Kaj pričakujete od moškega?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Jul. 2010 13:53

hehe, ja njegova mama mu pere, predvidevam pa da mu tut lika. Moja mam mu je tut že oprala kakšno majčko. Tak pač je, ker živi še doma in ker cele dneve dela mu pač mama cote rihta.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Jul. 2010 14:00

Ne poznam niti enega tipa ki študira, ki bi si med vikendom sam pral in likal cunje, ko pride iz ljubljane. Ne preveč bluzit pa živet v iluzijah, da si večina tipov sama pere cunje pa lika pa nevem kaj še, ker to res ni.

In ja, rajši sem sam, kot pa da poslušam najedanje tečne babe, da ne likam, pa perem, pa brišem prahu pa nevem kaj še vse... :cool:
Zadnjič spremenil McLarnovc, dne 02. Jul. 2010 14:01, skupaj popravljeno 1 krat.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Jul. 2010 14:00

ma to je kr en larifari.
cele dneve dela, zato mu mati cote rihta. da ne počim od smeha.

cote ti vzamejo:

3-4 minute, da sortiraš perilo po barvah. dodatno minuto, da natočiš prašek in mehčalec in izbereš program.

potem lahko od 45-90minut mirno držiš noge v luft in čakaš da stroj opere.
obešanje vzame naknadnih 5-7minut.

v najslabšem primeru torej 12minut efektivnega dela na stroj perila.
me ne me basat, da nima časa.

sploh pa. če dela cel dan. tolko boljše. lepo pride domov. glih ob 10ih se začne poceni tok in idealen tajming za pranje cot.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Jul. 2010 14:01

Ko sem bila doma, sem si še vedno sama zrihtala cote.No, v stroj jih je vrgla mama, ker se pere po barvah itd, ampak potem sem si jih zlikala sama, ter seveda odnesla v omaro.
Že pri mojem vidim, jaoooo.Briše mu prah, odnaša smeti, odnaša umazane cunje iz stola v stroj, zrihta cunje, mu jih zloži nazaj.Ravno svetniški sij ji še manjka.Prav spomnim se, kako je laufala s krožniki in hrano da je ja bilo vse na mizi ko se je pripeljal z avtom pred bajto.
In potem pride k meni ter pričakuje, da mu bom iz kuhinje, ki je oddaljena od kavča nekaj m prinesla od soka, do grickalic do vsega.Ni ni tega.
Sploh zato, ker je pri meni drugače čisto domač.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jul. 2010 14:06

emanuela napisal/-a:Ko sem bila doma, sem si še vedno sama zrihtala cote.No, v stroj jih je vrgla mama, ker se pere po barvah itd, ampak potem sem si jih zlikala sama, ter seveda odnesla v omaro.
A krožnik z mize tud samo svoj odneseš? :P
Perila tud ne ločujemo na "moje", "od mami", "od sestre", ampak kr vse skp peremo&obešamo (em, lika pa res samo mami :)).
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Jul. 2010 14:09

No, če že hočeš vedeti.Pri nas smo tako navajene, da pač ko poješ, odneseš svoj krožnik v korito.Ko se vse tri najemo (oz včasih je še kdo na kosilu) se delo razdeli-tista, ki je kuhala, ima fraj :) Pol pa ena znosi stvari iz mize in počisti mizo, biološke odpadke odnese na kompost.Druga pa pomije posodo-če je je več, zloži v stroj.In to je vsa umetnost.
Pri meni to pač naredim sama, ker je majhna kuhinja in ga ne silim ravno da pomije tista dva krožnika.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jul. 2010 14:13

^^ja, sej to štekam in pri nas tud tko laufa, pač delitev dela in tralala, lepo tudi, da znajo ljudje za sabo pospravt, ampak jz sem se vpičla v stavk, kjer zgleda kot da si samo za sabo pospravljala, za ostalimi pa ne. :)
Eh, vem, preveč časa mam.. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Jul. 2010 14:16

Ajja.Ma ne, ni panike.Delitev dela rules.Sploh, če se dve punci pri 20 in 17-tih pričkata kot dve punčki, katera bo posesala in katera bo zatem pomivala.
Sicer ni zdaj to vsak dan, ampak ponavadi pride ravno na vikend, ko smo vse tri doma.
In ravno zaradi tega obsojam razvajanje otrok na ta način, ker vem kolikokrat se je moj delal ubogega, ko sem se mu naredila norca ker mu je mama zajtrk delala in ga zbujala.Res, vsaj to se je popravilo, če že druga ne :roll:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Jul. 2010 14:33

McLarnovc napisal/-a:Ne poznam niti enega tipa ki študira, ki bi si med vikendom sam pral in likal cunje, ko pride iz ljubljane. Ne preveč bluzit pa živet v iluzijah, da si večina tipov sama pere cunje pa lika pa nevem kaj še, ker to res ni.

In ja, rajši sem sam, kot pa da poslušam najedanje tečne babe, da ne likam, pa perem, pa brišem prahu pa nevem kaj še vse... :cool:


nikjer nisem rekla, da si jih večina. da si jih pa večina niti ne zna, je tudi sramota. ti si lahko tu gor celi car, ker pral pa že ne boš, pa še sam veš ne, kako zelo to okarakterizira tebe celega kot osebo.
vidim ja, kako so tipi rajši sami. mhm. kar lepo "ubogajo", malo kaj popucajo, kot da so sami. brez skrbi. to drži in proti temu nimaš argumenta, tako da se niti ne trudi.
izgleda da ti živiš v iluziji, če misliš da te bo katera prenašala (če imaš punco, me zanima kje si jo staknil, ali pa je pač tvojega kova) in da ji boš z vso pravico polagal pogovore, če te bo prosila, da ji kaj pomagaš pri cunjah. pa da te ni sram kaj takega sploh pomisliti.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Jul. 2010 14:37

Ampak to je pa čisto res. Ta razlika v vzgoji je neverjetna. Mame svoje sinčke pri 20ih tretirajo, kot da so opravilno nesposobni. A si lačen? A imaš dovolj čistih gat? A te zjutraj zbudim za na faks? A ti naredim sendvič za v službo? Đizs krajst, kot majhni otroci.

Saj je pri mojem isto. Čez teden ga sicer ni doma, ko pa za vikend pride, mu pa s prstom ni treba mignit. Seveda je to hitro sprožilo plaz zajedljivih pripomb z moje strani (ne v prisotnosti njegove mame, da ne bo pomote), ker se mi zdi naravnost debilno, da odraslemu moškemu mama nosi stvari iz hladilnika in kruh za sendvič reže s pripombo "pazi, nož je oster, bom jaz". :roll:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jul. 2010 14:41

A to res obstaja?? :eek: Jz sem pa verjela, da je samo urbani mit..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Jul. 2010 14:44

McLarnovc napisal/-a:Ne poznam niti enega tipa ki študira, ki bi si med vikendom sam pral in likal cunje, ko pride iz ljubljane. Ne preveč bluzit pa živet v iluzijah, da si večina tipov sama pere cunje pa lika pa nevem kaj še, ker to res ni.

In ja, rajši sem sam, kot pa da poslušam najedanje tečne babe, da ne likam, pa perem, pa brišem prahu pa nevem kaj še vse... :cool:


ne sej ni treba, da večina tipov to dela.

ampak nekega tetraplegika ziher ne mislim doma gojit. sem raje sama, ko da strežem nekomu.

da bom js pucala, likala, prala, skrbela za froca, hodla v službo, skrbela da je mrzu pir v hladilniku in fafala medtem ko uni gleda fuzbal.

buahahahahahha.
čisto zares je to pričaralo en hudomušen nasmeh na moj obraz.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Jul. 2010 15:02

Purplova, obstaja vse to in še več.Jaz imam sicer še nekaj sočnih, ampak bom raje šla pakirat :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Jul. 2010 17:32

claire napisal/-a:ti si lahko tu gor celi car, ker pral pa že ne boš, pa še sam veš ne, kako zelo to okarakterizira tebe celega kot osebo.

Buahahaha.. Prav vseeno mi je zato kako me okarakterizira to, da ne znam prat...
Se pa sprašujem kake tipe oz. boljše rečeno rastline imate, da si pri bajti ne znajo najti svojega dela in ležijo s pirom v roki pred TV cele dneve in podobno..OMFG. Takšni so šele za obsojat, ne pa tisti ki ne znajo cunj prat..

Pa ne obračaj besed, ker nisem rekel da ne bi pomagal, če bi deklič rekel naj poberem cunje ker gre nevihta, ali pa naj kaj obesim(ok, z likanjem bi bilo zelo težko), ampak da bi pa sam od sebe to delal dnevno...a-a..
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Jul. 2010 18:23

Kot mali otrok. Daj pomagaj, saj si že velik.
Saj ne, da se tudi tvoje cunje sušijo in jih bo dež namočil, ampak te mora vseeno punca prosit, da ji pomagaš in jih pobereš. Revček :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot]