kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 27. Jan. 2008 19:49

Uff.. u slabo voljo me itak sprav, ko sva nekaj zmenjena, pol pa kliče zadnji moment, da je pršlo nekaj vmes.. (vem da ni njegova krivda pa sm vseeno jezna :) )
seveda mu je oproščeno takoj k pride.. sploh ne morem bit jezna nanj, kadar je zraven mene :D me že s čim nasmeje, al pa me res lepo stisne h sebi, pa pove da mu je žal..

*enkrat me je pa grozno zživciral, in pol pustu samo v njegovi sobi - da se kao pomirim.. hvala bogu ga je izučilo takrat ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 28. Jan. 2008 9:05

Največkrat me u slabo voljo sprav, kadar se kej pogovarjava in mava kakšno debato in me on ne razume. Pol sploh nwm al me ne razume al me ne posluša al kaj je zdej narobe. Lohka stokrat povem pa ne bova na isto "črto pršla". In pol sm jz tok jezna, da kej grdga rečem in pol je še on užaljen oz. pobesneu in je to začarn krog. Pol je pa use odvisn od ponosa, kdo se bo prej nehu kujat.

Pol nism glih vesela, če kake načrte dela brez mene, ne glede na to, da sm tud jz v njih. Rečmo se s kom kej men, da bova midva kam šla, pa mene sploh ne praša če bi rada šla. Sej ponavad so to le malenkosti, tko da sm pol sam mičken jezna.

U slabo volo me sprav, če slučajno bere moje prispevke na tem forumu.grrr
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 28. Jan. 2008 9:10

v slabo voljo me spravi predvsem to, da me ne razume kaj mu vcasih zelim povedati.
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
~Papillon~
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 370
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Papillon~ » 28. Jan. 2008 17:41

mene pa to, da me včasih sploh noče poslušati... :? :evil:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Jan. 2008 19:04

Ne govorim sicer od svojega partnerja, ker ga nimam, ampak na splošno. Moti me neolikanost: pljuvanje po tleh (če se že pljune - redko, se pljune nekam vstran v travo ali grmovje), preklinjanje (ne rečem, če se zareče, ker to zna izgledati prav simpatično :D ampak ne nekih über grdih izrazov) in nepotrpežljivost.
Uporabniški avatar
br0ken heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a br0ken heart » 28. Jan. 2008 19:27

Uf trenutno v afektu me moti kr nekaj stvari, tak da bom kr po alinejah pisala:
- to da ne zna povedat kaj ga moti
- da me vcasih sploh ne poslusa (navkljub temu, da on trdi drugace)
- da zvizga
- da pljuva po tleh
- da hodi oblecen (v "zunanje" cote) pod odejo v posteljo
- da ne pospravlja za sabo
- da bi vcasih spal celi dan skup ce bi slo
- da se ne spravi izpita za avto delat
- da ne odpise sms-a, pol pa je ves zacuden, ko sem slabe volje.. kao: kaj odpisat bi mogo? :wall:
- da ma vcasih take bolane da bi lahko bruhala (npr. da sem cudna ker ne hodim vec na kavice pa to)
- da mam pri njemu vcasih res obcutek ko da mu vseeno za vse, tudi za mene

:cry:
Hello, 911. I''m on fire!
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 28. Jan. 2008 20:16

Tamala_mrha napisal/-a:Ne govorim sicer od svojega partnerja, ker ga nimam, ampak na splošno. Moti me neolikanost: pljuvanje po tleh (če se že pljune - redko, se pljune nekam vstran v travo ali grmovje)


Men gre tud pljuvanje pri fantih taaak na živce - ko vidim kerga da kej takga dela, mi prav ogabn rata, pa ne glede na to, kak fajn zgleda sicer. :heul:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
lil_tjashy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lil_tjashy » 28. Jan. 2008 22:56

na živce mi gre:

da se ne more zjasnt kaj hoče (en dan sva kolega, drug dan pa me že sprašuje, če ga mam kej rada pa mi govori moja moja), da ga je mal sram, ker se okol govori da ma punco (čeprav je sam kriv zato, k me pred usmi objemčka pa lupčka pa za rokce drži, pa valda usm hoče pokazat da sem njegova. Sploh pred drugimi fanti, ko se pogovarjam z njimi:) ), pa da se hvali kako on ko gre s kolegi vn vsem babam u kafiču teži (kao js sm pa res jebač)...no sej mogoče bi se še kej najdl, sam trenutno me tole najbl razp...

Drgač ma pa ful dobrih lastnosti, zrd katerih ga mam ful rada in mi ogromno pomeni. Ful mi je bil in je dober kolega in je tut v enih težkih trenutkih stal ob meni in se ful pogovarjal z mano. Zakon mi je ker se po msnju lahko pogovarjava tudi po 3 ure (sploh takt ko me ni doma), da mava ene svoje fore une interne k nobenmu ni jasn. Vedno me sprav v dobro voljo, res vedno se mu lahko nasmejem. Pa kul mi je ker greva lahko skupaj žurat in noben ne teži nobenmu. Uglavnem pozitivnih lastnosti je fuuuul.
Tako, da sem res vesela da imam v življenju eno tako osebico kot je on.
*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 28. Jan. 2008 23:17

Huh nasplošno tole:
*da ne vejo kaj bi radi (usaj take jz spoznavam)
*da ne pokličejo vedno takrat, ko rečejo da bodo
*če pošljejo sms in jim odpišeš in potem sploh ne odpišejo nazaj grrr
*če te neki vprašajo in potem, ko jim odgovoriš sploh ne poslušajo

Za biser, ki sm ga nedavno spustila stran od sebe je pa fuul stvari pa jih bom le par naštela :D :
*da je cele dneve delu in si nikol ni mogu uzet časa zame čeprou sm (bla) kao najpomembnejša, yeah right :roll:
*da je vedno prisegu, da ne bo več tok delu in da si bo kdaj tud zame čs vzel
*da mi je zdej do smrti zameru zarad ene nepomembne stvari a če bi on to naredu jz sploh ne bi mela pravice, da se razburjam
*da je skrivu in še vedno skriva svoja čustva, da bo kao izpadl kot, da mu je čist useen za use in da je tokrat on zmagu, ohh :evil:
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 28. Jan. 2008 23:32

Moji trenutno:
* da mi pošila nekdo skoz isti sms, v smislu: Kako si? A bo?
* da so preveč ustrežljivi neki punci (oz. je preveč sladek)
* da žvižgajo za puncami & 'grabijo' riti
* pogosto me spravi v slabo voljo vprašanje v smislu: Kva pa ve ženske mislite?
Don''t care what people say, just follow your own way...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Jan. 2008 0:04

lil_tjashy napisal/-a:na živce mi gre:

da se ne more zjasnt kaj hoče (en dan sva kolega, drug dan pa me že sprašuje, če ga mam kej rada pa mi govori moja moja), da ga je mal sram, ker se okol govori da ma punco (čeprav je sam kriv zato, k me pred usmi objemčka pa lupčka pa za rokce drži, pa valda usm hoče pokazat da sem njegova. Sploh pred drugimi fanti, ko se pogovarjam z njimi:) ), pa da se hvali kako on ko gre s kolegi vn vsem babam u kafiču teži (kao js sm pa res jebač)...no sej mogoče bi se še kej najdl, sam trenutno me tole najbl razp...

Drgač ma pa ful dobrih lastnosti, zrd katerih ga mam ful rada in mi ogromno pomeni. Ful mi je bil in je dober kolega in je tut v enih težkih trenutkih stal ob meni in se ful pogovarjal z mano. Zakon mi je ker se po msnju lahko pogovarjava tudi po 3 ure (sploh takt ko me ni doma), da mava ene svoje fore une interne k nobenmu ni jasn. Vedno me sprav v dobro voljo, res vedno se mu lahko nasmejem. Pa kul mi je ker greva lahko skupaj žurat in noben ne teži nobenmu. Uglavnem pozitivnih lastnosti je fuuuul.
Tako, da sem res vesela da imam v življenju eno tako osebico kot je on.
Ojoj. A ti ne vidis kam to pelje? :lol:
Uporabniški avatar
lil_tjashy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lil_tjashy » 29. Jan. 2008 0:34

kam že?
pač fant je mal zmeden...pustimo času čas.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 29. Jan. 2008 0:48

Men gre na zivce na splosno pri vseh fantih, naj je moj tip al pa sam frend:
* ce hoce vedet use natanko kje sem bla in kaj sem pocela
* da me klice 100x na dan (1x je dost!)
* da ce ne odpisem takoj na MSN-ju, mi kmalu napise "kje si zdej", "ah pol pa nc"
* da ce se hocem mal kregat in ne sodeluje :P (okej sej vem, ta je mal bedna, sam me res razkuri, ce se kaj razjezim, on mi pa mirno in z nasmehom odgovarja grrrrr :evil: )

Pri fantih, ki so pa sam frendi al pa clo neznanci, pa ne prenesem:
* nenehnega lupckanja, slatanja
* zvizganja
* taksnih in drugacnih opazk
* buljenja
* pijanosti (okej to mi gre tud pr tipu na zivce)
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
luna22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: sončni gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a luna22 » 29. Jan. 2008 14:34

ob pamet me spravi

-ko ne ve kaj hoče in kako je s čustvi (kljub trditvam da ve)
-da ko sem jezna me ne posluša ampak se smehlja
-da ne ve za 1 dan naprej kaj bo počel
-da se ne spravi nazaj na faks (kljub teženju meni ki ga delam ob delu :D ) in da ne naredi izpita za avto
-da večino časa ko sva skupaj ne vem kaj misli
-da reče kdaj bo konec kjerkoli že pa je to like 3 ure kasnej :evil:
-in pa da pravi da nisva par kljub vsemu času k ga preživiva skupaj tudi z njegovimi starši..jah tukaj je še vprašanje kako bo šlo naprej..

v dobro voljo me spravi:

- z odlično večerjo
- s kakšnim sladkim komadom
- s poljubi in toplim objemom
- s pozornostjo ki jo je izkazoval ko sva imela kr težko situacijo
- ko me pokliče predno gre pančkat
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 29. Jan. 2008 14:42

Pr tipih mi gre najbolj na živce to, da so tok faking zakomplicirani ... a se ne bi dal enkrat zment/povedat/napisat neki, brez da bi rabl zravn povedat še maljon drugih stvari, lih tok, da se jst pol čist zmedem in ne vem več, kaj sm hotla vedt .... aaaaa, popizdim :evil:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov