Kaj vas moti na moškemu?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Jul. 2011 19:31

^^ Jp, res je. Mladd, sej ni noben rekel, da je tak človek sam kriv za težave s kožo in da je nemaren, ampak punci se pač to ne zdi privlačno :) . Tko kot enim npr. niso všeč nizkorasli fantje ali pa tisti, ki nosijo očala, pa seveda sami niso pri tem nič krivi. To je čist stvar osebnih preferenc, tukaj se ne moremo pogovarjat o pravičnosti kriterijev in razlagat ozadja teh značilnosti :D Dejstvo je, da nekaterim slednje pač niso všeč :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 27. Jul. 2011 19:41

Mladd- mimogrede kaj pa šport? tek ohranja kožo prožno, mlado, čisto in lepo. samo v premislek, ne rečem da bi ti 100% pomagalo. trdim pa, da nisi imel dobrega dermatologa.

in za ljubega boga(!!!!):
NE POMAGA- 2 BESEDI
NE POMENI- 2 BESEDI
NE SKRBI- 2 BESEDI

kaj si delal pri slovenščini? ;)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Mladd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mladd » 27. Jul. 2011 19:45

Seveda, jaz to čisto razumem. In ja, res je, da zadeva nezgleda privlačna.
Jaz sem napisal to zato, ker je še velik ljudi takšnih, ki nimajo oz. niso imeli problemov s tem in mislijo, da vsi fantje in punce, ki žal morajo hodit okoli s takšno kožo se ne trudijo, da bi to spremenili.

Tako kot sem rekel, prišel sem čez obdobje in tudi vsi fantje bodo.
Mladd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mladd » 27. Jul. 2011 20:04

claire napisal/-a:Mladd- mimogrede kaj pa šport? tek ohranja kožo prožno, mlado, čisto in lepo. samo v premislek, ne rečem da bi ti 100% pomagalo. trdim pa, da nisi imel dobrega dermatologa.

in za ljubega boga(!!!!):
NE POMAGA- 2 BESEDI
NE POMENI- 2 BESEDI
NE SKRBI- 2 BESEDI

kaj si delal pri slovenščini? ;)


Med tem časom sem začel intenzivno delat tudi na mišični masi - napaka. Visok dnevni vnos kalorij in težki dvigi - dvig testosterona - še slabša koža.
Takrat sem bil poln testosterona in dobro grajen tako da sem zlahka pridobival na mišični masi ampak sem nehal zaradi težav, ki mi jih je dodatno povzročal tak način življenja.

Zato sem tudi bil še bolj pod stresom, ker sem imel hudo željo trenirat, po drugi strani mi je pa to poslabšalo to kar sem najbolj sovražil - mozolje.

Da bi samo tekel, tega res nisem. Ampak kot praviš, mogoče bi malo pomagalo, veliko ne. Vsaj mojih problemov takrat nebi rešilo.

Kar se tiče slovenščine..... Vem kako se to piše, ampak tega se nebom nikoli znebil, ker imam navado že od kar pomnim. Ko pišem, načeloma napišem hitro in ne razmišljam ravno kaj je prav in kaj ni. Mislim, da se vsi razumemo.
Te drugač to, zelo moti :) ?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Jul. 2011 20:30

Mladd napisal/-a: Kar se tiče slovenščine..... Vem kako se to piše, ampak tega se nebom nikoli znebil, ker imam navado že od kar pomnim. Ko pišem, načeloma napišem hitro in ne razmišljam ravno kaj je prav in kaj ni. Mislim, da se vsi razumemo.
Te drugač to, zelo moti :) ?


Mene npr. precej moti, celo bolj kot mozolji... in tudi vejica na sredini zadnjega stavka je smešna :) Takšne stvari me pri nasprotnem spolu dosti bolj motijo kot morebitne zunanje pomanjkljivosti. Ampak dobro, bom zdej tiho, da me ne bo kdo po riti, ker sem OT :D

Glede zunanjosti me pa moti... hm... povsem odvisno od celotnega paketa, mi pa ponavadi niso všeč pretirano suhceni in dolgonogi moški, prav tako se mi ne zdijo privlačni dolgi lasje in brada&brki (tisti prav zaraščeni, rahlo neobrit videz je hot :oops: ).
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Jul. 2011 20:36

Verjamem, da tud marsikatermu tipu niso všeč takšne zatežene babe... :/
It was forever..but it didnt last long..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Jul. 2011 20:54

Kakšne zatežene? Misliš mene? To pa res ni zateženost, če ti veliko pomeni pismenost partnerja, vsaj zame je to eden najpomembnejših pogojev :wink: . Nasploh me privlači inteligenca, določen stil pisanja, izražanja in take zadevščine. Sem zelo natančna, a vljudna in odprta oseba z izdelanimi predstavami, kaj mi je všeč, zateženost je zame nekaj povsem drugega. Tako kot je eni drugi blazno pomembna razgledanost na področju filmov al poznavanje igralcev določenega žanra al kaj je že ena razlagala na forumu - tisto pa zame ni niti malo pomembno in me ne zanima, pa zato zame ona še ni zatežena :D Vsak ima svoje preference. Zato pa izbereš takega partnerja, ki ti ustreza v tem, hvala bogu, da imamo različne želje, drugače bi kmalu zmanjkalo zaželjenega blaga :wink:
Zadnjič spremenil dot, dne 27. Jul. 2011 20:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Mladd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mladd » 27. Jul. 2011 20:56

..Evelyn.. napisal/-a:Verjamem, da tud marsikatermu tipu niso všeč takšne zatežene babe... :/


Ciljaš na slovenščino? Res je, ampak tisto zgoraj je bil verjetno sarkazem.

Sicer pa ja, res je že mal bedno, da se skoraj na vsakem forumu vedno nekdo najde in govori o slovenščini ( moti jih predvsem vejice in besede, ki se pišejo narazen namesto skupaj in obratno ) na drugi strani pa je polno angleških besed, slenga, narečja in podobnega, tega pa noben nevidi.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Jul. 2011 21:01

^^ Nikakor. Žalostno, da bi moral biti v igri sarkazem, ko kdo reče, da bi bilo pričakovati od Slovenca, da zna slovensko :? :D jap, tisto glede ostalega, kar si naštel, se pa strinjam...

Kaj potem izrecno sprašuješ, če si potem užaljen :D

+ odprite temo o jeziku na forumu, jaz tukaj ne bom več OT :wink:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Jul. 2011 21:03

Mladd kot vidiš ni bil sarkazem po zadnjem postu dot. Sicer se komentar glede zateženosti sploh ni nanašal na kriterije glede moških, saj je vredu, pač ima vsak svoje kriterije, eni brado, drugi "pismenost", bolj na to kak pač tečnarite za male stvari..Če bi Mladd bil en tistih uporabnikov, ki bi ga Clairin post razkuril bi se spet vse obrnilo v prepir..pač nikoli ne bom razumela ljudi, ki samo provocirajo. Zdaj sem pa jaz precej offtopic(ampak itak bom dobila odgovor še od Claire vrjetno tak da nima veze..).

^^Jap ni prava slovenska beseda. Uporabljaj besedo JA, še bolje DA, saj si Slovenka, kaj se sramotiš.
It was forever..but it didnt last long..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Jul. 2011 21:09

^^ No sej, jaz sem mu samo odgovorila na postavljeno vprašanje, sam očitno je pričakoval drugačen odgovor :wink: Če mladenič:) ne bi tega vprašal, bi bila modro tiho in si mislila svoje, povsem neobremenjeno... me res ne moti, kaj piše nekdo po forumu, ki ga niti ne poznam, ni panike.
Glede provokacij pa.. ja, sem se v svoji naivnosti že večkrat ujela v past in se še nisem navadila, da ste precej bojeviti tukaj gor=)

E., ne pretiravaj... kot lahko opaziš, pišem vmes tudi druge pogovorne sproščene besede, ni se treba vtikat (jap, ni nedoločnika :D ) in razčlenjevat besedil. Poanta je bila drugje, lahko ti razložim na zs, tukaj sem že 2 posta preveč OT. + fant je sam od sebe vprašal, kot že rečeno



On topic: saj res, pa motijo me tudi preveč ostre poteze obraza pri moških, koničast nos in brada ipd. - bolj privlačni se mi zdijo malo bolj robati dedci :P
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Jul. 2011 22:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Marx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 14. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Marx » 27. Jul. 2011 23:12

Kar hočem povedat je, če ima nekdo akne seveda ni estetsko AMPAK za tega človeka še zdaleč nepomeni da je neurejen in da neskrbi zase. Toliko koliko sm jaz skrbel, bral, testiral in se presekiral in negoval se nobena ženska tukaj ni.

Ko bi le mogel, bi ti nemudoma podelil status najbolj skrbne in najbolje negovane ženske na tem forumu. :twisted:

Zdaj bi se pa lahko vrnili k moškim in njihovi zunanjosti.

No, ker je govora o motečih stvareh na moški zunanjosti, je tisto kar napiše to kar js vidim na zunaj, torej to v tejle temi ni OT

Če ima na čelu napisano "nemorem", potem je nepismenost res lahko moteča stvar na moški zunanjosti :razz:

Sicer pa lahko odprete tudi temo "moteče stvari v moški notranjosti" :)
Per aspera ad astra.
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 28. Jul. 2011 0:07

-nepobrita brada
-neurejeni, mastni lasje
-poraščenost po prstnem košu, hrbtu
-zadah po čebuli
-črno za nohti
-če je presuh
:ninja:
Mladd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mladd » 28. Jul. 2011 9:34

dot napisal/-a:
Mladd napisal/-a: Kar se tiče slovenščine..... Vem kako se to piše, ampak tega se nebom nikoli znebil, ker imam navado že od kar pomnim. Ko pišem, načeloma napišem hitro in ne razmišljam ravno kaj je prav in kaj ni. Mislim, da se vsi razumemo.
Te drugač to, zelo moti :) ?


Mene npr. precej moti, celo bolj kot mozolji... in tudi vejica na sredini zadnjega stavka je smešna :) Takšne stvari me pri nasprotnem spolu dosti bolj motijo kot morebitne zunanje pomanjkljivosti. Ampak dobro, bom zdej tiho, da me ne bo kdo po riti, ker sem OT :D

Glede zunanjosti me pa moti... hm... povsem odvisno od celotnega paketa, mi pa ponavadi niso všeč pretirano suhceni in dolgonogi moški, prav tako se mi ne zdijo privlačni dolgi lasje in brada&brki (tisti prav zaraščeni, rahlo neobrit videz je hot :oops: ).


Veš zakaj je vejica v zadnjem stavku? Jaz jo napišem takrat, kadar jaz hočem, da bralec naredi premor.

V tem primeru je bilo mišljeno takole, predstavljaj si da govorim v realu.

Te drugač to ( gledam vstran, premor ), zelo moti? ( te pogledam, nasmeh)

:)


dot napisal/-a:^^ Nikakor. Žalostno, da bi moral biti v igri sarkazem, ko kdo reče, da bi bilo pričakovati od Slovenca, da zna slovensko :? :D jap, tisto glede ostalega, kar si naštel, se pa strinjam...

Kaj potem izrecno sprašuješ, če si potem užaljen :D

+ odprite temo o jeziku na forumu, jaz tukaj ne bom več OT :wink:


Sarkazem zato, ker si napisala na takšen način + smeško :D In zato, ker dvomim, da te pri fantih bolj moti napačna postavitev vejice kot pa kakšna zunanja pomanjkljivost. Sem skoraj prepričan, da je v praksi čisto drugače.
Tudi ti delaš napake :)

sirova štručka napisal/-a:No, ker je govora o motečih stvareh na moški zunanjosti, je tisto kar napiše to kar js vidim na zunaj, torej to v tejle temi ni OT :D

Ja mene tud moti. Eno je, da veš kako se piše in pač malo okrajšaš kako besedo, drugo pa, da ne veš in zato pišeš narobe in to me moti.
Še bolj me moti, da nekoga opozoriš na napako, ki jo dela, da reče, da ve kako je prav (čeprav je to ena tistih napak, ki jo delajo tisti, ki ne vejo, kdaj bi med ne in neko besedo naredili presledek, torej možno, da se je to zlagal, kar bi me tud motlo), ampak se mu ne zdi vredno, delat v tej smeri, da bi napako odpravil in jo čez nekaj minut spet ponovi.
Ja mene vse to moti. Zatežena baba sem :P


Žal so tvoja predvidevanja napačna. Nisem človek, ki bi se branil novih koristnih informacij in znanj. In ne, nisem se zlagal. Vem kako se piše in če pišem na roko ne bom ( evo, zate ) nikoli naredil napake. Na računalniku pa pišem zelo hitro že od otroštva in sem se povsej verjetno od takrat, ko dejansko nisem znal navadil.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov