Kaj vas moti na moškemu?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 18. Dec. 2006 11:25

men je pa pr tipu ful pomemben da se skladno oblači, da se vidi da to kar nosi, tud zna nosit.
drgač pa tko pač neka splošna higiena, pa urejenost.
drgač pa jst mojmu srčku kdaj privoščim kakšno manikuro, mu mal nohte uredim (sj veste tipi, pa nohti)
aja mene recmo ful moti, da ma tip ful suho kožo na roki, ne vem zakaj sam se mi zdi da to je pa treba skrbet
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 18. Dec. 2006 11:53

lolita napisal/-a:Mene najbolj moti, če je neurejen in ne diši (torej smrdi :D ) in če se izkaže, da je neinteligenten ter redkobeseden. Ne gre se za neko popolnost v smislu popolnega teleščka, le da je meni nekaj privlačnega na njemu. Aja, pa mora se tud velik smejčkat in všeč mi je, če je prijazen.


OK tole se bo zdej slišal mal čudno, ampak mene recimo ni nikol motilo, če sem se stiskala k bivšemu po treningu, preden se je šel tuširat, k je milo rečeno, malo smrdel.... V bistvu mi je bilo še prav kul&seksi :razz:

Kaj nej rečem, obožujem moške in vse, kar je moškega na njih :lach:

Bljak so mi predolgi nohti na rokah. Pa kakšne kovinske verižice :?
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 12:06

Kaj ne maram na moški zunanjosti, če to napšem me bo že spet cel forum začel pljuvat! :S Enostavno ne smeš imeti več svojega mnenja in svoja merila o tem...

Ampak vseeno to me še nikoli ni oviralo pri tem, da nebi povedala svojega mnenja, kljub zgražanjem drugih ljudi :D

Govorim o potencialnem partnerju: ne sme bit oblečen v široka oblačila (reprček,al pa skejtrček), pa kakih ketn okol navlečenih, pa tistih bednih šilt kapic na stran obrnjenih (katastrofa!!!), splošna urejenost (umiti lasje, higiena,...), Čista oblačila, ne sme bit debel, mora bit postavn (ni treba zdej mišice, ampak tko normalno), brez pirovskega trebuška. Sovražim noge na X ali O (fuzbalerji in podobno), ne sme bit plešast, pa imeti mora lep nasmeh, pa ne maram če bi mu mogoče manjku kak zob spredi, Pa ne sme bit kosmat, sploh po hrbtu,....
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 12:22

2good4u napisal/-a:Kaj ne maram na moški zunanjosti, če to napšem me bo že spet cel forum začel pljuvat! :S Enostavno ne smeš imeti več svojega mnenja in svoja merila o tem...

Ampak vseeno to me še nikoli ni oviralo pri tem, da nebi povedala svojega mnenja, kljub zgražanjem drugih ljudi :D

Govorim o potencialnem partnerju: ne sme bit oblečen v široka oblačila (reprček,al pa skejtrček), pa kakih ketn okol navlečenih, pa tistih bednih šilt kapic na stran obrnjenih (katastrofa!!!), splošna urejenost (umiti lasje, higiena,...), Čista oblačila, ne sme bit debel, mora bit postavn (ni treba zdej mišice, ampak tko normalno), brez pirovskega trebuška. Sovražim noge na X ali O (fuzbalerji in podobno), ne sme bit plešast, pa imeti mora lep nasmeh, pa ne maram če bi mu mogoče manjku kak zob spredi, Pa ne sme bit kosmat, sploh po hrbtu,....
A tak tip, k bi ustrezu vsem tvojim zahtevam sploh obstaja?
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 12:25

Panasonic ja zelo veliko jih obstaja, sam očitno ti nisi eden izmed takšnih, ker si postavil takšno vprašanje....
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 12:30

2good4u napisal/-a:Panasonic ja zelo veliko jih obstaja, sam očitno ti nisi eden izmed takšnih, ker si postavil takšno vprašanje....
Nihče ni popoln, in tut ti nisi. Pa veliko sreče pri iskanju takega tipa... Rabila jo boš... :D
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 12:31

Panasonic napisal/-a:
2good4u napisal/-a:Panasonic ja zelo veliko jih obstaja, sam očitno ti nisi eden izmed takšnih, ker si postavil takšno vprašanje....
Nihče ni popoln, in tut ti nisi. Pa veliko sreče pri iskanju takega tipa... Rabila jo boš... :D


To ti misliš...mam tipa ko ni kosmat in ni plešast in nima pirovskega trebuha in ima vse sprednje zobe...pa še čist je in ve kaj pomeni higiena in čista oblačila.... :D

Ampak vseeno hvala za tvojo pretirano skrb...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 18. Dec. 2006 12:31

no no nehimo se kregat pa zbadat, dejta si rokice pa bomo spet vsi lepo prijazni naprej ;)
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Dec. 2006 12:35

glede las in zob - zelo kmalu si lahko brez ;)
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 18. Dec. 2006 12:36

2good4u ma čist normalne zahteve...
Men tud tak stil glih ne potegne (preveč otročje) :D
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 12:36

Ok a loh sam še neki: govoriš kakšen mora biti potencialen partner a zdele si povedala da maš tipa... Se prav tvoj tip ni potencialen partner al kako...
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 12:40

Panasonic napisal/-a:Ok a loh sam še neki: govoriš kakšen mora biti potencialen partner a zdele si povedala da maš tipa... Se prav tvoj tip ni potencialen partner al kako...


ojej ...... sej resnično brezveze sploh še pisat na tale forum.... :D bejbika mi gorzi da me bo na gobec in me zlasala... :P ti pa težiš neki o nečem ko nimaš pojma...

Hotla sm poudarit, kaj mi je pomembno, če bi iskala potencialnega partnerja, ker če tega nebi poudarila, bi to pomenlo da prijatelje izbiram tudi po teh kriterijih, kar pa ni res....in potem bi se našel kdo drug, ki bi me pa zaradi tega kritiziral, dobro Panasonic? Ali še kej ne veš?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Dec. 2006 12:42

2good4u napisal/-a:
Panasonic napisal/-a:Ok a loh sam še neki: govoriš kakšen mora biti potencialen partner a zdele si povedala da maš tipa... Se prav tvoj tip ni potencialen partner al kako...


ojej ...... sej resnično brezveze sploh še pisat na tale forum.... :D bejbika mi gorzi da me bo na gobec in me zlasala... :P


pazi da te nam res :lach:
hočem povedat, da moški zgubljajo lase in tut brez zob ostaneš ... kaka bolezen hitro pobere vse ...
pa nism mislila tebe zlasat pa na gobc, ampak tvojga ... smotka :P
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 12:43

2good4u napisal/-a:
Panasonic napisal/-a:Ok a loh sam še neki: govoriš kakšen mora biti potencialen partner a zdele si povedala da maš tipa... Se prav tvoj tip ni potencialen partner al kako...


ojej ...... sej resnično brezveze sploh še pisat na tale forum.... :D bejbika mi gorzi da me bo na gobec in me zlasala... :P ti pa težiš neki o nečem ko nimaš pojma...

Hotla sm poudarit, kaj mi je pomembno, če bi iskala potencialnega partnerja, ker če tega nebi poudarila, bi to pomenlo da prijatelje izbiram tudi po teh kriterijih, kar pa ni res....in potem bi se našel kdo drug, ki bi me pa zaradi tega kritiziral, dobro Panasonic? Ali še kej ne veš?
Ok ti 2good4you... Tvoj odgovor je poln zmešnjav in itak nakladaš tja neki u 3 dni... Se prav tip ne zadošča tvojim kriterijom... tko sm jst iz posta razbrou... :P
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Dec. 2006 12:47

Panasonic: ko boš nekaj časa tu sodeloval, boš sam vidu, da moraš vse kar poveš dobro razložit a veš, ker včasih pol mislijo kaj drugega...

Sploh pa to ni blo nakladanje ampak sam pač ne morm pomagat če si ti skejtrček al pa reprček in se rad kičiš z verigami in šilt kapicami :D

bejbika: sej ko bo moj tip začel zgubljat lase zaradi mene mi bo vseeno, ker ga imam rada, tk da...pa tud če mu bo čez nekaj let izpadel kak zob, mu bom z veseljem plačala novega :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov