Kako ga osvojiti, ko se pa dela, da nima srčka

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 08. Maj. 2008 18:20

pikica85 napisal/-a:On mi je sam reko po sexu, in po tem, ko sem mu povedala da ga imam rada, da nima srca, da ima kamen namesto srca.


Tale izrek je zelo zanimiv za manipuliranje z žensko...
Jaz sem jako bad persona...imam kamen namesto srca...bogi sem in ah in sploh. Ti revca zaljubljena mu pa želiš naivno pomagati in njegovega srčka razbitega sestaviti spet skupaj in ga narediti da bo bilo samo zate in bosta skupaj živela do konca svojih dni :D :D :D
Človek te ima pač za f** in manipulira s teboj...dokler mu ne boš preveč psihirala...ko mu boš presegla ali se te bo naveličal bo spet izginil neznano kam...ti pa boš potem svojim vnučkom razlagala o svoji nesojeni ljubezni :scherzkeks:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 08. Maj. 2008 18:49

ryu10kyu napisal/-a:Človek te ima pač za f** in manipulira s teboj...dokler mu ne boš preveč psihirala...


al pa dokler ne bo ena bol huda bejba (pa seveda naivna, da se mu bo sploh pustila) mimo pršla :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Maj. 2008 18:54

ma jaz res ne razumem kako ene ženske ne vidijo tega ej?! kej je tko težko ločit med osebo, ki se s tabo opazno samo igra in osebo, ki misli resno? nevem no...nehi sanjarit in razmišljaj racionalno!
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 08. Maj. 2008 18:54

pikica85 napisal/-a:On mi je sam reko po sexu, in po tem, ko sem mu povedala da ga imam rada, da nima srca, da ima kamen namesto srca.


potem pa ga pošlji k zdravniku, zna bit nevarno zanj... :roll:

:P
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 08. Maj. 2008 23:10

Dobr no, sj ni potrebe po nesramnosti, pač se je ženska čist zalubla in si na seb najbol prjazn način zdj razlaga te zadeve...kar pa velik folka počne v fazi brezglave zaljubljenosti!

Realnost je pač taka, da je njemu vrjetno sam do seksa in nima kšnih resnih namenov s tabo...in ti, žal, glede tega ne morš nč narest. Neki forsirat v smislu, da bi on "spoznal" da si ti prava zanga, je čist brezveze. Če bo sam pršu do tega kul, drgač bo pa tud mogl bit kul.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 08. Maj. 2008 23:29

js te na nek način razumem, tvojo naivnost, ker sm bla tud sama taka.. Brezveze upaš. hahahha, na koncu ni nič iz tega. Njega boli k. zate. Mogoče se ti bo opraviču, če boš začela neko temo o tem, da bi mela kaj več. Nč, upam, da slej ali prej padeš na realna tla :) ... Pač tko je, ne zanimaš ga kot oseba, pozabi ga. Kmalu zatem si bo že našel drugo. :rolleyes:
Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 09. Maj. 2008 9:33

Prav imate, jaz pa sem noro verjela, da me bo nekega dne imel rad. Kako smotano. :juggle:
katrin21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a katrin21 » 09. Maj. 2008 18:09

To pa je čista resnica!Ko ti nekdo reče, da te noče več kot punco ali fanta na začetku dejansko boli, ampak če rineš za njim so stvari samo še slabše. Meni se je zgodilo že pri dveh bivših, da sem nekaj časa jokala za njima in sta vedela, da trpim, ko pa sem sama uredila vse v glavi in se kljub vsemu pogovarjala z njima, ampak tokrat brez kazanja čustev in na prijateljski način sta...mnjaaa...oba hotla pricapljat nazaj! :D
Nauk zgodbe...če ti je nekdo všeč pa ti njemu nisi mu nikoli ne pokaži, da trpiš.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 09. Maj. 2008 18:41

Joj pikica...relnost je taka da mu boš največ f** frendica...Vem da se ne sliši glih fajn...ampak boš mogla sprejet to. Če si mu lahko sam f** frendica pol mu bodi...čeprav bo zate boljš če se TI distanciraš od njega in ga pozabiš asap
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 10. Maj. 2008 16:53

Tudi jaz mislim da on ne želi in pričakuje "resne" zveze... Če bi jo, nebi skrival punce, in bi definitivno kaj rekel nazaj, ko si mu rekla da ga imaš rada...

Na tvojem mestu se bi delala da mi je vseeno, ker če mu boš pokazala da trpiš te bo znal še bolj oviti okrog prsta...

Kamen namesto srca?
Sem se spomnila na neko situacijo, ko sem za šalo nekomu rekla da ma luknjo v prsih če leži, in da mu bom pivo natočila notr... In je prbil nazaj, da je to zato, ker nima srca. :? :D
Ja kaj pa vem kaj mislijo s tem, po mojm nč kej dobrega... Jaz se še nisem začela trudit razumet kaj je mislil s tem. :razz:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 10. Maj. 2008 17:09

Pikica85, jst ti verjamem, da nekje v sebi še vedno misliš, da se bo stvar spremenila in bo nekega lepega dne ugotovil, da te ima rad. Da čeprav je samo sex, bo mogoče skozi vajino druženje pred in po sexu ugotovil, da je to to... No, ne bo. Naj se sliši še tko grdo in kruto, na žalost je res. Ti si se zaljubila že leta nazaj (tečaj CPP), on se ni. Vmes je dvakrat izginil, brez da bi se spomnil nate, imel punco... Vem, da te ne bom prepričala. Nihče te ne bo. Niti sama. Še vedno boš upala in čisto malo verjela, da enkrat pa bo. Iz svoje izkušnje ti povem, da se boš nekega lepega dne zjutraj zbudila in ne boš ničesar več čutila do njega. Nič slabega ne bo čutiti. Smejala se boš sama sebi, kako si bila smešna in neumna, da si v kaj takega sploh verjela. In veš kaj? Občutek, ko začneš tko tuthat tko seeedeee!!! :D Boš vidla... Good Luck do takrat!
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 11. Maj. 2008 8:43

jaz res ne razumem, kako si se pustila spet nasrat nekemu tipu ki je že pred par leti zgino.... in ne da nima srčka :roll: ampak se tipu gre zgolj za seks... ti se pa s tem sprijazni ali pa ne, ker nikogar ne moreš prisilit da se zaljubi v tebe. niti če boš ful zanimiva, prijazna, al najboljša v postelji... če pač nisi njegov tip, nisi njegov tip in konec. In mi je bad, ko vidim, da se punce mečejo za tipi, ki jih samo izkoriščajo... madona kje je tvoj ponos?
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Maj. 2008 9:26

Mogoče je pa dober jebač...pa bi ga rada imela samo zase...saj v seksu oba uživata...ona tudi sigurno...ampak problem je da ona hoče več od tega...on pa pač ne :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 11. Maj. 2008 9:32

Mislm, da ma seks za njo tlele ta zadnjo vlogo :?
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 12. Maj. 2008 20:14

Meni se pa zdi zanimivo, da vsi obsojate tega tipa ... pač mu gre samo za f*k, big deal, saj ni edini. Pri njegovih letih je itak večina tipov takih. Če je ona zatreskana, si je sama kriva, da še kar rine za njim ... on bo seveda izkoristil priložnost, saj ni neumen. Zakaj bi zavrnil eno bejbo, ki se mu takole ponuja?

pikica, zdej če nočeš res trpet, bejži stran od njega. Lahko si prepričana, da poleg tebe poriva še kakšno (ali dve ali tri ...). Ne bit naivna in verjet sranju o zlomljenem srcu, boli ga k... zate. Če ne bi bila zatreskana vanj, bi si lahko furala krasno fuk-prijateljstvo, tako pa ... run Forrest, run.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov