kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Jun. 2010 13:47

Hoče ti na lep način povedat, da ga preveč kličeš in mu v bistvu že težiš. :wink:

Nikol nisem razumela o čem se imajo eni po 20× na dan za poment, vmes pa še s smsi.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 02. Jun. 2010 14:17

Sms, da je uredu prisel domov? Kaksna potrata cajta in denarja.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Jun. 2010 14:20

Se strinjam z *malo*. Meni tudi ni jasno kaj si rabiš tok stvari čez dan povedat oz. pisat. Jaz resnično nimam ideje kaj bi lahko vsako urco po telefonu kaj novega povedala al pa v mesič napisala :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Jun. 2010 14:22

Ja no, midva imava z mojim navado, da se pokličeva če sva ok domov prišla, če se seveda gre za uro in nekaj vožnje, ne pa pet min.
Hm, v slabo voljo me spravlja njegov delovnik in posledična utrujenost, ampak proti temu ne morem nič...glavno, da se trudi.
The world is as you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Jun. 2010 15:47

emanuela napisal/-a:Hm, v slabo voljo me spravlja njegov delovnik in posledična utrujenost, ampak proti temu ne morem nič...glavno, da se trudi.


Mhm, mene tudi točno to.
Kar se klicarjenja in mesičev tiče, si pošljeva mesič za dobro jutro in lahko noč, vmes čez dan si ponavadi pošljeva še kak mesič in se slišiva, če se pa večkrat slišiva si seveda ne piševa :)
Napiševa si da sva srečno prispela če gre za daljše relacije, tut če grem ven mu pošljem mesič da sm doma, pa tut če je ura 3 v jutro, ker ga pač skrbi če sm varno prispela. Skratka, nobeno pretiranje ni dobro, da bi me klical 10X na dan bi se mi spulilo :x
Uporabniški avatar
baroque
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 14. 3. 2010
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a baroque » 24. Jun. 2010 16:17

Lemmy napisal/-a:
baroque napisal/-a:-Jezi me ko so po prepiru preveč ponosni, da bi se prvi opravičili ali stopili do tebe
-Ali pa ko zavijajo z očmi in se prtiožujejo nad ženskami


-Zakaj bi moral vedno se on opravičiti? Tudi, če je imel prav?
-Kot, da ve se pa čisto nič ne pritožujete nad moškimi?
-Ah jaaa ženske glave.. :roll:


Govorila sem v primeru, da je kriv.
Ko jaz vem, da sem nekaj storila narobe, kljub trmi in ponosu slej kot prej priznam, ker taka sem.
Ah jaaaa moške glave.. :roll:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 27. Jun. 2010 21:29

Če se dela, da pusluša, pa v bistvu sploh ne sliši. :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jan. 2013 11:24

Zanimiva tema, gremo naprej
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 29. Jan. 2013 12:06

UG84 napisal/-a:Če se dela, da pusluša, pa v bistvu sploh ne sliši. :D


tole + to, da se v družbi vedno tako razgovori, da je že težko, da pridem do besede. :D Ampak ok, glede tega ga ne obtožujem preveč, pač je tak po značaju, da rad govori. :D Mi je to veliko bolj všeč, kot pa, da bi bil skos tiho.

Aja pa še to, da mi rad skače v besedo. Tega pa pri ljudeh res ne prenesem. :roll:

Morm pa rečt, da se mi zdi, da vas dosti punc tukaj malo pretirava glede kakšnih stvari. No ja, vsak ima svoje... :D
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 29. Jan. 2013 16:53

g.AI.a napisal/-a:Aja pa še to, da mi rad skače v besedo. Tega pa pri ljudeh res ne prenesem.


Exactly! Začnem razlagat neko zgodbo, pa mi kr skoči v besedo in jo sam dokonča ... :roll:

Dalje ... da me ne posluša, ko mu nekaj govorim ... jaz pa če kaj pozabim, pa je že velik halo, češ, kak ga ne poslušam...
... da zadnje čase zganja ljubosumje nad ljudmi, čeprav ve, da je varanje pri meni občutljiva tema in tega nebi nikdar naredila (!) ... sploh pa zato, ker sem sama marsikaj pretrpela zaradi njegovega prejšnjega love lajfa in sem mu več kot dovolj dokazala, da ko sem v zvezi, na druge gledam samo s prijateljskega vidika!
... da je čist preveč len in ko mu predlagam, da grema športat (laufat recimo) bi si raje noge stran odrezal ...
... da je njegova mama ''bog in batina'' in da ji ne sežem niti do kolen (a jo jaz učim kuhat določene stvari :evil: :roll: )

Kaj mi je všeč:
- smisel za humor in da me zna nasmejat
- če mu kaj ne paše, mi takoj pove (ni ovinkarjenja)
- zna se pogovarjat
- da imava isti stil muzike (v avtu zelo rada poslušam glasbo na glas in mi je všeč, da nekdo deli takšne trenutke z mano - petje na ves glas in brez posluha :D )
- da ko rečem, da bi rada mir, to dejansko tudi stori ... (ni onega vsiljevanja vate: kaj pa je narobe itd. .... ko nekaj rečem, to tudi mislim in on to ve ) ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 29. Jan. 2013 23:38

da včasih ko se nama mudi 'zablokira' in ima probleme s prioritetami.
npr: - je cel teden dež, v soboto ob 12 pa sonce. in jaz hočem ven, dokler je še vreme, on bi pa najprej pospravil, ker sma pač imela plan, da boma pred južno pospravla.
- ali pa sma na busu, pa se 30 sek pred izstopom odloči, da mi bo vrnu denar, ki mi ga je bil dolžn (ker res lahk počaka 10 min da ne bom nosila denarja po rokah).
- al pa da grema ven, pa se jaz rihtam, on pa musko posluša. ga vprašam, da če je zrihtam, ker bom jaz čez 5 min. odgovori da je, ko sem pa jaz fertik, se pa on začne oblačit. sej traja lih 5 min, sam vseen me čist zaživcira :D hehe
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 30. Jan. 2013 11:04

da ne more hkrati gledat tv-ja in me poslušat ter se pogovarjat :D
da vgrizne mojo jabolko in je pol cela slinasta -.-
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 30. Jan. 2013 11:44

^^ewwww. :D
kaj me moti na moških nasploh..to da večinsko branijo svoj spol v kakšnih primerih pa čeprav je vsa logika proti njim
na mojemu partnerju paa...kakšno nenadno dretje, ko se sprička s kom, ker je tip osebe "prodajalec" :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 30. Jan. 2013 12:03

* Da kliče neko osebo, ki je ne pozna in se predstavi samo z imenom. Kr pikce dobim - men se zdi toook nevljudno, da se ne predstaviš z imenom in priimkom. Je pa res, da sm velik lažje tih, če sam naroča pico kot če kliče na faks.
* Da rad zaspi med filmom - aaaaaaa, če gledava film skupi, ga glej, ne mi zravn kinkat. Ker že nasplošno filme in nadaljevanke raj gledam sama, za svojo delovno mizo in se zard njega spravm v dnevno na kavč.
* Pogovarjanje med vožnjo - on je sposobn v 10ih minutah v avtu zrihtat zamenjavo, se zment za fuzbal, pa še ene 3 smse usput napisat. Groza. Sj ne, da tut jst kdaj govorim med vožnjo, sam to res izjemoma, njemu je pa klepetanje v avtu dobro izkoriščen čas.
* Prehitevanje kolone po sosednjem pasu in vrivanje tik pred semaforjem. Jst obolevam, da mi kdo to nardi in ga zanalašč ne spustim (če jst lah čakam 3 semaforje, boš tut ti), zato morm bit že iz principa tečna, če to dela :D
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 30. Jan. 2013 17:53

Beya_ napisal/-a:... da je njegova mama ''bog in batina'' in da ji ne sežem niti do kolen


That!
In pa njegovo naročanje v gostilnah (sicer ko ga prič 30x vidiš je strašno zabavno :D)
Najprej se 10 min odloča kaj bo.
Se odloči za opcijo A.
Pride natakar.
Cela miza naroči.
Moj se bledo zazre v meni in ga nepremično gleda.
Natakar ga sprašuje kaj naj mu prinese.
Še kar naprej gleda meni.
Po par sekundah se počasi obrne k natakarju.
Nekaj trenutkov awkward tišine, medtem si gledata v oči.
"Aaaaaaaaam...."
Naroči opcijo B.
:D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov