Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 10. Maj. 2008 16:33

ryu10kyu napisal/-a:Tamala_mrha:
Vem odgovor ampak je predolg in prezakomliciran za na kratko razložiti...izhaja še iz obdobja ko so ženske iskale najboljšega lovca.
Morda vprašanje? Zakaj se ponavadi zgodi da je en dečko všeč večini dekletom na šoli in vse norijo za njim? Zakaj je on tako blazno zaželjen? Kaj je tako privlačnega na njem, da vse v njem vidijo alfa samca in si vse želijo da bi bile pa one tiste ki bi osvojile njegovo srce? Zakaj dekleta padajo na lumpe oziroma na tipe ki niso dolgočasni in so neke vrste ulov...one bodo tiste ki ga bodo ukrotile in vzgojile...

Malo razmisli o teh vprašanjih ki sem jih postavil...morda kakšen namig najdeš :wink:

Hehe, saj ta del o nekom nedosegljivem nam je ženskam verjetno še predobro znan. :D Druga stvar pa je, če takega tipa omrežimo. :D No, kar se tiče razvez... Saj sem jaz tudi odločno proti dreganju v zasedene tipe, pravim pa, da ni nič slabega, če si z nekom, ki je prej pustil svojo punco, ker mu očitno več ni bilo do nje... Če v zvezi več ne štima, potem je to edina prava rešitev.
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 10. Maj. 2008 16:37

ryu10kyu napisal/-a:Meni se zdi to podlo s strani žensk, da skačete v desce ki so zasedeni.
Pravijo da ne počni drugim tisto kar ne bi sebi naredil...kako sploh lahko pogledate sebe v ogledalo in mirno s tem dečkotom živite? :nixweiss:


tipi pa pri tem niso nič krivi??? :evil:

drugače tu ni blo mišleno (vsaj ne z moje strani), da skačemo v tipe, ki so zasedeni. tu je blo mišljeno da lahko tip spozna punco, ki ga bolj pritegne kot njegova trenutna in ja posledično svojo punco zapusti zaradi druge.
ampak to se pač dogaja in po mojem mnenju ni to nič podlega.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Maj. 2008 16:48

exdancer napisal/-a:tipi pa pri tem niso nič krivi??? :evil:

drugače tu ni blo mišleno (vsaj ne z moje strani), da skačemo v tipe, ki so zasedeni. tu je blo mišljeno da lahko tip spozna punco, ki ga bolj pritegne kot njegova trenutna in ja posledično svojo punco zapusti zaradi druge.
ampak to se pač dogaja in po mojem mnenju ni to nič podlega.


Seveda so tudi oni krivi...sploh če so kurbirji in jim odgovarja na tak način dekleta dol pokati...potem pa gre k drugi in spet k drugi, itd.
Seveda je na koncu on prasec in ne ženska ki bi lahko videla že v naprej kako stvari stojijo in si ne metala peska v oči da je pa ona da one :D

Kar se mene tiče ko imam dekle ne gledam zdaj katera je pa boljša in čim "kao" boljša pride grem z njo...seveda je še ogromno boljših...ampak jaz sem se zanjo odločil in gradim na tem razmerju...jaz pač ne delujem tako da se obrnem tja kamor veter zapiha. V primeru da se pa ne štekam z dekletom, pa takoj odrežem in ne iščem zdaj neko drugo dekle da ji bom skočil v objem. Zato tudi nisem nikoli nobene prevaral do sedaj.

Seveda se verjetno kdaj zgodi da pač tako pride kot si dejala...ampak jaz sem imel v mislih vsesplošni vzorec ki ga imajo sedaj mladi v glavi in po njem delujejo. Sploh ni več greh nekoga prevarati kajti to itak "vsi" počnejo...zakaj ne bi tudi jaz? Itak so vsi desci kurbirji in vse ženske kurbe in sploh ni več normalnega desca niti normalne punce...in potem vsi zafrustriarni okoli hodijo v tem slogu in gledajo samo nase in da oni ne bodo "kao" prizadeti, zato ker so že bili.
To sploh ni ljubezen...to je kar nekaj in daleč od tega da bi se temu lahko reklo ljubezen... :nixweiss:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 10. Maj. 2008 17:07

no sj potem sva pa na isti strani :D

Seveda so tudi oni krivi...sploh če so kurbirji in jim odgovarja na tak način dekleta dol pokati...potem pa gre k drugi in spet k drugi, itd.
Seveda je na koncu on prasec in ne ženska ki bi lahko videla že v naprej kako stvari stojijo in si ne metala peska v oči da je pa ona da one

ne, tu sta kriva oba. se ne nagibam ne na eno in ne na drugo stran. če pride do varanja, sta kriva oba in konec debate. zato sta vedno potrebna dva. zmotilo me je samo to, ko si tako enostransko napisal, da je kriva ženska.

uglavnem...tudi jaz ne odobravam varanja, res daleč od tega.
zagovarjam pa pač situacijo, do katere lahko pride, ko gre tvoj srček po svoje. seveda ljudje trpijo pri tem, ampak pomagati se pa ne da.
aha pa še to.... to kar jaz zagovarjam, niti slučajno ne vključuje vsesplošnega vzorca, ki si ga opisal.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Maj. 2008 17:57

ryu10kyu napisal/-a:
Kar se mene tiče ko imam dekle ne gledam zdaj katera je pa boljša in čim "kao" boljša pride grem z njo...seveda je še ogromno boljših...ampak jaz sem se zanjo odločil in gradim na tem razmerju...jaz pač ne delujem tako da se obrnem tja kamor veter zapiha. V primeru da se pa ne štekam z dekletom, pa takoj odrežem in ne iščem zdaj neko drugo dekle da ji bom skočil v objem. Zato tudi nisem nikoli nobene prevaral do sedaj.



Zanimiva filozofija. Zame je pa moj tip najboljši. Mogoče ga kdo drug prekaša po eni ali dveh lastnostih ampak kot komplet pa vem, da z nobenim drugim ne bi bila bolj srečna.
Če bi našla nekoga, ki bi mi bolj ustrezal, bi bila pa z njim ja. Ljubezenske zveze zame niso dobrodelnost ampak nekaj, kar ti življenje izpopolnjuje in te osrečuje. Zakaj bi potem hotel bit z nekom, če pa veš, da bi ti bilo z nekom drugim lepše?


Pa še replika za tamalo_mrho: Za moje pojme ne more ženska nikoli tipa ukrast. Ene imajo sicer glede tega hudo zgrešene pojme, ampak dejstvo je, da fant pač ni tvoja last. Nobene izključne pravice do njega nimaš, ker se je on sam odločil, da želi bit s teboj in ko ne bo več hotel bit, nimaš kaj narest.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Maj. 2008 18:36

jullia_ napisal/-a:Zanimiva filozofija. Zame je pa moj tip najboljši. Mogoče ga kdo drug prekaša po eni ali dveh lastnostih ampak kot komplet pa vem, da z nobenim drugim ne bi bila bolj srečna.
Če bi našla nekoga, ki bi mi bolj ustrezal, bi bila pa z njim ja. Ljubezenske zveze zame niso dobrodelnost ampak nekaj, kar ti življenje izpopolnjuje in te osrečuje. Zakaj bi potem hotel bit z nekom, če pa veš, da bi ti bilo z nekom drugim lepše?


Itak ne moreš vedeti, da ti bo z drugo osebo boljše...in če imaš nekoga rad gradiš na zaupanju in odnosu...ko sem rekel da seveda da so boljše zunaj tega okvira...vedno se najde lahko nekdo ki ima lepšo postavo, ali pa pametnejše razmišljanje, ali pa ne vem kaj vse...vedno!
Oseba ni avto, da ko vidiš nekega lepšega in hitrejšega se v tistega vsedeš. Če bi tako razmišljali v čem je potem poanta biti z nekom več let ali desetetletij? Zato ker gradimo na odnosu...in odnos je vse v razmerju in če tega ni je vse skupaj bull shit...v tem je poanta :)

Vedno in povsod v razmerju so problemi če ne prej pa pozneje...in zdaj uiti od problemov s tem da drugemu greš v objem zato ker ni "kao" tako zatežen in te razume v tistem trenutku, ali pa je bolj seksi v tistem trenutku je zame nezrelo. Kajti tudi pri tistem bodo slej ko prej prišli problemi in situacije, ali pa bo prišel kakšen bolj seksi ali pa bolj pameten...in potem si v začaranem krogu ko šetkaš od enega do drugega dečkota in iščeš pravega...ampak pravega kot po naklučju ni...zakaj ga pa ni? To pa ti že zgodba od zgoraj pove zakaj ga ni...kajti razmerje je njiva ki jo je treba stalno zalivati in negovati in ne more poganjati sadov in nas futrati brez da vlagamo vanjo...svoj čas in energijo in tudi kdaj se čemu odreči zavoljo simbioze in skupnega dobrega. Bolj bomo sadili in zalivali več bo sadežev za glodati in bolj bomo nafutrani.

Meni osebno se zdi to bull shit kao najti boljšo osebo in iti k drugi osebi. Prvo mora oseba sama s seboj spucati...potem se lahko zgradi neki zreli odnos.Seveda je pa dejstvo da je to simbioza in da morata biti dve osebi ki sta obe dovolj zreli ali pa vsaj pripravljeni vlagati v odnos.
Jaz sem takoj ko sem videl da ženska gleda na svojo rit in me skuša obračati sebi v prid zaključil poglavje. Kajti to je zame znak da oseba nima temeljev na katerih bi lahko gradil. Zame pa je temelj simbioza in enakopravnost med obema. Če sem to opazil sem pač zaključil in nisem zdaj čakal da pride druga in imam potem "kao" neki pameten razlog da zamenjam žensko...razlog je že prej...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Maj. 2008 18:54

ryu10kyu napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Zanimiva filozofija. Zame je pa moj tip najboljši. Mogoče ga kdo drug prekaša po eni ali dveh lastnostih ampak kot komplet pa vem, da z nobenim drugim ne bi bila bolj srečna.
Če bi našla nekoga, ki bi mi bolj ustrezal, bi bila pa z njim ja. Ljubezenske zveze zame niso dobrodelnost ampak nekaj, kar ti življenje izpopolnjuje in te osrečuje. Zakaj bi potem hotel bit z nekom, če pa veš, da bi ti bilo z nekom drugim lepše?


Itak ne moreš vedeti, da ti bo z drugo osebo boljše...in če imaš nekoga rad gradiš na zaupanju in odnosu...ko sem rekel da seveda da so boljše zunaj tega okvira...vedno se najde lahko nekdo ki ima lepšo postavo, ali pa pametnejše razmišljanje, ali pa ne vem kaj vse...vedno!
Oseba ni avto, da ko vidiš nekega lepšega in hitrejšega se v tistega vsedeš. Če bi tako razmišljali v čem je potem poanta biti z nekom več let ali desetetletij? Zato ker gradimo na odnosu...in odnos je vse v razmerju in če tega ni je vse skupaj bull shit...v tem je poanta :)


Ja, ampak zakaj bi gradil desetletja dolgo razmerje z nekom, če pa veš, da je zunaj toliko boljših? Btw, ti si rekel, da zunaj so boljše, jst še vedno trdim, da je (vsaj v tem danem momentu) moj tip meni najboljši partner.

Sej ne pravim, da je treba končat zvezo takoj, ko gre mimo nekdo z lepšo postavo. Sem že v prejšnjem postu napisala, da je treba upoštevat cel paket.
In če veš, da je nekdo, ki te bo bolj štekal, s komer se boš bolje poklapal glede interesov, ki je bolj zaupanja vreden,... ki je pač boljši zate od trenutnega partnerja, a si lahko potem zares srečen v obstoječi zvezi?


Jst na to pač gledam drugače. Življenje imamo samo eno. In raje nimam dosmrtne zveze, kot da bi obtičala ob nekom, čeprav si v resnici želim nekoga drugega. Kaj mi potem pomaga 40 let dolgo razmerje, če bi pa ves čas razmišljala, da bi se raje starala ob enem drugem človeku.
Mogoče tole moje pisanje izpade bolj nepremišljeno, kot v resnici je, ker se sliši, kot da tipe menjam na dva meseca. Pa jih ne, pišem zgolj o hipotetični situaciji.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Maj. 2008 19:09

jullia_ :

Tu je bolj govora o tem da si ženska želi osvojiti tipa ki je že v vezi.
Torej ti si pripravljena zaradi občutka, da naj bi bil neki dečko boljši od tvojega ga pustiti zaradi nekoga ki naj bi bil v danem trenutku boljši od tvojega trenutnega?
Če sem iskren se mi zdi zelo verjetno da boš tvojega dečkota čez čas verjetno pustila...ko bosta stara 40 let recimo ker bo mimo prišel moški ki bo bolj vitalen in bolj simpatičen.
Morda se celo zgodi da se ti bo zvoj čez čas manj posvečal kot sedaj, zaradi službe recimo ali pa ne vem česa...in bo mimo prišel dečko ki bo sladek do tebe ti bo dajal pozornost ki ga od tvojega ne boš več prejemala v tolkšni meri in boš šla drugam?
Potemtakem nebi smela zameriti tvojemu izbrancu da si bo našel čez čas mlajšo punco od tebe ki bo imela bolj pokončne prsi in bolj pokončno rit in bo bolj mladostna kakor ti?
Meni se zdi to nezrelo in neodgovorno...ampak ok...vsak ima pravico do svojega razmišljanja...jaz se pač s teboj ne strinjam v tem...sprejemam pa tvoje razmišljanje :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 10. Maj. 2008 19:27

Samo to bom rekla na vse to, kar pišeš, ryu..., da ne vem, zakaj se tako oklepaš trditve, da je treba na vse pretege truditi se, da ostaneš pač z nekom, s katerim si v vezi krajši/daljši čas? Kot, da ti je vrednota to, da ostaneš z nekom za vse večne čase oz. imeti v življenju čim manj partnerjev... :?:
Zakaj, če pa vidiš, da ti mogoče nekdo drug bolj odgovarja osebnostno kot pa tvoj dosedanji partner? Včasih napak na ljudeh niti ne opazimo, dokler ne spoznamo nekoga drugega in vidimo, da pa ni nujno, da na svetu obstaja samo tisto, kar ti je pokazal tvoj partner (samo primer) in pač narediš korak naprej k napredku, k temu, da se imaš lepše, boljše...
:wink:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Maj. 2008 19:44

Mimi_M napisal/-a:Kot, da ti je vrednota to, da ostaneš z nekom za vse večne čase oz. imeti v življenju čim manj partnerjev... :?:


Ja...zame je vrednota biti z nekom celo življenje...vam pa pač ni...jaz če sem z osebo gradim dolgoročno in ne kratkoročno od danes na jutri.
Nisem rekel da si z osebo in vztrajaš z njo če nista za skupaj...tako osebo jaz že prej dam stran od mene...če opazim da oseba ni to kar jaz od osebe pričakujem...in da vidim da ne bo šlo dolgoročno.
To je čisto izključujoče in nima veze s tem da pustim žensko zaradi neke druge ženske!
Pod kar morda lahko tudi smatraš imeti čimmanj spolnih partnerjev v življenju...zame pač to ni vrednota imeti ne vem koliko deklet s katerimi sem kao probal pa ni šlo...pa hoditi od ene do druge.
Saj pravim meni pač to ni pomembno v življenju...morda zato ker imam 29 let in se mi ne da več s takimi dekleti ukvarjati za katera že v naprej vem da ne bo šlo...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Maj. 2008 19:53

ryu10kju, ti moj pogled na vse skupaj banaliziraš, ker ga interpretiraš tako, kot da bom v Mercatorju naletela na tipčka s sinje modrimi očmi in šla domov pustit fanta, ker se že dva dni malo postrani gledava in sem našla boljšega. Niti približno ne govorim o tem.

Raje pa vidim, da greva s tipom narazen pri 40ih, če ne bova več srečna skupaj, kot da bi vztrajala skupaj iz uvidevnosti ali kaj jst vem česa, ker zna bit to še precej dolga do smrti.
V tej temi sem tudi že pisala, da nima človek kaj zamerit, če nekdo ne želi bit več z njim. Pač noče, žalibog. Raje vidim, da gre, kot da bi bil z menoj iz občutka moralne obveze, ker od tega ne bi nihče nič imel.

Itak da ima vsaka veza vzpone in padce in da v tistih parih urah skreganosti ne greš takoj drugega iskat, ampak živet eden mimo drugega cela desetletja me pa res ne mika.


Mogoče je tole res malo offtopic v tej temi, ampak jst res mislim, da
1. tipa ne moreš ukrast, ker ni tvoj
in 2. nihče se z začetkom zveze ne zaveže, da bo s to osebo ne glede na vse ostal do konca življenja. V prvi vrsti si vsak človek zasluži biti srečen.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Maj. 2008 20:13

jullia_ :

Jaz sem samo želel povedati, da ko imam žensko sem samo z njo in imam pred ženskami zid...ona je izbranka in druge ne obstajajo v tem pomenu. To pač strogo ločim...in vedno sem. Zato tudi nobene nisem prevaral...sem pa šel z njo narazen če sem videl da to ni to...ampak ne zaradi nekih banalnih stvari...pač prevelika razlika v razmišljanju v veliki večini. Seveda sem bil tudi jaz mlad in sem si ga na izi jemal..ampak to niso bile izbranke v pravem pomenu besede...so bile za kratkočasiti si čas in za družbo in zabavo. Če sem imel pa punco s katero sem nekako nekaj gradil sem pa vedno na njo gledal resno in sem druge ženske dal ven iz tega konteksta...seveda sem se družil z ženskami in ga žural in imel prilike za prevarati jih...ampak imam pač svoja načela in vrednote ki sem jih držim in mi še nikoli ni bilo žal...nič koliko deklet sem že zavrnil in ne vem koliko jih verjetno še bom.
Da pa slučajno izvem da dekle razmišlja tako kot sem pri vas zasledil da razmišljate bi kaj kmalu bila bivša
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Maj. 2008 20:35

No sej potem se pa midva v bistvu strinjava. Dokler si z nekom, vlagaš v to zvezo maksimalno, če ne gre, pa zaključiš. Edino tu se razhajava, ker se meni zdi povsem možno, da par konča, ker nekdo od njiju v nekom drugem najde nekaj, kar "doma" pogreša.

Zapela sva se pa v bistvu, ker me je zmotila tvoja izjava, da se ti ukvarjaš samo s svojo punco, čeprav obstajajo tudi boljše ženske. Zame je moj pač najboljši, vidim pa, da si tudi ti to mislil bolj abstraktno :)
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 12. Maj. 2008 18:08

ryu10kyu : :mukkies: še več takih, sploh nimam več kaj za dodat... lepše ne bi mogel povedat :!:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Maj. 2008 19:11

ryu10kyu napisal/-a:

Pa še replika za tamalo_mrho: Za moje pojme ne more ženska nikoli tipa ukrast. Ene imajo sicer glede tega hudo zgrešene pojme, ampak dejstvo je, da fant pač ni tvoja last. Nobene izključne pravice do njega nimaš, ker se je on sam odločil, da želi bit s teboj in ko ne bo več hotel bit, nimaš kaj narest.


Nikjer nisem napisala, da smo si eden drugemu v zvezi last, ampak včasih rečemo "tista pa je njej tipa ukradla". Vsaj sama zase vem, da nisem posesivna oz. ne smatram partnerja kot svojo last. :eek: Verjetno pa je vsak razumel poanto mojega posta. :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov