Kako ga osvojiti, ko se pa dela, da nima srčka

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 12. Maj. 2008 21:06

Shannon napisal/-a:Meni se pa zdi zanimivo, da vsi obsojate tega tipa ... pač mu gre samo za f*k, big deal, saj ni edini. Pri njegovih letih je itak večina tipov takih. Če je ona zatreskana, si je sama kriva, da še kar rine za njim ... on bo seveda izkoristil priložnost, saj ni neumen. Zakaj bi zavrnil eno bejbo, ki se mu takole ponuja?

pikica, zdej če nočeš res trpet, bejži stran od njega. Lahko si prepričana, da poleg tebe poriva še kakšno (ali dve ali tri ...). Ne bit naivna in verjet sranju o zlomljenem srcu, boli ga k... zate. Če ne bi bila zatreskana vanj, bi si lahko furala krasno f**-prijateljstvo, tako pa ... run Forrest, run.


Saj tip ni slab. Nezrel je. Ne ve kaj bi rad. Dosti punc se mu dopade... Fora je v tem, da je težko biti "najboljša kolegica in f** frendica" nekomu ko ga imaš ful rad. Jaz pa pač nisem karakter za "f** fehtarje" in ne morem biti "f** frendica", ker pač moram bit v moškega zaljubljena, če hočem imeti z njim kaj intimnega. Sva zaključla ker sem povedala, da jaz hočem več.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Maj. 2008 22:17

srčica* napisal/-a:In mi je bad, ko vidim, da se punce mečejo za tipi, ki jih samo izkoriščajo...
Kaksno izkoriscanje? Ce ne obljublja veze je njegovo pocetje povsem legitimno. Zeli seksat z njo, ona pa to lahko sprejme al pa ne. Ce sprejme mata pac seks v katerem oba uzivata. Kako je to lahko izkoriscanje, sej sta obadva dobila kar sta hotela in noben ni na izgubi. Ce pa ona hoce vec je pa to njen problem, saj on ni nicesar obljubljal.
Konstantno se tolce po tipih cist za brezveze.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Maj. 2008 14:40

Izkorišča te, samo igra se s tabo! Kaj še hočeš, da naredi ali pove, kar te bo prepričalo (če te bo), da ni resen? Poleg tega ima še punco. Ne vem kako si lahko nekomu druga violina. Nimaš nobenega samospoštovanja? Pri teh letih bi lahko malo bolje izbirala fante. Zaslužiš si boljšega, tega pa samo pozabi, drugega ti nimam kaj svetovati. :wink:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Maj. 2008 14:42

Mahagonij napisal/-a:
srčica* napisal/-a:In mi je bad, ko vidim, da se punce mečejo za tipi, ki jih samo izkoriščajo...
Kaksno izkoriscanje? Ce ne obljublja veze je njegovo pocetje povsem legitimno. Zeli seksat z njo, ona pa to lahko sprejme al pa ne. Ce sprejme mata pac seks v katerem oba uzivata. Kako je to lahko izkoriscanje, sej sta obadva dobila kar sta hotela in noben ni na izgubi. Ce pa ona hoce vec je pa to njen problem, saj on ni nicesar obljubljal.
Konstantno se tolce po tipih cist za brezveze.

Ja, pa gre za izkoriščanje. V nadaljnje se mora punca zjasniti pred njim, čeprav fant že zdaj prav dobro ve, kako lahko je nekoga poklicati takrat, ko ne dobi od punce kar bi hotel in kliče "nadomestno" punco.
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 13. Maj. 2008 18:15

tip ji je dost jasno pokazal kaj hoče od nje, sicer se mi pa zdi da je punca v zgornjem postu napisala da sta zaključila, ker mu je povedala da hoče več.
Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 13. Maj. 2008 21:19

@smrketka@ napisal/-a:tip ji je dost jasno pokazal kaj hoče od nje, sicer se mi pa zdi da je punca v zgornjem postu napisala da sta zaključila, ker mu je povedala da hoče več.

Ja res je. :) Sem ponosna nase, ker sem se rešla iz "začaranega kroga". Tip ne ve kaj je zgubo. Tnx za tiste, ko ste mi svetovali.
ChIqUiTa_bLa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ChIqUiTa_bLa » 20. Maj. 2008 16:28

pikica85 napisal/-a:Spoznala sem ga pred 5 leti, imela sem rosnih 17. Bil je nekaj posebnega in je še vedno. Ko sem vstopila v prostor, me je od vseh 30 fantov pritegnil. Ker je tako poseben, tako sladek. Bil je tečaj CPP. Kasneje se je nadaljevalo s pozdravljanjem in vedno večkrat sva se kje srečala in pač naneslo je, da sva tudi zaplesala skupaj. Ugotovila sem, da sem mu malce všeč. Poljubila sva se in se začela družiti. Nato pa je izginil. Ni se mi javil na GSM, ni mi odpisal SMS, nisem ga videla 4 leta. Lani sem ga spet srečala in ugotovila sva da sva si še vedno všeč, vsaj tak občutek sem dobila. Začela sva se dobivat (kino, pijačke, tudi do spolnega odnosa je prišlo). Najino druženje je postajalo vedno pogostejše, njegovi prijatelji so me sprejeli, nakar se je spet zgodilo - potuhnil se je. Izvedela sem, da ima punco :(.
Prešnji teden se je razšel s punco. Spet me vabi k sebi domov - na intimne odnose. Kaj naj storim. Jaz ga vendar ljubim. Ko mu povem, da ga imam rada, pove da imam smolo. Nikoli mi ne reče, da me ima rad. A vendar me vabi k sebi. Zakaj tako??? Kaj naj storim, da bo nekega dne moj?


te popolnoma razumem kaj doživljaš...sem isto doživela tudi sama...vendar pa sem tipa hitro spregledala in sem se borila proti svojim čustvom...čeprav je trajalo kar nekaj časa da sem se popolnoma odmaknila od njega in vse prekinila...tak moški je preveč zagledan vase da bi lahko imel koga rad...tako da imej se rada in z dvigjeno glavo pejt stran od njega...pa čeprov ti neki pomeni...želim ti velik sreče....pa ne pozab da je okol tebe velik bolših moških, ki so te vredni :wink: :wink:
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 07. Jun. 2008 15:36

Tudi jaz bi osvojila bivšega k sva pred kratkim nehala sam mi je reku da ne čut več to kar je včasih. Pred tednom je blo še vse kul pol pa kr naenkrat vse to. Je reku da se je že dl časa vlekl da je tud on kriv k mi ni kuj povedu. Drugačn je ne poznam ga več kt da nima več srčka. Pogrešam ga :cry:
Uporabniški avatar
kulika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a kulika » 12. Jun. 2008 2:43

Shannon napisal/-a:Meni se pa zdi zanimivo, da vsi obsojate tega tipa ... pač mu gre samo za f*k, big deal, saj ni edini. Pri njegovih letih je itak večina tipov takih. Če je ona zatreskana, si je sama kriva, da še kar rine za njim ... on bo seveda izkoristil priložnost, saj ni neumen. Zakaj bi zavrnil eno bejbo, ki se mu takole ponuja?

pikica, zdej če nočeš res trpet, bejži stran od njega. Lahko si prepričana, da poleg tebe poriva še kakšno (ali dve ali tri ...). Ne bit naivna in verjet sranju o zlomljenem srcu, boli ga k... zate. Če ne bi bila zatreskana vanj, bi si lahko furala krasno f**-prijateljstvo, tako pa ... run Forrest, run.
:lol: se podpišem pod to!:)
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 16. Jun. 2008 21:25

Delaš se da si nedostopna :) kontra nazaj ane :D
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 16. Jun. 2008 22:26

pikica85 napisal/-a:Prešnji teden se je razšel s punco. Spet me vabi k sebi domov - na intimne odnose. Kaj naj storim. Jaz ga vendar ljubim. Ko mu povem, da ga imam rada, pove da imam smolo. Nikoli mi ne reče, da me ima rad. A vendar me vabi k sebi. Zakaj tako??? Kaj naj storim, da bo nekega dne moj?


Hm..k sebi te najverjetneje vabi, ker ga privlačiš, vendar če ti čutiš do njega več kot, da te samo privlači, pa ti tega ne more vrnit, predlagam, da gresta narazen.
Je blo pri meni podobno. Je vedel, da ga imam rada, pa mi tudi tega ni rekel....nekaj časa....vendar ko pa je..mu pa nisem verjela, al govori zato, da bi me obdržal ob sebi..al misli resno.
Jest ti predlagam, da razmislš, kaj ti pomeni in če misliš nadaljevati z njim, potem bodi pripravljena na vse ali nič.
Lahko te bo zelo grdo izkoristil in bo na koncu zelo bolelo, lahko pa te vzljubi in postaneta kaj več.
tally weijl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 7. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tally weijl » 07. Sep. 2008 15:12

pikica85 je napisal/a:
Jaz ga vendar ljubim.


ne pa ga ne! punca samo obsedena si z njim! to pa vem ker govorim z izkušenj sem imela podobno "zvezo" ki je trajala v nedogled in seveda se je na koncu končala tako da sem bila jaz tista ko je jokala. ampak sedaj sem ugotovila da sploh nisem bila zaljubljna ampak obesedena z tem fantom.

kot pa sem prebrala v tvojih naslednjih postih da sta prekinila stike pa ti povem da sem ponosna na tebe in boš vidla da bo zdaj samo boljše, saj si tako sebi naredla veliko uslugo.

uživaj, in upam da boš spoznala tipa kite bo vreden in nebo v tebi videl samo seksa, ampak tudi dobro osebo kakršna si!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov