Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 28. Jul. 2008 11:49

So mi že bli všeč zasedeni tipi, samo se nism trudla okoli njih.. Če bi kateri speljala tipa mu nbi zaupala 100% kr bi mi ga lahko lih tko katera druga speljala. Taki tipi niso zanesljivi.. Ne moreš skakat iz ene zveze v drugo.. :roll:
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 28. Jul. 2008 13:54

Nikoli nisem pomislila na to, da bi osvajala tipa, ki ima punco :roll:
Kaj naj z njim :eek:
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 28. Jul. 2008 14:08

kalanhoja napisal/-a:Nikoli nisem pomislila na to, da bi osvajala tipa, ki ima punco :roll:
Kaj naj z njim :eek:


Jest tud ne. Pa se je vseeno zgodilo. Oz..nisem ga ravno osvajala...oba sva si bila všeč...in tako se je pač zgodilo, da sva pristala skupej.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 28. Jul. 2008 16:17

*lilica* napisal/-a:oba sva si bila všeč...in tako se je pač zgodilo, da sva pristala skupej.
Tako diplomatsko retoriko mas, kot da ni nihce nicesar naredu.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 28. Jul. 2008 16:46

Mahagonij napisal/-a:
*lilica* napisal/-a:oba sva si bila všeč...in tako se je pač zgodilo, da sva pristala skupej.
Tako diplomatsko retoriko mas, kot da ni nihce nicesar naredu.


Lih za skupaj sta ... dva pezdetka :D
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 28. Jul. 2008 17:11

Shannon napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:
*lilica* napisal/-a:oba sva si bila všeč...in tako se je pač zgodilo, da sva pristala skupej.
Tako diplomatsko retoriko mas, kot da ni nihce nicesar naredu.


Lih za skupaj sta ... dva pezdetka :D


Kaj to pomeni ? :D :gruebel:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 28. Jul. 2008 23:43

ma nažgita se..svet in odnosi med ljudmi so tak šli že v k***c v pamtiveku :wink:
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 29. Jul. 2008 1:10

kako smesno. :D

pezdetka... dobr se slisi. ful me je nasmejalo! :razz:

potem pa STEVENS.. res je. kam je slo vse skup?

kak lahk taksna tema sploh obstaja.

odrezat pa zasit vsem, k vam partner ni dosti in k ste tolk bedni, da greste razdirat zveze. :roll:
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 29. Jul. 2008 19:27

linkica napisal/-a:odrezat pa zasit vsem, k vam partner ni dosti in k ste tolk bedni, da greste razdirat zveze. :roll:


ja dj no, kokr da je svet tok popoln. sj ni vse večno! :roll:
pa to se bere kokr da morš bit pa zdj s prvim k ga najdeš in to je to. bog ne daj, da razdreš zvezo, ker pol si največji bedak al kako?? :roll:
ne vem zakaj se vsi tuki delate take angelčke, z nekimi odgovori, k mislte da ustrezajo družbenim normam.
zveze pač nastajajo in razpadajo. pri tem marsikdo trpi ampak tko pač je.... kako bo pa drugač človek ugotovil, kaj mu res paše in kaj hoče od življenja in zveze??
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 29. Jul. 2008 20:06

aha seveda... ker smo pa v 21. stoletju se lahko pa pocne kar vse kar si nekdo spomne, ne?!!!

glej, fant od ene punce k ti je tolk vsec ni edini na svetu.. a lih njega je treba meti al kaj!?

men je to pateticno in egoisticno. :evil:
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 29. Jul. 2008 20:21

Men tud ena bejba u zelje skače pa se meče po mojem...po vsem tem pa še hoče bit moja frendica...smrkla mejhna :twisted:
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 29. Jul. 2008 21:29

linkica moj post se je nanašal na zveze na splošno in na razpadanje ter nastajanje novih zvez. verjetno ne boš trdila, da si mela v celem svojem življenju samo enega fanta?
če si, si pa pač ena izmed "srečnic" ki je takoj našla nekoga, ki ji popolnoma ustreza, oziroma ni spoznala nikogar, ki bi ji bolj ustrezal kot sedanji fant.

kar se pa tiče skakanja v zelje drugim, sm v tej temi že izrazla svoje mnenje... noben ni vesel, če mu zveza propade, tud js nebi bla vesela, če bi se mi ena obešala po mojem tipu. ampak, če ji uspe, potem sigurno ni kriva samo ona. in se mi zdi neumno kar obsojati vse, k si želijo bit s kom, k že ima partnerja ali pa so že bili z nekom, k je bil takrat v zvezi.
razlogov, k se skrivajo za takimi stvarmi je lahko malo morje in ne obsojaj vseh po vrsti. a mislš, da še noben parček, k zdj naprimer živi skupaj in si je ustvaril družino, ni nastal na ta način? če živiš v tem prepričanju se motiš.
v življenju gremo pač po različnih poteh in kaj pa veš kaj bo tebe doletelo. mogoče bo pa ravno tvoja ljubezen življenja takrt, k ga boš spoznala v zvezi...pa bo svojo punco pustil zard tebe.
govorim hipotetično, da me ne boš takoj napadla nazaj....
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 29. Jul. 2008 21:33

Shannon napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:
*lilica* napisal/-a:oba sva si bila všeč...in tako se je pač zgodilo, da sva pristala skupej.
Tako diplomatsko retoriko mas, kot da ni nihce nicesar naredu.


Lih za skupaj sta ... dva pezdetka :D


Ja, seveda sva oba naredila....en sms on enga jest pa tako naprej..in sva se dobila. S tem , ko sem napisala, da sva si bila oba všeč, je bil poudarek na oba....ker če on ne bi dajal interesa zame..jest ne bi skakala vanj.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 29. Jul. 2008 21:40

Vprašanje je "kako osvojiti fanta, ki ima punco?". Preprost odgovor. Pusti ga pri miru.
Ok, lahko je reči, samo, kako bi se pa ti počutla, če bi ti ena skakljala v zelje. In to se ne nanaša direkt na nobeno klele. Da ne bo pomote. Pač sem zagovornica tega, da pri zasedenem nimam kaj iskat.
Uporabniški avatar
RosaNegra25
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a RosaNegra25 » 29. Jul. 2008 23:01

Buuba napisal/-a:Hej pupe!
Moj problem je sledeč-Poznam ga s fitnesa in že dober mesec se samo spogledujeva.2 tedna nazaj me je pozdravil, zdj se že precej pogovarjava.Pride kr do mene in se pogovarjava o vsem kar nama pade na misel. Včasih poškilim k njemu in vidim, da me gleda..koketirava.Ful mi je všeč ampak vem,da ima punco, čeprav mu je bilo nekak težko to priznat.Ne vem kaj nej naredim..Rada bi ga povabila vn pa se bojim zavrnitve..ali nej pustim da ostane pri tem kar je in čakam, kaj se bo zgodilo z njegovo punco.Precej očiten je, da sm mu všeč..nimam pojma kako se lotit zadeve zato pls kšn nasvet...Tnx!!!
Papa


disgusting

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov