Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Maj. 2008 19:59

To si se verjetno zmotila...tole je Julia napisala kar tukaj kaže da sem jaz napisal...prosim popravi da ne bo pomote in raznih udrihanj :D :D :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 12. Maj. 2008 20:17

jullia_ napisal/-a:Če bi našla nekoga, ki bi mi bolj ustrezal, bi bila pa z njim ja. Ljubezenske zveze zame niso dobrodelnost ampak nekaj, kar ti življenje izpopolnjuje in te osrečuje. Zakaj bi potem hotel bit z nekom, če pa veš, da bi ti bilo z nekom drugim lepše?

Tu se ne gre za dobrodelnost, ampak zato, da se ne podlega trenutnim "zatreskanostim" in zagledanostim. Kakorkoli obrneš, ne moreš vedet, če zares obstaja boljše od tistega kar imaš. Mogoče so možgani oprani od pocukranih filmov, mogoče je deklica razvajena in neprilagodljiva, mogoče ne pozna realnosti....
dejstvo je, da imamo vsi ljudje pluse in minuse, vse zveze pa vzpone in padce in nikdar ne moreš vedet, če obstaja boljše.

To je ljubezen. Si z nekom, ki ga ljubiš, te izpolnjuje in osrečuje in ne iščeš boljšega, čeprav ima sodelavec lepši telešček, tisti picopek super nasmeh in sošolec s faksa super smisel za humor.

In ne, nihče ne ve kje je meja med preveliko popustljivostjo in prehitrim obupanjem. Vsak ima svojo mejo.
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 12. Maj. 2008 20:34

Lizzyka* napisal/-a:jst se tut strinjam z no angel. sej človk ni sam kriv, da se zaljubi u druzga. to se loh usakmu zgodi, ne glede na to a si punca al fant. res ni prijetno, če te zapusti zarad druge/druzga, ampak najbrž tut njemu ni lahko zapustit enga, k ti neki pomen [ti je nekoč pomenu].


Eeeee, tole je pa verjetno eden največjih zablod človeštva. Kako ni sam kriv? Človek lahko obvladuje vsa svoja čustva, če to hoče. Ko se zaljubiš, se to zgodi zato, ker se tudi hočeš zaljubiti. Lahko pa zadevo zatreš, še preden se razvije do te mere, da bi jo sploh imenoval zaljubljenost.

Fora je v tem, da smo ljudje narejeni tako, da hrepenimo po bližini in smo socialna bitja (pač trik, s katerim narava poskrbi za ohranjanje vrste). Zato večina ljudi niti ne vidi smisla v zatiranju zaljubljenosti; zato pravijo, da "se kar zgodi". Ja, se, ampak z njihovim zavestnim "privoljenjem", da bodo do te osebe razvili neka čustva. Nekateri pa vsako malenkost zatrejo že v kali, večinoma zaradi slabih izkušenj ali pa so čustveno mrtvi že od nekdaj.

Še tole: tudi jaz mislim, da človeka ne moreš nikomur "ukrasti". Zato je skrajno debilno mišljenje nekaterih deklet, ki so jezne na bivšega tipa in "tisto kurbo, ki jim ga je ukradla". Če nekomu ni več za bit v razmerju, komu na čast naj vztraja v njem? Vso pravico ima, da gre brez pojasnjevanj. Pač hoče bit z nekom drugim, big deal.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Maj. 2008 21:20

trapa napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Če bi našla nekoga, ki bi mi bolj ustrezal, bi bila pa z njim ja. Ljubezenske zveze zame niso dobrodelnost ampak nekaj, kar ti življenje izpopolnjuje in te osrečuje. Zakaj bi potem hotel bit z nekom, če pa veš, da bi ti bilo z nekom drugim lepše?

Tu se ne gre za dobrodelnost, ampak zato, da se ne podlega trenutnim "zatreskanostim" in zagledanostim. Kakorkoli obrneš, ne moreš vedet, če zares obstaja boljše od tistega kar imaš. Mogoče so možgani oprani od pocukranih filmov, mogoče je deklica razvajena in neprilagodljiva, mogoče ne pozna realnosti....


A si lahko prosim vsi skupaj vbijete v glavo, da ne govorim o nepremišljenih preskakovanjih iz ene zveze v drugo na podlagi seksi trebušnih mišic?
Ampak realno gledano je človek pri 20ih ena oseba, čez 10 let si pa lahko popolnoma drugačen karakter, zato nikjer ne piše, da ti bo isti partner še vedno najbolj ustrezal. Ljudje se včasih pač prerastemo in ni nemogoče, da takrat spoznaš nekoga, ki ti bolj ustreza.


trapa napisal/-a:dejstvo je, da imamo vsi ljudje pluse in minuse, vse zveze pa vzpone in padce in nikdar ne moreš vedet, če obstaja boljše.

To je ljubezen. Si z nekom, ki ga ljubiš, te izpolnjuje in osrečuje in ne iščeš boljšega, čeprav ima sodelavec lepši telešček, tisti picopek super nasmeh in sošolec s faksa super smisel za humor.


Pa še to, tukaj ne gre za iskanje boljšega. Tako kot ryu10kyu, sem tudi jst svojemu fantu predana in z njim srečna. In precej bolj zagreto od ryukyuja sem trdila, da je moj tip zame najboljši :) Najboljši v tem danem momentu, kje in kakšna bova čez deset let, si pa res ne upam trdit. Popolnoma mogoče je, da bo eden od naju takrat potreboval čisto drugačnega partnerja. In to niti slučajno ne zaradi glupih kriterijev, ki si jih naštela v svojem postu.
Uporabniški avatar
*Nebo*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Nebo* » 16. Maj. 2008 8:38

Ti ga "ukradeš" njej,druga ga lahko torej z enako lahkoto tebi,a ne?Tak tip,ki se obrača za vedno novimi izzivi in puncami je vreden koliko že?Kar gre okrog pride okrog.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 16. Maj. 2008 17:21

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 07. Nov. 2010 4:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Maj. 2008 17:36

Sej jst tud premišljujem in fantaziram, ampak realno gledano bova pa čez 20 let lahko že oba mrtva :) (pardon za morbidni humor, tak dan je)

Eno je sanjarjenje, drugo je pa sveta prepričanost, da boš z nekom do konca življenja skupaj. Vam lahko tukaj s foruma naštejem par zvez, ki so delovale "večno", pa so se praktično z danes na jutri končale. In jst v tem pač ne vidim nič tragičnega, dokler so ljudje srečni, dokler so skupaj. In če po določenem času nisi več, se je brezveze silit iz enih načelnih razlogov.
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 16. Maj. 2008 18:01

kako ga osvojiti če ima punco?

se ga ne osvoji sploh...find your own :)
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 16. Maj. 2008 18:17

ah dajte no.
valda se ne zaljubiš v nekoga ker si ti želiš zaljubit v njega :roll: če bi blo tak pol bi blo manj teh nesrečnih ljubezni in vsega kar je povezano s tem. Bi se tut jas zalubla v enega človeka tule ko mi blazno gnjavi a meni sploh ni všeč pa bi bla srečna in je to to :roll:


se nekateri obnašate ko da je zločin človeštva če si želiš nekoga ko je v vezi.
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 16. Maj. 2008 18:23

men se pa ne zdi lepo mešat štren parom...vem da bi bla sama ful jezna če bi se kkšna bejba tikala v mojo vezo :)

sicer pa res ni največji zločin človeštva da si nekoga želiš :) sam pač mislm da je lepo da počakaš da rata frej...
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 16. Maj. 2008 18:29

hruška :) napisal/-a:men se pa ne zdi lepo mešat štren parom...vem da bi bla sama ful jezna če bi se kkšna bejba tikala v mojo vezo :)




to je res. Tudi jas bi popizdla, če bi se kera vtikala med mene pa mojega tipa. Ampak še vseeno ne razumem zakaj naprimer ko si s kerim tipom in on s tabo vara svojo punco (in ti slučajno niti ne veš za njo) bejba hoče pol tebe razbit :roll: . Saj je nisem jas varala
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 16. Maj. 2008 18:33

aja no js sm predpostavljala da sta srečna in da noben ne vara nobenga (nism brala useh postov :oops: )

in ja tega tut js ne razumem k kdaj kkšne piz**** čez punco k katero jih je tip prevaru namest da bi ble jezne na svojga deca (navsezadnje jo je on "izdal" al kako bi rekla)
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 16. Maj. 2008 18:34

diamanta lizika mal narobe sm prebrala tvoj post, se opravičujm :) ampak sej bistvo je nekak enako... :D
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 20. Jul. 2008 20:12

oh, trenutno se ena neki mojmu vsiljuje...
čeprou moj nč ne skriva, mi use pove...mogoče me hoče tud narest mal ljubosumno? pa kr neki ga kliče, pa mu piše :eek:
baje ji je reku da je zaseden..
sam dej no, kako lahko pade nekomu na pamet da gre osvajat nekoga ki je zseden? pop****** bom! :evil:
verjamem da me ne bo prevaral, sam usen ni lih prijetno :(
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 20. Jul. 2008 21:41

hruška :) napisal/-a:aja no js sm predpostavljala da sta srečna in da noben ne vara nobenga (nism brala useh postov :oops: )

in ja tega tut js ne razumem k kdaj kkšne piz**** čez punco k katero jih je tip prevaru namest da bi ble jezne na svojga deca (navsezadnje jo je on "izdal" al kako bi rekla)


Ja upam, da tko razmišljate tudi, ko se vam kj tazga zgodi :wink:
Ampak vseeno se jih najde full, ki se derejo fuck off na žensko, ki je boli k. zanjo in za njenga tipa..

Če ve al pa ne ve una, s katero je vara, a ma on punco.. nema veze.. se nima njegova punca pravice dret nanjo.

Tipa se ne 'krade'. To je njegova odločitev.. vsak se lahko bremza, če le ve zakaj.

Kako osvojit tipa, ki ma punco.. odvisno a v njuni vezi škripa. Če ne škripa.. se začne s prijateljstvom, ki mogoče lahko prerase v kaj več..ker ugotovi, da si ti tista waw in sploh

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov