne morš bit skos samo zaprt nek s svojim fantom/punco... tko da js bi rekla da se to čist fajn obnese... pa morm rečt da mava tud pol več časa vsak zase recmo za vikende, ker se tok al tok med tednom vsak dan vidva...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 04. Feb. 2008 16:48

No, glavno da se vama in še nekaterim takim obnese. :wink:
Uporabniški avatar
spelcyika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a spelcyika » 19. Feb. 2008 16:10

jst mam tut problemček...sošolc mi je res nooooro ušeč. morm rečt da sva tut neki mela ubistvu sva zlo doug mutila, sei bi bla skupi sam njega mot ker sva sošolca..to pa ni edina ovira tuki je tut njegova frendica sej učasih je bla tut moja sam odkar se meče po njemu jo sovraž do amena no ja... ona mu je tut o men guvurila take stvari da ne morš vrjet ubistvu same laži zato sva se umes tut velikrat skregala ker je vrjeu njej ampk zdj je šele spoznovda use kar je rekla sploh ni res..ampk to še ni use umes so tut drugi k se tut ful lažejo sam zato da nebi bla mi2 skupi sam še zdj ne najdm razloga zakaj nebi smela bit skupi pa tut reku mi je da me noče zgubit zarad tega oz zard drugih...pa mi je reku da je najobl da sva pač skp sam tko k nebova v šoli sei use lepo in prou sam problem je v tem k največ sva skp v šoli in nevem kako bo use to funkcioneral tko da prosm za nasvete kaj nj nrdim ker res vsak dan mam bl filing da sm se zaljubila vanga :cry: usak nasvet dobrodošel ...
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 19. Feb. 2008 17:17

V šoli bodita tiho in nikomur ni treba vedeti, da sta par. Tam se obnašajta tako kot vedno. Bodita sošolca in to je to. Ko je pouka konec pa pojdita v kino, na tortico, sprehod, kak čajček ipd. Skratka po pouku si dajta duška in bodita normalen par.

Torej, ko je šola/med poukom sta sošolca in se temu primerno vedeta. Tako nihče ne bo drezal v vaju, vaju gledal, zbadal ipd. Ko pa je pouka konec pa rokce skupaj in skupno pot pod noge. Čist normalno se to izide. :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 19. Feb. 2008 19:58

^^Jaz se ne strinjam s tem, ker dvomim da bi se obneslo. Dopuščam možnost, ampak zase in za veliko večino lahko trdim, da to težko deluje. Ko si zaljubljen ne moreš biti z nekom 7 ur in mu ne pokazati, kaj čutiš do njega. In če ne bosta skupaj med poukom, kdaj bosta? Ostajajo seveda popoldnevi in vikendi, ampak takrat se je ponavadi potrebno učiti. Vse skupaj otežuje še morebitna velika oddaljenost med kraji, kjer živita. In navsezadnje; ZAKAJ naj bi sploh skrivala, kaj čutita? Zaradi okolice? Kaj pa njih briga če sta skupaj. Totalno osnovnošolsko.

Na 'prijateljico' se ne oziraj. On menda do zdaj ve, da laže. Ti tudi. Povej ji, kaj si misliš o njej in da naj se ne vtika med vaju, ker sta skupaj in se imata rada. Čista faušija jo daje, kar je res žalostno in edina poraženka v vsem je prav ona.

Sicer pa se mi zdi malo čudno, da bi bili vsi tako proti vama... mogoče si napačno razlagaš določene zadeve?? Aja in še to... najprej se prepričaj, da on sploh hoče biti RES s tabo (gleda na to, da je predlagal samo 'popoldansko zvezo').
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 19. Feb. 2008 22:10

jah moja srednja šola je že nekaj let nazaj tako, da ne vem več kako potekajo reči med srednješolskimi klopmi :P , ampak sama bi ravnala tako kot sem zapisala. je pa res težko nekaj svetovati, če nisi sam v takšni situaciji. :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 19. Feb. 2008 22:29

Ni dobra ideja. Prej ali slej bosta šla narazen, potem bo šele neprijetno.
Uporabniški avatar
star*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a star* » 20. Feb. 2008 8:44

Shannon napisal/-a:Ni dobra ideja. Prej ali slej bosta šla narazen, potem bo šele neprijetno.


to je čist pesimistično :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov