Kaj vas moti na moškemu?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 18. Dec. 2006 12:48

panasonic, namest da delaš OT-je vsepovsod, rajš povej svoje mnenje oz. odgovor na to, kakšna mora bit tvoja partnerka oz. česa ne sme met...
pa če ma tega tipa, ga pač ma, tud če nima izpolnjenih vseh kriterijev... ti se pa tud utakneš čist u usako besedo no
petelin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 17. 5. 2005
Kraj: Odvisno od števila sončnih peg

Neprebrana objavaNapisal/-a petelin » 18. Dec. 2006 12:53

Panasonic napisal/-a:
2good4u napisal/-a:
Panasonic napisal/-a:Ok a loh sam še neki: govoriš kakšen mora biti potencialen partner a zdele si povedala da maš tipa... Se prav tvoj tip ni potencialen partner al kako...


ojej ...... sej resnično brezveze sploh še pisat na tale forum.... :D bejbika mi gorzi da me bo na gobec in me zlasala... :P ti pa težiš neki o nečem ko nimaš pojma...

Hotla sm poudarit, kaj mi je pomembno, če bi iskala potencialnega partnerja, ker če tega nebi poudarila, bi to pomenlo da prijatelje izbiram tudi po teh kriterijih, kar pa ni res....in potem bi se našel kdo drug, ki bi me pa zaradi tega kritiziral, dobro Panasonic? Ali še kej ne veš?
Ok ti 2good4you... Tvoj odgovor je poln zmešnjav in itak nakladaš tja neki u 3 dni... Se prav tip ne zadošča tvojim kriterijom... tko sm jst iz posta razbrou... :P


eh, sj niso nevem kake zahteve... razen glede zob pa plešaosti, pa še to se bo s starostjo spremenilo. zobe se da nove kupit, ko pa bo malo starejša je pa tudi pleškoti ne bodo več motili.

glede postave, osebne higiene... tukaj pač ni izgovorov. vsak se lahko stušira in nikomur ni treba biti debel.

glede skejterjev, šilt kapic in podobnega... pač osebno mnenje. poznam punce, ki so nore na skejtarje, pa druge ki obožujejo šilt kape, pa tretje, ki se mečejo za fuzbalerji.

vsak ima pravico, da ljubi kogar hoče. in ravno tako ima pravico, da mu določene stvari niso všeč.
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 12:54

2good4u napisal/-a:Panasonic: ko boš nekaj časa tu sodeloval, boš sam vidu, da moraš vse kar poveš dobro razložit a veš, ker včasih pol mislijo kaj drugega...

Sploh pa to ni blo nakladanje ampak sam pač ne morm pomagat če si ti skejtrček al pa reprček in se rad kičiš z verigami in šilt kapicami :D

bejbika: sej ko bo moj tip začel zgubljat lase zaradi mene mi bo vseeno, ker ga imam rada, tk da...pa tud če mu bo čez nekaj let izpadel kak zob, mu bom z veseljem plačala novega :D
Aja ti kr veš da sm skejtrček oz. reprček... Svaka čast... Drugače pa ti 2good4you kvaziš neumnosti... kar je res je res... :D
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 12:58

Dej če nimaš nič pametnega za napisat al pa vsaj kakšne pametne konstruktivne kritike ali če svoje izjave ne moreš utemeljiti in podkrepiti potem rajši nehaj pisat v to temo....boš vsem naredil uslugo :D

ja itak da vem da si skejtrček oziroma reprček zato is pa tk užaljeno odreagiral na moj post :D
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 13:04

Jst pa vem da si ti zafrustrirana ženska, k nima razčiščenih pojmov u glavi in še sama ne ve kaj hoče u lajfu in svoje fekalije zliva na druge.
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 13:07

Panasonic napisal/-a:Jst pa vem da si ti zafrustrirana ženska, k nima razčiščenih pojmov u glavi in še sama ne ve kaj hoče u lajfu in svoje fekalije zliva na druge.


vsak ima pravico do svojega mišljenja vsevedni panasonic :D :lol: zdej bom pa nehala ker je že preveč OT...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 18. Dec. 2006 13:08

panasonic mir dej :evil:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Dec. 2006 13:17

točno tko ... Panasonic pa 2goo4u mir ... panasonic ne provuciri!
izklučla te bom s foruma, če boš nadaljeval tale OT ... majke mi (:lach:)
Frederic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: France - Slovénie

Neprebrana objavaNapisal/-a Frederic » 18. Dec. 2006 13:36

2good4u napisal/-a:Govorim o potencialnem partnerju: ne sme bit oblečen v široka oblačila (reprček,al pa skejtrček), pa kakih ketn okol navlečenih, pa tistih bednih šilt kapic na stran obrnjenih (katastrofa!!!), splošna urejenost (umiti lasje, higiena,...), Čista oblačila, ne sme bit debel, mora bit postavn (ni treba zdej mišice, ampak tko normalno), brez pirovskega trebuška. Sovražim noge na X ali O (fuzbalerji in podobno), ne sme bit plešast, pa imeti mora lep nasmeh, pa ne maram če bi mu mogoče manjku kak zob spredi, Pa ne sme bit kosmat, sploh po hrbtu....

Madona... :D Majhno, veliko celo? Roka dolga med 45 in 60 cm?

Kako naj moski bo brez svojega pivskega trebuscka? To je nemogoce. Zahtevas od nas, da se odpovemo pitju piva. To bi pomenilo nas konec.

To je enako kot, da bi mi zahtevali, da se zenske odpovete "shoppingu".

Cemu ne sme biti plesast? :wink:

panasonic napisal/-a:A tak tip, k bi ustrezu vsem tvojim zahtevam sploh obstaja?

Ja. Izgleda nekako tako. :wink:

Slika
Kdor ne skace, ni cigan - Zagovorniki Romov so pred postojnskim nastanitvenim centrom z vzklikanjem in skakanjem kazali podporo Romom
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 18. Dec. 2006 13:44

Panasonic ali napiši, kaj pametnega ali se pa umakni iz teme, ker si začel samo še podjebavat, in pišeš neumnosti! :wink:

Pedvidevam da si glih tisto, kar 2good4u odbija, pač nismo si vsi enaki in hvala bogu da je tako. Sprijazni se...
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 13:45

Če je plešast se pa lahko obrije čist, pa bo mir. Proti temu pa nimam nič. Da bi si pa ostale lase česal čez plešo pa nebi prenesla!

Moj tip pije pivo, sam nima pirovskga trebuha! Mogoče zato, ker je pač špotnik in ker pazi da se dovolj giblje...

Ne moji idealn tip ne zgleda tko! A ti morm naštet ene par imen? da bote pol tiho!!! :D Madona tipi ej...ko vam kej ne paše pa ko vam kdo stopi na rep ste pa vsi na pohodu. :D
Frederic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: France - Slovénie

Neprebrana objavaNapisal/-a Frederic » 18. Dec. 2006 14:02

2good4u napisal/-a:Če je plešast se pa lahko obrije čist, pa bo mir. Proti temu pa nimam nič. Da bi si pa ostale lase česal čez plešo pa nebi prenesla!

Kaj pa ce si ne cese preostalih las cez pleso??? Ga bos tudi mobilizirala za raziranje? Bo tvoj bodoci bil prava copata. :D

2good4u napisal/-a:Moj tip pije pivo, sam nima pirovskga trebuha! Mogoče zato, ker je pač špotnik

Fuzbaler? :D

2good4u napisal/-a:Ne moji idealn tip ne zgleda tko! A ti morm naštet ene par imen? da bote pol tiho!!! biggrin Madona tipi ej...ko vam kej ne paše pa ko vam kdo stopi na rep ste pa vsi na pohodu.

Nobenemu nisi stopila na rep. No ja.. Razen tistega o pivskem trebuhu... To je nespremeljivo. :wink:
Kdor ne skace, ni cigan - Zagovorniki Romov so pred postojnskim nastanitvenim centrom z vzklikanjem in skakanjem kazali podporo Romom
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 14:47

jowko napisal/-a:Panasonic ali napiši, kaj pametnega ali se pa umakni iz teme, ker si začel samo še podjebavat, in pišeš neumnosti! :wink:

Pedvidevam da si glih tisto, kar 2good4u odbija, pač nismo si vsi enaki in hvala bogu da je tako. Sprijazni se...
Aha po tem pol ti sklepaš da sem plešast, da mam pivski trebuh, da smrdim, da sm kosmat, še posebej po hrbtu, da sm skejtrčk in reprčk obenem, da nosm kapo s šiltom "postran"... Ja fak kle ste pa usi tooook pametni...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 18. Dec. 2006 14:57

Joj dejte no nehat no :?

Sej je naslov teme, kaj nam ni všeč na moških... pač nisi vsem puncam všeč, tako kot vse niso tebi. Pa kaj pol??
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 18. Dec. 2006 15:50

Panasonic napisal/-a:Ok a loh sam še neki: govoriš kakšen mora biti potencialen partner a zdele si povedala da maš tipa... Se prav tvoj tip ni potencialen partner al kako...
Men sicer ni jasn kaj govoris. Pravi kaksen mora bit tip da je z njim in zdele ima tipa, torej ocitno je take sorte, kot je ona napisala da mora bit. Mogoce bi ti tecaj funkcionalne pismenosti pomagal.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov