Kaj je za vas prevara?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sibtigrca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sibtigrca » 27. Jul. 2007 9:02

ljubosumna sem zelo hitr, tut če se kkšni preveč približa, ampak ponavadi mu tega niti ne omenim, čeprav me že tako dobr pozna da ve kadr je kej narobe. Tipa sicer ne držim na kratko, če se šetava po mestu pa pogledu za kakšno hudo bejbo, pa naj, domov bo šel še vedno z mano,:) no ja pa tut jz raj kdaj za kakšnim pogledam, brez skritih namenov seveda!

je pa res, da sem kar par dni premišlevala o stvari k mi jo je zaupal pred kratkim. En večer k sva ležala v postli mi prav, a ti lah neki povem k me ful mori, pa ne mi zamert prosm, k mi je ful žou da sm to takrat naredu.
no skratka povedu mi je da je na začetku najine zveze (zdej sva skupi že 5 let) debatiral z eno punco po ircu, tko kkšn tedn, in da so bli včasih pogovori včas kr vroči. no seveda mi ni bilo vseen, ampak ko mi je še povedal da mu je blo hudo da je to naredu in da je bila tudi punca zasedena, sem mu sam rekla da ne vem kako naj mu zdej 100% zaupam, da ne bo naslednič naredu korak naprej in se s punco tudi dobil v živo! vbistvu skor ne verjamm da bi to naredu, ampak dvom obstaja!

drugače sm pa mnenja, da dokler ni fizičnega kontakta to še ni prevara, pogledi so pač prisotni, kaj čmo, pa tudi mnenja sm, da bi mu po vsej vrjetnosti prevaro (če bi šlo za sex za eno noč brez čustev) čeprov po zelo dooooooooolg cajta in truda oprostila, nikol več mu pa ne bi 100 % zaupala!!!
hudo je takrat ko so čustva vmes, mislm da takrat se pa res ne da nič rešit več, pa če mu je še tako žal pa če se tako trudi!!
uživaj vsak dan posebej, kot da je tvoj zadnji! :cool:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 27. Jul. 2007 12:12

sti..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 27. Jul. 2007 13:09

~NIA~ se strinjam s tabo sam v moji glavi je da hoče z njo kej imet! Zakaj gleda če ma mene!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 27. Jul. 2007 13:15

:?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:44, skupaj popravljeno 1 krat.
chica bella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a chica bella » 27. Jul. 2007 13:22

tako je! :o
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 28. Jul. 2007 15:22

~NIA~ se strinjam sam jz nevem kaj se plete njemu po glav! Jz pozabm tipa če je kšn tko vredu za njega pa nevem!Jz upam da je res tko kot ti pravš! :) HVALA
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 29. Jul. 2007 21:56

zadnjič sm se na mrtvo skregala s sošolko...ker mi je rekla, d za njo NI prevara, če tip zaserje z drugo punco!!! halooo!!! in je rekla, d je to njej prou normalno, ker je ona ful liberalna!! :? eeej js sm tko zgubila živce!!!

a je še kjra tle k tko misli???
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 30. Jul. 2007 0:06

MilkyWay napisal/-a:zadnjič sm se na mrtvo skregala s sošolko...ker mi je rekla, d za njo NI prevara, če tip zaserje z drugo punco!!! halooo!!! in je rekla, d je to njej prou normalno, ker je ona ful liberalna!! :? eeej js sm tko zgubila živce!!!

a je še kjra tle k tko misli???


hm... s tole bejbp pa nekaj očitno ni vse vredu... :eek: mislim... :eek: to je že višek prevare :?
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 30. Jul. 2007 7:48

_*Jagoda*_ napisal/-a:
MilkyWay napisal/-a:zadnjič sm se na mrtvo skregala s sošolko...ker mi je rekla, d za njo NI prevara, če tip zaserje z drugo punco!!! halooo!!! in je rekla, d je to njej prou normalno, ker je ona ful liberalna!! :? eeej js sm tko zgubila živce!!!

a je še kjra tle k tko misli???


hm... s tole bejbp pa nekaj očitno ni vse vredu... :eek: mislim... :eek: to je že višek prevare :?


sory ampak s to tvojo sošolko res ni neku kul ann! :?
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 30. Jul. 2007 7:48

_*Jagoda*_ napisal/-a:
MilkyWay napisal/-a:zadnjič sm se na mrtvo skregala s sošolko...ker mi je rekla, d za njo NI prevara, če tip zaserje z drugo punco!!! halooo!!! in je rekla, d je to njej prou normalno, ker je ona ful liberalna!! :? eeej js sm tko zgubila živce!!!

a je še kjra tle k tko misli???


hm... s tole bejbp pa nekaj očitno ni vse vredu... :eek: mislim... :eek: to je že višek prevare :?


sory ampak s to tvojo sošolko res ni neku kul ann! :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 30. Jul. 2007 9:57

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 30. Jul. 2007 21:48

Saj velik ljudi misli, da če pa z enmu serjejo, da pa to ni varanje. Samo pomojem ali niso zaljubljeni ali pa si ne znajo predstavljat kako bi se oni počutili v obratni situaciji!
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 31. Jul. 2007 8:38

Folk pač drugač pojmuje varanje. Če za to dotično sošolko to pač ni varanje, pač zanjo ni. To zame sicer ni liberalnost, ampak ok. Zakaj pa bi vsi moral gledat na to kot na varanje? Če njej ni, ji ni. Kaj se obremenjuješ. Slišala sem že hujše primere, ko ni varanje, če se mal tko božata, tko pač tm dol. Pa se mi je zdel prej smešn kokr vredno kreganja.

Meni je varanje, če ima dotičen fizičen kontakt z drugo osebo kateregakoliže spola. Da pogleda mimoidoče bejbe me ne moti. Še zafrkavam ga, ko kakšno zgreši :)

Zadnjič sem se s kolegom pogovarjala o tem, če je varanje, da misli na drugo med seksom. In zame to ni varanje. Je pa zelo boleče vseeno.
bounce around kai like bunniez
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Jul. 2007 10:27

:?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 31. Jul. 2007 15:18

Vse kar je romantične in sexualne narave.
Vsekakor je lahko že misel,kot je že ena pred mano omenila-da bi recimo tip razmišljal in sanjal o moji prijateljici.Tudi to je ena od prevar!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]