Kaj pričakujete od moškega?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Jul. 2010 19:19

Tudi ti ne obračaj besed... Nisem rekel da me mora prositi. Rekel sem da če mi reče naj poberem cunje, pa če pada dež tudi drugače nisem tolko prizadet, da ne bi vedel da se roba zmoči, jih bom brez problema pobral.... Med stavkoma "pojdi pobrat cunje" in pa "prosim če greš pobrat cunje" je pa velika razlika... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jul. 2010 19:41

^^in še glavno vprašanje: zakaj hudiča je tolk težko sam od sebe it kej tazga narest (če tisti moment nimaš česa druzga bolj pametnega za počet)?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Jul. 2010 20:02

A ti bi šla sekat drva(samo primer), če trenutno ne bi imela česa drugega bolj pametnega za počet?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jul. 2010 21:49

Ne, ker tud približno nisem dovolj fit; za obešanje perila pa res ne rabiš bit strašen atlet in genij.
In, dej no, je blo že večkrat ponovljeno - drv se baš ne seka vsak dan, ane, niti ne vsak teden, kar pa se s perilom počne.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Jul. 2010 22:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:53, skupaj popravljeno 1 krat.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 03. Jul. 2010 13:22

Nisem brala teme zato odgovarjam na prvi post.

Se mi zdi, da je čist odvisno v kakšni situaciji se kdo nahaja. Odvisno od službe, od ostalih obveznosti, od okolja v katerem živiš,... Torej prispevata naj vsak po svojih zmožnostih.

Kar se tiče mene, moj zna vse, kuhat, peči, prat, likat, pospravljat,... Ampak vedno je tako, da kuha tisti, ki prvo pride domov. Pospravljava oba. Perem in likam večinoma jaz, on pa pokosi travo, obreže drevesa, pomete okrog hiše,... na vrtu delava oba,...

Glede otrok se mi zdi prav, da bi jih oba vzgajala. Najbrž pa bom z njimi več časa jaz, če drugo ne že zaradi porodniške, ki jo bom jaz koristila.

Od njega pričakujem predvsem to, da pospravi za sabo (perilo, počisti wc, ne pušča smeti in cunj po stanovanju,...) ostalo pa potem po dogovoru.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 03. Jul. 2010 17:44

Moj bo pral, kuhal, likal, sesal, porival voziček... in če ne bo, jih bo fasal. to je to.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Jul. 2010 19:09

delusional napisal/-a:Moj bo pral, kuhal, likal, sesal, porival voziček... in če ne bo, jih bo fasal. to je to.


Pol boš še dolgo brez tipa.... :rofl:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 03. Jul. 2010 19:29

Tolk bo zaposlen s previjanjem plenic in dudami in flaškami in uspavanjem, da ne bo mel časa okol za mladenkami gledat.... jst bom tista, ki bo imela ljubimca... bwahahah :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Jul. 2010 20:00

muahahaha....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 03. Jul. 2010 20:54

Ne bom pisala kaj pričakujem, ampak dejansko kako je, ker živiva skupaj in imava otroka.

Čez teden nama kuha tašča, soboto in nedeljo večinoma kuham jaz, včasih tudi on.
Perem in likam jaz. Cunje obešava oba.
Glede pospravljanja, čez teden sesam jaz, ker on pelje otroka v vrtec in ga gre iskat. Pometem ali posesam vsak dan. Ob sobotah pobrišem prah in pomijem po tleh. On pa skrbi za zunanjo ureditev hiše: košnja, obrezovanje drevja in obiranje sadja, pometanje, žaganje drva... Določeno od naštetega se počne zelo redko. Redno vsako soboto pa pomete okrog hiše in opere oba avtomobila.
Na vrtu delava oba.
Z otrokom se ukvarjava oba. Mogoče on še celo več kot jaz. Previjala sva oba, čeprav sem bila tu jaz v prednosti.
Nakupujeva oba, včasih posamično, včasih skupno.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Jul. 2010 21:23

McLarnovc napisal/-a:Tudi ti ne obračaj besed... Nisem rekel da me mora prositi. Rekel sem da če mi reče naj poberem cunje, pa če pada dež tudi drugače nisem tolko prizadet, da ne bi vedel da se roba zmoči, jih bom brez problema pobral.... Med stavkoma "pojdi pobrat cunje" in pa "prosim če greš pobrat cunje" je pa velika razlika... :wink:


Ja, saj. Za hišo visijo cunje. Ulije se dež. Punca ti mora povedat, da je treba cunje pobrat. Wtf? A drugače bi pa gledal, kako jih moči dež in zraven mirno naprej kadil čik?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Jul. 2010 21:46

Opažam funkcionalno nepismenost? Ali samo iščeš dlako v jajcu? Ali si preprosto tečna baba?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 03. Jul. 2010 21:50

Moj doma nikoli ne kuha, ne pere, ne pospravlja, ne lika. Pri meni pa vse to počne.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Jul. 2010 8:38

McLarnovc napisal/-a:Opažam funkcionalno nepismenost? Ali samo iščeš dlako v jajcu? Ali si preprosto tečna baba?


Se opravičujem, res sem narobe prebrala. Razlog je verjetno celodnevno piknikovanje :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov