Kaj pričakujete od moškega?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Jul. 2010 14:14

buubbika napisal/-a:OT:
s0nckic4 napisal/-a: likam samo oblačila, brisač in posteljnine ne likam)
A ljudje dejansko likajo brisače??? WTF? :D


Moja babica zlika vse! Vsa oblačila, vsako brisačo, spodnje hlače, vsako nogavico, posteljnino... res popolnoma vse! :D
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 01. Jul. 2010 15:18

Ja, nekateri res likajo vse...Pol se pa pritožujejo, kak ni časa za prijatelje, družino, zase, počitek...

No, midva z mojim sva načeloma pripravljena oba postoriti, kar je treba, tako v gospodinjstvu, kot zunaj. Načeloma pravim zato, ker je tud mojega včasih potrebno opominjat, da je neko delo potrebno opravit.
Mislim, da bova tud pri otoku oba polno angažirana, se mi pa zdi logično, da bom npr. v prvem letu otrokove starosti jaz tista, ki bo delala več tako z otrokom kot v gospodinjstvu glede na to, da bom doma in da se bom jaz vstajala ponoči glede na to, da bo moral moj naslednji dan v službo. To pa ne pomeni, da moj ne bo dobil otroka v roke, ko bo prišel domov. Absolutno da ga bo, ampak bo pač njun skupni čas namenjen uživanju, igranju (igraš se lahko tudi ob previjanju in kopanju!), je pa logično, da bom za čistočo otrokovih oblačil in posteljnine poskrbela jaz, ker bom pač imela čas.

Zdaj, ko sem jaz cele dneve doma, mojemu res ni potrebno niti s prstom mignit kaj dosti (zdaj mu celo likam, kar je sicer zase počel sam), tako da kuham, likam, perem, kosim travo, oskrbim vrt, poskrbim za živali, čistim, ga razvajam s slaščicami....No, bo pa zagotovo prišel (in je tudi že bil) tak čas, ko bo on prevzel levji delež opravil.

Tako, da kakšna ženska/moška opravila??!! Skoraj vsako opravilo je mogoče opraviti ne glede na spol. Potrebno je prilagajanje, več prispeva pač tisti partner, ki mu to dopušča čas, tako da ostane tudi čas in energija za prijetno preživljanje skupnih trenutkov.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Jul. 2010 10:30

claire napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Osebno mi ni problem pospravit za sabo ko kaj jem, al pa tud zložit v pomivalni stroj posode, ampak da bi pa likal pa sesal pa nevem kaj še...a-a. In če bi deklič od mene zahteval, da to počnem, bi kaj kmalu sledil en razgovor o tem... :cool:


glupan. ta beseda je edina primerna za zgorajšnja 2 stavka sramote.



ROFL. Jaz lahko pokosim travo, nasekam drva, prekopljem vrt in vse kar je del okrog hiše in vzdrževanja v hiši. Tega je precej. Da bi potem še cunje likal, mi na kraj pameti ne pade oz. bi morala biti res velika sila(in to ni, da deklič reče "ne bom" in leži na kavču medtem...)...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 02. Jul. 2010 11:05

McLarnovc napisal/-a:ROFL. Jaz lahko pokosim travo, nasekam drva, prekopljem vrt in vse kar je del okrog hiše in vzdrževanja v hiši. Tega je precej. Da bi potem še cunje likal, mi na kraj pameti ne pade oz. bi morala biti res velika sila(in to ni, da deklič reče "ne bom" in leži na kavču medtem...)...

Ja, ker drva je pa res treba vsak dan eno uro sekat in vrt vsak vikend po celi dan prekopavat, ane? Kako gre to pozimi - ti si čez poletje "oddelal svoje na vrtu" in lahko s pirom ležiš pred TVjem tiste pol leta, ker si preveč moški, da bi skuhal večerjo ali zribal wc?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Jul. 2010 11:17

g00fy_qa napisal/-a:Ja, ker drva je pa res treba vsak dan eno uro sekat in vrt vsak vikend po celi dan prekopavat, ane? Kako gre to pozimi - ti si čez poletje "oddelal svoje na vrtu" in lahko s pirom ležiš pred TVjem tiste pol leta, ker si preveč moški, da bi skuhal večerjo ali zribal wc?


Drv ni treba vsak dan sekat, jih je pa treba delat recimo 3 tedne v letu, potem pa še pospravit. In to je definitivno eno najbolj garaških del pri bajti. Sicer pa očitno nisi slišala, da je v vsakem letnem času pri hiši neko specifično delo, ki ga v drugem letnem času ni, a?

Kuhanje mi ni problem, tudi wc bi se še mogoče spravil spucat. Ne razumem pa tipov ki likajo in podobna jajca... :eek: To morjo bit take copate da kr glava boli...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Jul. 2010 11:31

zakaj pa? če ni nič pametnega za počet je lahko kr dobro preganjanje dolgega časa prav likanje pred televizijo al pa sesanje ob glasni glasbi :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 02. Jul. 2010 11:35

McLarnovc napisal/-a:Ne razumem pa tipov ki likajo in podobna jajca... :eek: To morjo bit take copate da kr glava boli...


Kaj potem jaz kot punca, ki pomaga pri drvih, sem pa copata za moškega????
(s)mej se
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Jul. 2010 11:38

dvojna merila™
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 02. Jul. 2010 11:54

Stvari, ki bi jih moral znati vsak moški

Nekatere veščine so precej osnovne, a so vendarle takšne, da nekako spadajo pod moško domeno in bi jih moral obvladati vsak moški.

Vse stvari, ki jih počnejo moški, se posredno in neposredno vrtijo okoli žensk. Bolj ali manj je vse, kar počnejo, narejeno v želji po seksu, kar v bistvu pomeni, da v veliki meri ženske pišejo pravila. Merila o tem, kakšen je uspešen moški, določajo ženske in kar je pravzaprav za moške še bolj begajoče, da ima vsaka ženska drugačna merila.
Raziskave kažejo, da ženske pričakujejo od moškega naslednje veščine: kupovanje obleke, vezanje kravate, pristop k ženski, ji zagotoviti orgazem, biti zvest, popraviti določene stvari v hiši, zamenjati gumo na avtomobilu, pospraviti posteljo, zagnati avto s kabli, povedati šalo, se postaviti za svojo izvoljenko, pravilno držati dojenčka in zlikati srajco. Vendar imamo moški drugačno pojmovanje nujnih znanj, ki jih moramo obvladati, da bi lahko prepričali nasprotni spol o naši moškosti in primernosti.

Bi radi izvedeli, katere veščine vam bodo pomagale osvojiti največ žensk?

7 stvari, ki bi jih moral znati vsak moški

Večina moških dejavnosti je povezanih z željo po seksu. V resnici vam sedem osnovnih veščin, če jih le obvladate, 'priskrbijo' pivo, zrezek in dekle iz sanj.
Moški so moški. Če to ne bi bili, bi bili ženske. Večina moških želi piti pivo, gledati športne tekme in strmeti v lepa dekleta. Navsezadnje so ta dejanja zapisana v njihovem genskem zapisu, če lahko verjamemo 'znanstvenikom moškega spola'. Če bi to zanikali, bi zanikali njihovo naravo. Vendar pa obstaja vsaj sedem veščin, ki bi jih moral znati vsak moški, in prav vse neposredno ali posredno vodijo do najljubših moških opravil.

Zakuriti ogenj
Ob pijači, ženski in ognju so moški bolj ali manj preskrbljeni za vse življenje. Veliko moških bo morda reklo, da je umetnost prižiganja tabornega ognja stvar preteklosti, saj je z raznimi kemičnimi snovmi v danes taborni ogenj precej lažje prižgati. Vendar pa se moški ne bi smel znašati samo na kemične preparate. S svojim znanjem boste očarali dekle, navsezadnje pa vam lahko prižiganje ognja brez naftnih derivatov reši življenje. Za ogenj potrebujete netivo (papir, suha trava ali vejice), ki ga postavite tako, da ima dovolj kisika od spodaj. Na netivo položite večje kose suhega lesa in kmalu boste imeli velik ogenj in če bo vse po sreči, ne boste zažgali celotnega gozda.

Odpiranje steklenic brez odpirača
Obstaja ogromno metod kako lahko to dosežete, a najboljša metoda odpiranja je tista s plastičnim vžigalnikom, ki ga morate imeti s seboj zaradi kurjenja ognja. Tehnika z vžigalnikom je izjemno koristna saj jo lahko uporabite tudi pri drugih predmetih. Kmalu boste lahko odpirali steklenice z jedilnim priborom, kovanci, prijateljevimi zobmi (čeprav tega ne priporočamo), šminko, pravzaprav z vsakim predmetom, ki ima kolikor toliko oster rob.

Speči meso na žaru
Na srečo to ne vključuje priprave mesa za peko, čeprav je tudi ta veščina lahko izjemno koristna. S kuharskimi spretnostmi boste hitro osvojili srce dekleta, ki ga želite. Poleg tega pa ne boste umrli od lakote, če je najbližja picerija slučajno zaprta.

Nuditi osnovno prvo pomoč
Zakurili ste ogenj, odprli steklenico ali dve, ne da bi za to potrebovali odpirač. Pripravili ste prvovrsten obrok, nato pa se dekletu zatakne kurja kost v grlu, vi pa v paniki ne veste kaj storiti, ker ste 'plonkali' na izpitu iz prve pomoči. Vsekakor se bo dekle počutilo varno, če bo vedela, da ji lahko rešite življenje.

Najdite klitoris
Večina moških približno ve, kje leži ta 'dragulj', če pa tega slučajno ne veste, potem mora biti ta točka prioriteta. Ker bo v nasprotnem primeru vaše dekle, zdajšnje ali bodoče, hitro poiskalo nekoga, ki ga zna najti.

Začeti pogovor in šarmirati nove prijatelje/prijateljice
Naj gre za vročo žensko ali vašega nadrejenega v službi, ki sploh ne ve da obstajate, umetnost pravega pristopa vam bo odprlo marsikatera vrata. Za nekatere moške je to nekaj popolnoma naravnega, drugi pa se morajo bolj potruditi. Bodite prijazni, imejte zmeren kontakt z očmi in prepričajte sogovornico(ka), da vas zanima kar govori. Postavljajte dodatna vprašanja, s tem boste pokazali, da osebo v resnici poslušate.

Spraševati za smer, ne da bi izpadli nemočni in izgubljeni
Moški se sicer nikoli ne izgubijo. Po njihovih besedah so zmeraj napačni zemljevidi, ali pa so na pravem mestu in je pokrajina tista, ki je napačna. Kakorkoli že, vsak moški se slej ko prej znajde v situaciji, ko mora vprašati za smer. Pravi način je takšen, da zapeljete na bencinsko postajo, pred hotel ali trgovino in poveste zaposlenemu, da ste dobili navodila za smer, ki so popolnoma neuporabna. Uslužbenec bo razumel, da ste moški s popolnoma 'zdravim' smislom za smer, ki pa je žrtev nekega bedakai.

Po vseh spretnostih, ki jih boste prikazali, bo dekle in tudi preostali svet v vas videl zmagovalca, ki zna poskrbeti zase in za druge. Pravzaprav, če dobro pomislite vse te točke v glavnem že obvladate, torej potrebujete samo še malce samozavesti in stvari bodo stekle kot namazane.
(s)mej se
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jul. 2010 12:27

piškotek* napisal/-a:Spraševati za smer, ne da bi izpadli nemočni in izgubljeni
:lol: (sploh celotna objava)
Še zmer mi pa res ni jasno zakaj je tolk hudo težko vprašat za smer?? :lach:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Jul. 2010 13:02

Obožujem take klišejske članke v stilu 7 stvari, ki jih mora znat vsak moški, 5 stavkov, s katerimi jo boste osvojili, 7 napak, ki jih raje ne naredite na prvem zmenku,... Kako bi bil lajf preprost, če bi v resnici zadoščalo, da bi se držali teh seznamov.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Jul. 2010 13:21

piškotek* napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Ne razumem pa tipov ki likajo in podobna jajca... :eek: To morjo bit take copate da kr glava boli...


Kaj potem jaz kot punca, ki pomaga pri drvih, sem pa copata za moškega????


:lol:

mklarnovc- ko vidim, da bi nekaterim moškim roke odpladle, če bi kdaj morali slučajno likalnik prijeti, se res vprašam, kje je sploh smisel take izjave? (v izrednih razmerah pa mogoče celo bi). razumela bi, da bi se pritoževal, če bi moral le ti likati. a le ženska pa lahko? i don't get it.

in kot pravi piškotek- kaj smo torej punce, ki občasno kosimo travo. ali so vaša dela druga kategorija?

še nekaj me zanima. ali vam fantom starim 20+ še vedno mamice likajo? ali punce? prijatelj mi je enkrat rekel, da se njemu zdi to skrajno nesramno, da bi, ko pride iz kraja kjer študira, vrgel umazane cunje in čakal, da jih mama opere in zlika. vse dela sam. pa mu tudi ne bi bilo treba. in veste kaj mklarnovci? a veste, kako se temu reče? temu se reče spoštovanje do ženske. le zakaj ga nekateri nimate? ker vas ta ista ženska tega ni naučila, vi pa to rade volje izkoriščate. moj si še sku7ha sam ko mame ni doma, jaz sem pa v lj. večina bi jih šla do prvega kebaba.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Jul. 2010 13:31

Daj ne bluzi preveč no.... :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Jul. 2010 13:37

Tipi -nekateri res mislijo, da je košnja trave-občasna, kakšno barvanje ograje itd polovični (spet pribl) delež opravil pri hiši.
In potem vidiš taiste mamice, ki razvajajo sinčke kako delijo nasvete da bo sinčkom udobno tudi takrat, ko bodo pripravljeni odleteti iz gnezda-seveda v poznih letih, če že.
In rezultat?Tečkaste punce na forumih in v resničnem življenju, kako jamrajo, da njihov tip nič ne naredi po bajti in samo čaka, da jim bo vse prinešeno k riti.Res, hvala vam, zlate mamice :cool:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Jul. 2010 13:52

^^ ampak to so dejansko krivi res starši. predvsem mame ja. tkae fantine bi jaz poslala za eno leto nekam na svoje. brez možnosti naročanja pic, snažilk... še bolj pa jim privoščim eno tečno babo. oh pa še kako bi skakali in naredili vse kar bi jim rekla. sicer bi ostali sami. v svojem lastnem dreku.
mklarnovc kar nebi nič dosegel, če bi ji ob prvi omembi likanja utrujal s svojo teorijo o bognedaj moški in likalnik.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov