Kaj je za vas prevara?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 10. Maj. 2007 20:49

hm, nekoč je bla na forumu tema fizično in psihično varanje. pod prvo spadajo neprimerno dotikanje, poljubljane, seks itd. pod drugo pa npr. to, da razmišlja (in fantazira) o eni drugi (poznani deklici jasno, ne neki zvedznici).
ne toleriram ničesar od tega. kje bi pa rekla, da je meja? mogoče bi lahko rekla, ko nekdo naredi nekaj v tej smeri, pa ve, da to ni prov. al pa ko naredi nekaj, za kar ne želi, da njegov partner/ka naredi njemu. ne vem.
...just breathe...
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 13. Maj. 2007 22:40

Ne vem, to je težko govort, če nimaš enga konkretnega primera... kakršnokoli spogledovanje itd.,za moje pojme, že očitno akže na to, da v zvezi ni zadovoljen, da išče nekaj novega. Zato bi bil zame ALARM že to, da bi zvedla, da se je npr. dobil na pijači s kšno NOVO žensko v njegovem življenju, ne npr. z bivšo sošolko. Poljubljanje je itak že moja meja, seks... pa niti ne bi hotla poslušat nobene razlage...konc mu dam v sekundi. Za forever. :razz:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Maj. 2007 13:08

:oops:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 19. Maj. 2007 8:39

Meja je zame poljubljanje. Ne vem sicer zakaj, a če bi storil kaj takšnega, bi moral izibrati med njo ( njimi -whatever ) in mano. Nisem ljubosumen tip človeka, a vsaka stvar ima svoje meje... sploh pa, da bi potem med najinim poljubljanjem razmišlala o tem, ali sploh misli name, ali mu moji poljubi niso všeč oz. zadostni.. Malenkosti, ki bi znale boleti.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 21. Maj. 2007 7:55

...
Zadnjič spremenil softTouch, dne 28. Dec. 2010 11:45, skupaj popravljeno 1 krat.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Maj. 2007 8:12

^^ Ne čakat, samo še slabše se boš počutila. Čimprej mu probi povedat. :)
Uporabniški avatar
latinochiqui
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 10. 4. 2007
Kraj: ok. lj

Neprebrana objavaNapisal/-a latinochiqui » 22. Maj. 2007 17:23

SoftTouch, ne pretiravaš. Čist upravičeno te lahko zanima kaj se dogaja, ker je TVOJ fant in gre tukaj za tvoja čustva. Poveš mu pa lahko brez skrbi, ker nisi vohunila za njem...
Men se je zgodil podobno.. Puncam na frendi in flirt (halo :stupid: ) je pisal, če lahko dobi njihov msn... in to je fuul velik puncam poslal. Jst sm bla na njegovem kompu in mal gledala njegovo zgodovino.. in vidla, da hod na f&f... pol ko sm pa vidla, kaj jim piše, mi je blo pa dovolj. Ko je prišel v sobo, sm mu direkt povedala kaj sm vidla in da ga mam dost, da se ne bo delal tkole norca iz mene, in zahtevala naj me pelje domov. On se je pa čist sesul. Reku je, da to za foro piše, iz dolgčasa itd. Itak me ne zanima zakaj je to delal. Jst sm sam vedla, da bo temu konc... al pa konc najine zveze in sm mu to tud povedala. Prov na jok mu je šlo, obljubu je, da nikol več ne gre nikamor na take strani na netu, zbrisal je vse ženske stike na msn-ju in obljubil, da se več ne bo ponovil. Zdej mam jst geslo od f&f in od msnja, on pa niti pogledat noče več gor . Debato o tem sva mela ene 2 mesca pa še zdej mu to kdaj vržem pred nos. Ampak teh stvari več ne dela.. dobr fant je, sam ga je zanesl. Zdej se zaveda kaj ma in kaj lahko izgubi... jst mu verjamem, ker se je opravičeval in poskusal nazaj pridobit moje zaupanje na vse može načine.

Tko da je treba dat fantu mal do znanja, da si ti njegova in edina... in mal zavedanja kaj ima. Tipi so vseen tipi in ponavad se ne zavedajo čist, da neki kar delajo, ni prov (za nas punce). Njim se pa zdi ok.
Sej tud nas punce kdaj zanese in se ne zavedamo, da bi neko naše dejanje zelo prizadelo fanta... (npr. jst sm se par mescev nazaj dobila z bivšim -in NČ se ni zgodil!- .. in sm to včeraj povedala fantu.. čist se mu je zmešal.. men se pa pač ni zdel tok grozn to, da sm po parih letih bivšega vidla) Tko je to.

SoftTouch sporoč kaj je blo....
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 22. Maj. 2007 17:48

a je številke iz imenika tud moral zbrisat? :roll:
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 23. Maj. 2007 21:39

največja prevara je zame sex, drgač pa je že prevara, da se poljubljas z drugo...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 24. Maj. 2007 6:16

vo)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 24. Maj. 2007 8:25

sj jz use razumem...sam da je pa varanje use pa tud če tip sam pogleda drugo pičko...haloooo....to je pa že ultimat za moje pojme...pa sj bogec nč ne sme...pa tud če dobi telefonsko še ne pomen da bo z njo hodu..pa tud ne pomen da bodo vaši fantje za vedno z vami ostal....
sorry mal sm kruta sam tko pač mislim...
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 24. Maj. 2007 9:55

tale tema mene vedno bolj spominja na un film How to lose a guy in 10 days :)
1. dan - ko vidiš, da med naročanjem v kafiču ne gleda strogo v tla, ampak kelnarci v obraz, mu zabrišeš kavo v naročje in besno odkorakaš.
2. dan - poveš mu, da itak ne rabi kontaktov z drugimi ženskami, ker ima zdaj tebe in bo tako ali tako 23 ur na dan preživljal s tabo (1 ura je za wc, nekatere stvari naj ostanejo skrite)
3. dan - greš na kmetijski sejem po konjske plašnice
4. dan - natakneš mu plašnice
...

:D
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 24. Maj. 2007 11:39

Varanje? uh... Definitivno poljubljanje in sex. Pa kakršnkoli fizični kontakt, ki je preko prijateljskih dotikov. Mislim pa, da bi me osebno bolj bolelo, če bi med sexom z mano mislil na drugo (pa ne mislim tukaj nekih manekenk, igralk bla bla, ampak na konkretno žensko - prijateljico, sodelavko...). Da bi bil fizično z mano, čustveno pa pri drugi :(
Uporabniški avatar
LitLgrL.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LitLgrL. » 24. Maj. 2007 18:46

hja.. pomojem te fant enkrat prav prevara, ko je z neko drugo žensko. ko jo otipava..poljublja.. itd.
ampak motilo bi me tudi, če bi se večkrat dobival s kakšno, za katero vem da ni samo prijateljica.. in če bi se s kako spogledoval bi tudi vprašalaa: hej, ka zaj to?.. motilo bi me tudi.. posebni smsi..pogovori itd.. to je zame.. hm kako bi rekla. čudno.. ! :D
wanna fuck.. now!. *
Uporabniški avatar
little bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 19. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a little bee » 24. Maj. 2007 19:05

moja meja za varanje je poljubljanje. ampak vem da bi me zlo zlo motilo tud že to če bi krio preveč gledal, ogovarjal al pa ji kakšne sumljive sms-e al pa mail-e pošiljal...hja sej vem da sm preveč lubosumna :?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov