kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Apr. 2015 14:27

Če se mi spi v avtu, se tut jz ustavim :)

Sorry, meni ni normalno spat vsak dan po kosilu, noben od mojih doma tega ni počel, četudi je imel nočno izmeno, se je potem zelo redko kdaj ulegel čez dan...

Ne gre se za to, da bi jz komu pridigala kdaj lahko spi in kdaj ne, gre se samo za različen žvljenjski slog. Jz raje grem na sprehod, športat ali kaj drugega, kot da spim popoldan. Moram biti zelo bolna in se slabo počutit, da zaspim čez dan.

Vsak ima svoje mnjene, kakšen status pa je da koga boljši pa ve vsak posameznik zase.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Apr. 2015 17:22

no, sej zato sva se pa dva zaspanca našla.

bi pa preživela, da moj tip hodi na sprehode po kosilu, js bi šla pa tačas malo kinkat :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 30. Apr. 2015 19:22

Mah men je bolj nerazumljivo, da se očita partnerju, da ima šibke kolenske sklepe :D :?: Eni smo pa slabovidni al pa šibkih las, kaj češ, noben ni Chuck Norris. :)

Mene pa moti recimo cmeravost in izsiljevanje (v bistvu pri obeh spolih) :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 01. Maj. 2015 12:50

eh, ne dojame se point, če nič ne migaš, valda imaš slabe mišice, vezi...

Kako bo potem takšen partner hodil v park s morebitnimi otroki, če se mu še na sprehod ne da?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 01. Maj. 2015 13:33

*''bros before hoes'' finte :rolleyes: dajte no, otroci pa taki :rolleyes:
sploh ko punco poznaš 3x dlje kot pa svoje ''broje''
*izsiljevanje, izkoriščevanje, zasliševanje vseh možnih podrobnosti (to me je nazadnje tak spraševala mama, ko sem bla stara 14, halo?! pa kdo si ti, da me boš spraševal kdaj grem kam, s kom grem, kak dolgo bom tam, kaj bomo delali?!)
*ozmerjanje nasprotno mislečih ali nasplošno ljudi, predvsem moje družbe
*predsodki
*lenoba (ne pospravlja, ne pomiva, ne dela, poleg tega nima hobijev)
*da se preveč naveže in nima svojega lajfa brez mene :rolleyes:
*agresivno obnašanje, nagla jeza
*da moram skoz pazit kaj rečem, da ne zameri in je slabe volje

če povzamem vse alineje: nezrelost

+ da nima hrbtenice in se smili sam sebi :rolleyes: oprosti, ampak ne rabim tipa, ki se podreja drugim in je neubogljen
*da spoštovanje velja samo kadar sva skupaj, po razhodu pa vse propade. to mi je čist podn od manir in samega človeka.
*da prelomi obljube
*da se dela kot da mu ne vem kaj pomeniš, pol pa je naenkrat vsega konec in se sploh pogovorit noče o tem
*da misli, da zato ker ima velik penis, da se ne rabi potrudit v postelji :rolleyes:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 10:21

- ne prenašam egoistov v postelji, pa lahko imajo ne vem kolk cm
- moti me nespoštovanje žensk
- to da žensko jemljejo kot samoumevno (ne, ne bom vedno ob tebi, sploh če se boš nespoštljivo obnašal)
- da ne zna pokazat čustva
- da se skos hvali
- da prelomi obljubo (velik no go, če se nekaj zmeniva in jz vse svoje obveznosti prilagodim tem, potem pričakujem da bo držal obljubo, ne pa odpovedal zadnji trenutek)
- da živi s mamico, ki mu pere, lika, kuha... kot kaka hišna pomočnica
- da ni toleranten do drugače mislečih (istospolno usmerjeni, Romi...)
- da si njegov kolega drzne opravljat mojo kolegico, ki jo jz poznam 100x boljše kot on
- da se dela kot da mu ne vem kaj pomeniš, pol pa ko pride do kake težavice, pa je mnenja da je najboljše za oba zaključit, ker je lažje, kot pa se malo potrudit (a tut drgač v lajfu vse pustiš, ko vidiš kake izzive, na delu dvomim da pusti nalogo, ker se nekaj mal zatakne?)
- da ne razmišlja dolgoročno
- da se ne spomni name zvečer in da ne piše/pokliče vsaj vsak drug dan
- da mi omenja svoje prejšnje zveze ---> če so bile tako fajn, ne vem zakaj so se končale
- da bivšo povzdiguje v zvezde (ugotovila je da si kreten in te dala na čevelj, ravno tko kot jz, so what? boš že preživel)
- da se ne trudi za odnos
- potem mi gre pri tipih na živce popivanje vsak vikend, morebitne droge...
- laganje
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 02. Maj. 2015 10:47

- fiksacije na bivše (v obe smeri: kovanje v zvezde in klevetanje)
- da trdi, da si mu všeč pa nič ne naredi; OK, grem v akcijo jaz, se pa userje in zaključimo po hitrem postopku
- da nekateri dobesedno zamerijo drugačne življenjske nazore; OK, sva si različna in nisva kompatibilna, gremo dalje, ne pa da si ventile na meni puca
As your lover describes you, so you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 11:46

Všeč mi je tvoj podpis:
As your lover describes you, so you are :ja:

- da ne seveda moti tut grdo govorjenje o bivših
- da najraje vidim da se o bivših ne debatira, razen res osnovnih info, koliko sta bila skupaj, koliko je bil starejši
- da nimam potrebe govorit o bivšem ker sm ga že zdavnaj predelala, z nobenim, še najmanj pa s sedanjim partnerjem
- da govori eno in dela drugo (pri meni štejejo samo dejanja in ne lepe besede) :D
natilopomsoc89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a natilopomsoc89 » 29. Dec. 2017 19:27

Pozdravljene.

S fantom sva skupaj eno leto.. In imava en problem kateri moti obaaaa ampak nekako pravi in joče da ne ve kako ga naj reši ..

Ko se neki dogovoriva oz ko se zmeniva da naprimer v torek nekam greva in ga v ponedeljek nekdo kliče ON enostavno pozabi, da je karkoli z mano dogovorjen in obljubi prijatlu karkoli pač že .. enostavno tud pozabi da ni več samski ampak da sva dva in namesto da bi preden nekomu neki obljubi najprej mene vprašal kako in kaj sva on pač kr po svoje reče ja lahko, imam čas ipd.

Moti me oz naju da pozabljaaaaa name in na dogovore z mano .. Poleg tega pa sva ugotovila oz mi je priznal, da se boji prijateljem povedati, da naprimer ne gre nekam ker bo z mano ipd ...

Ful se mava rada ampak res tako mene kot njega moti, da ko pride do situacije ko je na nek način men mano in prijatelji okameni in vedno zajebe, ker se boji da bo izgubil prijatelje ob enem pa tud da bo zgubil mene .. ampak na koncu morem jz vse požret !!

Lp
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Dec. 2017 19:43

Tip naj odraste.. oz naj se odloci, kaj mu je prioriteta v zivljenju. To, da mu je frendom bed povedat, da bo nekje s punco, je totalno otrocje. Koliko pa sta stara? Po prebranem imam filing, da bi on raje se malo luftal okoli, kot pa se posvetil neki zvezi. (No, nikakor nisem mnenja, da moras v zvezi odje*at vsa druzenja s prijatelji, ampak zdrav balans izgleda drugace). :)

Posedi ga, povej kaj in zakaj te to moti, dogovorita se za 2x / 3x na teden (oz kolikor vama pase), ko si bosta vzela cas eden za drugega in se tega drzita. V kolikor je to enemu ali drugemu v breme pa itak nima smisla.
Srecno!
natilopomsoc89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a natilopomsoc89 » 29. Dec. 2017 20:10

Kolikor sva se pogovarjala in kolko ga jaz razumem je fora v tem ker se boji da mu bodo prijatli zamerli in bo ostal brez kolegov.. Problem je pac res najbolj v tem da vse se pogovarjava in za vse stvari oba vema kaj nama je vsec in kaj ne .. Cisti primer .. Za danes sva bila dogovorjena da greva na en koncert ampak vceri ga je en klical in ga neki prosil in on mu je avtomatsko reko da ima cas da lahko .. in valdaaaa ko sva se dans vidla in mi pove da je neki zmenjen men pritisk na 300 in me prav mine do vsega.

Slabo urco nazaj sva imela orng debato glede teh stvari in mi je jokal in priznal da ne ve kako si naj pomaga.. da me ne zeli izgubit ampak enostavno pozabi.. Enostavno kolk jz gledam se mi zdi, da vedno ko pride v neko situacijo pozabii da ni vec samski in problem pri njemu je tud to da je dobra dusa in se nobenmu noce zamerit z nikomer se noce skrega ampak vsem na zalost vemo da ne more vedno ugajat.

Jz bi mu rada pomagala pa ne vem vec kako... Dejstvo pa je da se pocutim kot druga violina .. Kot da morem jz vse pozret in se z vsem strinjat njegovi prjatli pa pac ne morejo razumet da ma punco in da ma svoje zivljenje. Ampak problem je v njemu ker se boji da jih bo zgubil.

Je pa se to .. Vecina prijatlov od njega je samskih. Stara sva pa jz 28 on 25 ..
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Dec. 2017 20:23

Ce pozablja naj si napise opomnik :) Stekam, je dobra dusca in se nikomur noce zamerit, sem tudi sama imela vcasih te fore ampak se je treba prisilit in vcasih enostavno rect 'ne'. Zaradi tega ne bo konec sveta. Ce imajo njegovi prijatelji kak zdrav kolescek v glavi, bodo razumeli, da se clovek v zvezi kdaj pa kdaj ne bo mogel pridruziti, ker ima druge plane. Kolegov, ki tega niso sposobni razumeti, pa pri svojih letih ne rabi vec. Spet vprasanje, kdo in kaj mu je bolj pomembno.

Po prebranem sodec mu vedno poves, da te moti, ampak na koncu samo popustis oz. 'pozres' vse skupaj da bo mir. On se nato opravici, spremeni pa nic. Dokler ne bos malo udarila po mizi, se ne bo nic spremenilo. :) Plane v bodoce lepo naredi s kolegicami ali sama, ce vprasa mu mirno povej kam gres - ce mu bo do tega, se bo sam potrudil, da bo naslednjic del teh planov. Bos hitro vedela, na cem si.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 21. Jan. 2018 22:11

Zelo bedna situacija. Sama sem doživljala nekaj podobnega pri svojem prvem bivšem. Pri nama sicer ni bilo krivo to, da bi mu bilo neprijetno povedati prijateljem, da bo raje z mano, ampak je bil pozabljanje dogovorov posledica tega, da je bil preveč v svojem svetu s svojimi 101 poslom in je letal čez dan sem in tja, brez občutka za čas. Če je rekel, da bo nekaj trajalo eno uro, je trajalo vsaj tri ure ali več. Potem pa itak še zamujanje in vedno spreminjanje dogovorov/planov, ker je prišlo nekaj vmes.
Zdaj ko gledam za nazaj vem, da nikoli ne bi tega trpela še enkrat. Takrat se mi je očitno še dalo, ker sem bila stara 18 let. :D In seveda potem sem jaz bila kriva, ker nisem razumela, kako je on strašansko zaposlen. Mi ni všeč, če imajo ljudje preveč časa in se nimajo kam dat, ampak je pa treba tudi v zvezi postavit neko mejo, kjer so ostale obveznosti preveč in trpi zveza.

Tale tvoj fant se mi zdi še kar malo nedorasel, glede na to, da mu mnenje prijateljev toliko pomeni in raje tvega prepire in nejevoljo s tvoje strani kot pa da bi izpustil kakšen pir s kolegi. Otročje.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov