Kaj najbolj cenite na moških?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj najbolj cenite na moških?

postava
15
8%
prijaznost
96
51%
zgovornost
47
25%
da je bogat
29
16%
Skupaj glasov : 187

Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 17. Jan. 2012 14:21

Well, za razliko od večine se js najprej prepričam o človeku. Vsaj malo, no.
Ampak čist tko, nikjer ne piše, da če bi bla geekinja in bi spadala v to subkulturo, da ne bi bila luzerka. Ni samo to pogoj. Je pa dejstvo, da so meni taki ljudje že od začetka bolj kul kot drugi, dokler ne dokažejo nasprotnega, seveda.

vesna, vsak ima pravico do svojega mnenja. In my little world I'm special (not retarded special :P)
In še - če bom mela otroke, bom kuhala. Ker bo treba. Sj nisem neumna, no. Zdaj mi ni treba in če v tem ne uživam in mam druge opcije, ne vem, zakaj bi se silila.
Moja mama mi ne bo nikoli kuhala, njegova mama pa tudi, ker moja družina ni njena družina.
Because I can.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 17. Jan. 2012 14:23

ok, sam vprašala sem...
Heruur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 13. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Heruur » 17. Jan. 2012 14:30

...
Zadnjič spremenil Heruur, dne 22. Jan. 2012 2:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 17. Jan. 2012 14:33

Dude, bullshit! Kokrat sem skuhala meso pa je blo v redu? Primerjaj najinega cimra na N in mene, kdo bolš kuha? Meso sem žgala prej, domadoma. Zdaj je bolš. :P
Razen če sm zadnje čase skoz začela zgornjih 10% metat. :D
Because I can.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 17. Jan. 2012 14:35

mene pa zanima, če maš ta občutek, da si večvredna, samo v odnosu z zunanjim svetom (like us), al maš občutek večvrednosti tud v partnerskem odnosu?
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Heruur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 13. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Heruur » 17. Jan. 2012 14:36

...
Zadnjič spremenil Heruur, dne 22. Jan. 2012 2:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 17. Jan. 2012 14:38

Partnerja morata pomoje bit vedno enakovredna. Vem, da so pari, kjer je eden podrejen, in sta oba presrečna, ampak sama v tem ne bi mogla delovat.
Horus, odkar te ni, še nisem kuhala. Ko si pa še živel z nami, nisem nikoli ničesar zažgala.
Because I can.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Jan. 2012 14:49

Superženska Tananda, sicer se mi ne da spuščati v detajle in kregati do onemoglosti, ker se mi zdi fajn, če človek zna našteti vsaj nekaj stvari, na katere je ponosen pri sebi, a mi ni čisto jasno, kaj ima večvrednost tukaj veze s tem, da imaš ti lepo postavo in po tvojem mnenju voziš bolje od večine žensk? Saj kul, jaz imam tudi lepo postavo in vozim presenetljivo dobro že iz časov, ko sem bila še voznik začetnik, a sem že takrat imela kar precej kilometrine za sabo, pa vendarle - a sem zato, ker sem (denimo) nek ideal lepote za večino ljudi, kaj večvredna? Od kdaj nas takšne banalne stvari kot so vizualna podoba in spretnosti delajo večvredne? Večvredna si lahko kvečjemu, če ne izjavljaš tako plitkih in imaš kakšne presenetljivo iskane lastnosti v okvirju karakterja, ki te delajo ne le posebno, pač pa tudi dobro osebo. V tem primeru se pa morda lahko označiš za večvredno, čeprav ima za moje pojme ta oznaka povsod slab prizvok.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 17. Jan. 2012 14:54

ah, morata. še vedno je en mal lepšiod drugega, en se mal hitreje nauči ipd. potem sicer pri partnerju opaziš več/manjvrednost, pa se samo delaš, da je ne, ker se pač to "ne dela"?

Sicer pa, jst cenim vrednost človeka po njegovih dejanjih in odnosu do mene. Ni pameten več vreden od npr umetnika, pa čeprav se ta dalj časa uči. Pamet je treba unovčit, je velik pametnih totalno brezvrednih. Dosežki štejejo.

Študent, ki niti v državno blagajno ne prispeva, ni lih "hvala Bogu, da si", sploh v tej poplavi intelektualcev.

So ljudje, ki "štejejo", ampak ne zato, ker so lepi in pametni.


PS moja lepota ni vredna, niti tvoja (razen enemu, dvema). vredna je lepota naomi, ki jo zna vnovčit. in to veliko vredna. moja in tvoja sta....simbolične vrednosti. enako je s pametjo. moja je vredna trenutno cca 1000 eurov. nije baš nešto. so ljudje, katerih pamet je bolj cenjena. podobno bi lahko rekla za tvojo.
Zadnjič spremenil barbie_girl_85, dne 17. Jan. 2012 14:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Jan. 2012 14:56

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Jan. 2012 15:02

No, kot spretnosti v okviru tega, koliko so vredne v pravem pomenu besede, torej v €, ja - tam ima marsikdo od nas neko vrednost, čeprav plača kot taka ni merilo, saj je lahko nekdo z manjšo plačo bolj koristen kot nekdo na vrhu.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 17. Jan. 2012 15:06

Cenim vsa vaša mnenja, kind of. Ampak v mojem svetu so moja pravila in moje resnice. Zato vaša (dobronamerna, sem prepričana) poučevanja, kaj v življenju delam narobe, najverjetneje nikakor ne bodo vplivala name.

barbie, tisto o "pretvarjanju", da ne opaziš razlik, je res. Pretvarjaš se, dokler gre. Če hočeš enokavreden odnos, seveda. Če si zadovoljen z manjvrednim položajem, si na lepšem, ni ti treba nič skrbet. Če ti večvredni položaj ustreza, partner pa se ne pritožuje, si zmagal. Sama ravnotežja žal še nisem našla. Sicer na področju odnosov nisem blazno izkušena, trudim se pa po najboljših močeh.
Because I can.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Jan. 2012 16:20

Rofl, cela scena je nastala iz moje enostavne izjave o geekih.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2012 16:42

^^ eh, se skregajo še za kaj manj :D

Kdor pravi da je superioren in večvreden, ga to že v začetku dela slabšega človeka v mojih očeh.

Ne gre se zato da ne smeš verjeti v kar verjameš, da veš kaj si, kako izgledaš....gre se zato da pokažeš malo ponižnosti do sebe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 17. Jan. 2012 17:15

pa še zdaj niste dali link :D hočem videeeet (firbec haha)
Breakfast is my religion! (The Mask)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov