Kaj vas moti na moškemu?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*chiquita*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 3. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *chiquita* » 12. Jun. 2011 14:04

punce mene pa neki zanima...
ima punca kej besed pri vizualni podobi svojga fanta?? moj se je namreč odloču, da se bo zabril in js sm bla dokončno proti in mi je začel metat naprej neki v smislu če ga mam rada samo zarad njegove zunanjosti, tko da sm se pol tok slabo počutla, da sm mu rekla da mi je vseen, no zdej k je to naredu mu je pa blazno ušeč js bom pa počas živčnga fasala!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jun. 2011 14:18

Kaj besed? Preprečit mu ziher ne moreš, da se zabrije, če to misliš. Njegova glava, njegova odločitev.
Je pa res, da načeloma ljudje želimo ugajat svojim partnerjem, tako da se mi zdi čudno, da bi on zdaj kar vztrajal pri britju, če tebe to res tako moti.

Hkrati moram povedat, da se mi zdi čudno tudi to, da tako kompliciraš okrog frizure. Pa vem, da nisi edina, ogromno žensk "živčnega faše" ko se ti postriže. Hkrati bi najbrž živčnega fasale tudi, če bi tip sitnaril, ko bi se pobarvale, ker so pač emancipirane in jim tip že ne bo govoril, kakšne naj bodo.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 12. Jun. 2011 14:21

Mal obrni vloge tle.. na primer, če bi men blo dobr da se ustrižem kratko, ker želim poskusiti kako bi mi pasal in bi bil tip totalno proti, ga ne bi poslušala, ker tle se gre za mojo podobo, če se bom js z neko frizuro dobr počutila mi bo vseeno kaj mi ljudje govorijo.
Tko da mu ne tež, če je njemu kul. In ne vem kaj imaš ti tle živce zgubit? Gre se le za ene usrane lase.. Bodi vesela da se super počuti v novi podobi.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 12. Jun. 2011 16:24

kikyca napisal/-a:Jaz pa nevem, če bi lahko kr tak posploševala katere zunanjosti me motijo na tipih ker me pri različnih tipih različno moti (če me, seveda) :D Že če sam pogledam na tiste tipe s katerimi sem bla. Recimo pri enem me je full motlo, če se ni redno bril medtem, ko mi je drugi bil totalno sexy, če si je mal kocine pustil rast :twisted: haha :D


in prav to je glavni razlog da se bivši ne smejo družit. pika.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Jun. 2011 16:27

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 12. Jun. 2011 16:51

ne, ampak da ti je všeč da nekdo nekaj počne drug pa ne sme niti blizu. Brada je samo dobra primerjava kako se ženske rzalično odzivamo pri različnih moških.
wolfsflower
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 16. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a wolfsflower » 20. Jul. 2011 17:08

...
Zadnjič spremenil wolfsflower, dne 01. Avg. 2012 13:19, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Bombonči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 26. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Bombonči » 27. Jul. 2011 10:58

Mene odvrne, če ima tip zanikrne nohte in - to se bo zdej slišalo ful grdo, ampak tako je - če ima tako mastno kožo na obrazu da se mu kar sveti + mozolje. Ker danes je pa res že toliko vsega za pomagat proti temu + da se omilit zadeve s prehranjevanjem in ja, to mi je res eew. No, pa kakšen manjkajoči zob tudi ni ravno v moji domeni za spregledat. Če je pa kakšen zob malo na krivo postavljen, mi je pa to kvečjemu kjut. :P
Happines is living whithout expectations.
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 27. Jul. 2011 12:17

Grde roke, mozolji, obrv ala plestenjak, fuuul mozoljev na hrbtu, pa to da se res niti približno ne zna obleč. fuj.
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
Uporabniški avatar
Bombonči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 26. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Bombonči » 27. Jul. 2011 12:22

Pozabla dodat - kosmat hrbet (kot je mel enkrat en tip v Sanjski ženski, omfg... )
Happines is living whithout expectations.
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 27. Jul. 2011 15:35

Bombonči napisal/-a: če ima tako mastno kožo na obrazu da se mu kar sveti + mozolje.

to tut mene najbolj odbija in s tako osebo res nebi mogla nč met, pol na drugm mestu je pa presuha postava :?
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 27. Jul. 2011 16:03

ljubavni tepih, NTW! :D
Uporabniški avatar
Marx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 14. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Marx » 27. Jul. 2011 17:44

Ko je že toliko govora o tem...

kje bi torej bil vaš idealni tip obrit (in kje ne)?
Nekaj lokacij v razmislek:
Lasje, obraz (brki, brada in ostalo), prsi, hrbet, pod pazduho, roke, noge, pod popkom, med nogami, po riti, v ušesih :D

Tele ušesne bi znale biti kar praktične, če ti je dolgčas. Lahko jih prijemlješ in vrtinčiš naprej in nazaj, kot bi iskal postajo na radiu :lol:
Per aspera ad astra.
Mladd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mladd » 27. Jul. 2011 18:59

Bombonči napisal/-a:Mene odvrne, če ima tip zanikrne nohte in - to se bo zdej slišalo ful grdo, ampak tako je - če ima tako mastno kožo na obrazu da se mu kar sveti + mozolje. Ker danes je pa res že toliko vsega za pomagat proti temu + da se omilit zadeve s prehranjevanjem in ja, to mi je res eew. No, pa kakšen manjkajoči zob tudi ni ravno v moji domeni za spregledat. Če je pa kakšen zob malo na krivo postavljen, mi je pa to kvečjemu kjut. :P


Od 15 do 19 leta sem imel hude težave z mozolji. Dermatolog mi je predlagal zdravilo accutane ampak ga zaradi drugih težav nisem smel jemat ( ima hude stranske učinke ).
Antibiotične kreme, antibiotiki tablete, razne kreme za kupit, čistilni geli, razne druge kreme od dermatologa, nepomaga nič, pa sem se mazal redno 2 leti, na dan porabil več kot 2 uri za nego kože - zaman. Ves čas sem bil pod stresom kasneje sem padel tudi v depresijo, saj sem razmišljal samo kako zgleda moja koža zdaj, kako bo čez 2 uri itd.... Popolnoma izoliran.... najraje sem bil doma, kjer me nihče ni videl.

Med tem časom sem iz jedilnika vrgel vse kar naj bi povzročalo mozolje... tako majhna razlika da se nesplača. Seveda hrana vpliva ampak ko ima človek enkrat tako hude hormonske akne, nepomaga veliko.

Potem sem začel z domačimi zdravili, med, jogurt, maske... Nepomaga nič

Najbolj od vsega tega je pomagalo, da sem prenehal na kožo dajat vse te zadeve in si obraz samo splahnil z vodo 1x na dan.

Imel sem še probleme zatem ene slabe 2 leti, nekje pri 19 letih sm bil čist, brez brazgotin.

Kar hočem povedat je, če ima nekdo akne seveda ni estetsko AMPAK za tega človeka še zdaleč nepomeni da je neurejen in da neskrbi zase. Toliko koliko sm jaz skrbel, bral, testiral in se presekiral in negoval se nobena ženska tukaj ni. Dejansko edina rešitev je za takšne fante da pridejo čez to obdobje.

Če bi me ti takrat videla, ( ja imel sem masno svetlikajočo kožo + mozolji kljub vsem mojim trudom ) bi si mislila, ta pa ziher neskrbi zase pa toliko je zadev proti temu. Aha punca... pozabi.

In to je drugač kot biti debel... VSAK, ki je debel ( razen bolezensko debelih takih je zelo zelo malo ) bi lahko shujšal če bi imel vsaj 10% toliko želja biti vitek, kot sem si jaz želel čisto kožo.
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 27. Jul. 2011 19:27

Verjamem, da mozolji ne pomenijo nujno nehigiene, nezdrave prehrane itd., vendar je tudi meni to odvratno videt in me tak tip težko privlači. :? Moj ima sicer še pri 30 tu pa tam kakšen mozolj, ampak ne tiste opazne kot jih ima večina v puberteti, tako da ni tako grozno za videt.
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]