kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 09. Jun. 2007 17:14

isto kot simona, včasih pr določenih stvareh predusm nase misl (ampk se je to ful popravl :)), me ne pokliče pou dneva pol pa nakonc pride dam in lih tok da reče da gre spat..a meu e ceu dan časa, a po njegovo da ga ni meu ker ja itaq je skooos prezaposlen right :roll: to je pa vse :) drgač je idealn lubi
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 10. Jun. 2007 1:27

principesa napisal/-a:kaj me res razpizdi...
aaaam da ve, da ma neki za delat, pa ve, da gre en da nven s prjatli, pa mi ni niti tolk, da bi en frej dan k ga ma umes preživel z mano,..k bo pa on use opravu kar mora bo pa ista zgodba: lubica a bi se kj dobila...? :evil:
da je zadnje cajte brez domišlije, da nič ne pokliče, in da se men pol enostavno več ne da klicat,da mu morm bit jest vedno na razpalago k me rab,. k pa jest kj rabm,. pa bl slaba,.. :evil:
no trenutno me to spravla u zlo slabo voljo... :)


ta te ma pa sam za f**.... :lol:
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 10. Jun. 2007 16:48

delusional napisal/-a:
principesa napisal/-a:kaj me res razpizdi...
aaaam da ve, da ma neki za delat, pa ve, da gre en da nven s prjatli, pa mi ni niti tolk, da bi en frej dan k ga ma umes preživel z mano,..k bo pa on use opravu kar mora bo pa ista zgodba: lubica a bi se kj dobila...? :evil:
da je zadnje cajte brez domišlije, da nič ne pokliče, in da se men pol enostavno več ne da klicat,da mu morm bit jest vedno na razpalago k me rab,. k pa jest kj rabm,. pa bl slaba,.. :evil:
no trenutno me to spravla u zlo slabo voljo... :)


ta te ma pa sam za f**.... :lol:

ubistvu ne , kle se motiš...
kdr sva skupi, koker pač sva delava še marsikej druzga koker sm da sexava,. tko da vem,. in kdr sva skupi mi res 100% pokaže da me ma rt,... in mi to tud pove... :oops:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 10. Jun. 2007 17:12

kaj si že slišala kdaj da tipi tud lažejo in da rečejo marsikaj da bi dobili?
in da je logično da počneta še kej drugega kot sam seksata, ker če bi te sam posesal, pol bi ti lahko še par evrov vrgu?
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 10. Jun. 2007 18:17

delusional napisal/-a:kaj si že slišala kdaj da tipi tud lažejo in da rečejo marsikaj da bi dobili?
in da je logično da počneta še kej drugega kot sam seksata, ker če bi te sam posesal, pol bi ti lahko še par evrov vrgu?

oprosti nevem kakšna si ti, ampak če men tip reče da me ma rd, še ne dam nog narazen,. če je pa pr teb tko pol pa zase govor,..
poleg tega sm opazla, da majo podobne težave tud druge punce, pa si njim tud enako rekla kot men?
sicer pa se ne mislm govort o podrobnostih moje zveze tuki, k nima smisla.. jest vem kako stvari stojijo, sm o njih 100% preričana(ker tipa poznam že več let,še predn sva midva sploh bla skp)... :roll:
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 10. Jun. 2007 22:03

delusional napisal/-a:kaj si že slišala kdaj da tipi tud lažejo in da rečejo marsikaj da bi dobili?
in da je logično da počneta še kej drugega kot sam seksata, ker če bi te sam posesal, pol bi ti lahko še par evrov vrgu?


fak no, če delaš 1000 drugih stvari in da če gre z njim kam recimona na kšn tunning in to in to nima veze z sexom, greš z njim v shopping itd.. a ti to kej vleče na to da te ma sam za sex?


ja sej vem, eni OBSTAJAJO..da delata vse in tko..on ma pa zravn še 5 drugih za sexat.. sej eni znajo to spelevat.. nkol se ne ve..ampk načeloma se to ne dogaja množično.ker vsi tipi niso za vse :) in nekateri cenjo ženske itd.
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 10. Jun. 2007 22:26

srčica* napisal/-a:v slabo voljo:
-ko odide z msnja sredi kreganja :gruebel: :angry: :grosseaugen:
-če me ne pokliče al pa pošlje sms-a , ker potem dobim občutek,d ame ne pogreša


TOP 5 hehe

tole pe še kej

v dobro voljo, pa ko je vedno nasmejan in enostavno ne moreš bit slabe volje zraven... če pa ne pomaga sam nasmeh, pa vedno najde neki da me nasmeji, če ne druga me začne žgečkat...
LOVE hurts
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 11. Jun. 2007 11:05

chiqqa napisal/-a:
delusional napisal/-a:kaj si že slišala kdaj da tipi tud lažejo in da rečejo marsikaj da bi dobili?
in da je logično da počneta še kej drugega kot sam seksata, ker če bi te sam posesal, pol bi ti lahko še par evrov vrgu?


fak no, če delaš 1000 drugih stvari in da če gre z njim kam recimona na kšn tunning in to in to nima veze z sexom, greš z njim v shopping itd.. a ti to kej vleče na to da te ma sam za sex?


ja sej vem, eni OBSTAJAJO..da delata vse in tko..on ma pa zravn še 5 drugih za sexat.. sej eni znajo to spelevat.. nkol se ne ve..ampk načeloma se to ne dogaja množično.ker vsi tipi niso za vse :) in nekateri cenjo ženske itd.

hvala :)
hotla sm sam še dodat, da če bi hotu sm f**, pol bi me že pustu na mer, in bi si najdu drugo pa bi biu z njo a ne? mislm, da je mau stresno pa obremenujoče za tipa oz. loh tud za žensko, da hod z partnerjem, čeporv bi ubistvu rd sam sex... :)
Uporabniški avatar
little bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 19. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a little bee » 11. Jun. 2007 11:53

- da se mi ne oglasi na telefon, če se kej spičiva
- da včasih zadni trenutek pove, da ne more prit
- da na trenutke tud za milimeter noče popustit
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 11. Jun. 2007 12:04

- samozavest serijsko samo zato ker ma na sebi uniformo, pa avtomatsko misl, da lahko vse reče, pa da bo vsaka padla samo zato ker ma tisto prekleto uniformo... :evil:
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 11. Jun. 2007 14:02

Da ima na nogi kopačke v roki pa nogometno žogo :D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 11. Jun. 2007 14:45

- da ga moram vedno in povsod čakat, vsi že pridejo ven, njega še kar ni
- lepo mu povem kako naj se postriže(ker me prosi za mnenje), pol pa pride čist neki x ven
- skoz uboga svojo mamico-njegova mami je zanj bog
:evil: :evil: :evil:
_malaaa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _malaaa_ » 12. Nov. 2007 23:04

Karja napisal/-a:
angeo napisal/-a:To da kar zaspi :evil: kjub temu da sva zmenjena da kam greva ... :angry:



poznam to :evil: in zbudit ga je pa tud ena utopična želja :roll:

pa na živce mi gre to d nben tip ne more povedat za en dan vnaprej kdaj bo meu cajt, js sm pač taka d morm točn vedt ampak ne oni pa kokr jim bo lih padl na pamet tko pa bo :roll: :D



no ja...tuki se tudi js strinjam s tem...zmir zvejo zadno sekundo da majo cajt in tiskrt bi mogle teč k njim...in če ne mormo takrat ns pa ne štekajo in pol so po možnosti še jezni.... :(
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 13. Nov. 2007 15:15

:roll:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 13. Nov. 2007 20:37

Da klupa pol še 3dni zarad neke male stvari(isto ko jst-ni fajn da oba :roll: ), da odpiše na sms čez 3ure..da si use sama plačujem..pa da me zajbava zarad neke stvari ki meni sploooh ni smešna oz. je že žaljiva-njemu pa ful.. :roll: :?
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]