Impotenten fant - (pre)velika ovira?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Bi bile s fantom, če bi bil impotenten?

Da
25
29%
Ne
61
71%
Skupaj glasov : 86

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Avg. 2007 7:40

Gladiola, 2 leti si zdržala z njim?? :eek:
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 28. Avg. 2007 9:57

Jaz ne bi bila s takim fantom.. mislim, vsaj če bi pač na začetku izvedela in če bi že imel tak namen, da bi bila njegova punca bi imela pravico izvedeti da ne more sexat. Ne da mi to tako veliko pomeni, ampak razmišljam za naprej in tako pač ne bi mogla imeti otrok, ki si jih ful želim, in dokler fanta ne bi še zelo poznala ne bi bilo veliko škode če pač samo ne bi bila z njim.
Če bi pa moj zdajšnji fant bil 'ob svoje' pa bi ostala z njim, ker je najina zveza preveč poglobljena in je že precej na nivoju in ljubim ne samo njega kot telo in osebo ampak tudi njegovega duha in sva že tok navezana en na drucga da bi me to samo prizadel, do otrok bi pa že nekako prišla...

En moj prijatelj je impotenten, ker je imel hudo nesrečo. Je imel kakšno leto punco zdej pa nič nevem da bi imel še kako. Po svoje se mi ful smili, in tko na zunaj ful gradi en zid okoli sebe, druži se z mlajšimi, ker vsi toliko stari kot on že imajo družine tako da ga vsako leto videvam z mlajšimi kolegi....
gladiola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 23. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a gladiola » 28. Avg. 2007 12:14

Jp, metuljčica, dve leti!!!!!!!!!!!!!
Trapasto, vem, sem upala pa upala pa upala...............
Že prvič ni šlo in nikoli več, brezveze.
Pol pa nekako iz usmiljenja ne morš kr tko nehat.
Pa sploh nisem mislila resno z njim in nisva mela neke poglobljene zveze.
Pa še razlika v daljavi je, tko da sva se vidla dvakrat na mesec.
Kr neki.
In tak je pol začel zahtevat neko zvestobo.
:!: Sej sm bla zvesta in to dve leti.
Dovolj zame.Zdaj grem z lajfom veselo in neobremenjeno naprej.
Pa še to: prepričan je, da je najboljši mačo na svetu, samozavest mu seže do neba.
Bi ga morala kao slepo oboževat in poljubljat zemljo po kateri hodi.
Nč ni zakompleksan, ne bat !
Se ma za predmet poželenja.
Ah, dolge štorije.
Mejte se. :wink:
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 30. Avg. 2007 15:28

Se strinjam z Rju-jem, sam ma pa stvar vsen dve strani. Bom tko reku. Upam si trdt da je 90% impotence mit. To sam pomen, da tipu nisi prava oseba. Žalostno, sam dostikrat resnično. Če sm direktn, ko si tipo dobi boljšo, mu stoji. Lah je vzrok v videzu, lah v intelektu/vrednotah.

So delal eno raziskavo - večina starejših moških,ki so jemali viagro in imajo medicinsko potrjeno impotenco, niso več rabili viagre, ko so si dobili mlado ljubico. Haha. (Dont kill the messenger)
gladiola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 23. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a gladiola » 30. Avg. 2007 20:16

Nč bat metron!
Sem miroljubna.
Vsak ima pravico do svojega mnenja.
V mojem primeru se pa žal motiš in ni tko kot si napisal. :wink:
Bi pa tvoja teorija držala vodo v kakem drugem primeru.
Mej se.
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 31. Avg. 2007 2:54

Lol, sj ti ni noben nč reku :wink:
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 31. Avg. 2007 12:19

m-3 napisal/-a:tudi pri tem problemu se da imeti spolne odnose.. samo da vklučuje "vgradnjo" pumpic in pa navajanja na to, da bo moral pred vsakim spolnim odnosom si "mehansko" dvignit pritisk v svojem prjatlu ;)

ko ste nekatere že tko brezčutne, kako ste ve boge, ker vas ne more zadovoljit, pomislite še kako je njemu težko, da ima tak problem

lp



A dej dej dve leti se je trudla, roko na srce jaz se ne bi, sploh pa ne pri 20+, če bi jih mela pa 50 bi pa mal drugač razmišlala.Pa še takrt ne vem če bi lahko brez sexa bla.Tok časa

gladiola jaz te razumem in ti lahko samo rečem da si dolgo zdržala, jz bi ga poslala že veliko prej skozi vrata.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
gladiola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 23. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a gladiola » 31. Avg. 2007 20:35

Metron, napisal si, sicer v oklepaju-Dont kill the messenger.
Pol sm ps rekla nč bat. :lol:
In ja, tipo ma dobrih trideset. Se vam ne zdi, da bi to morala bit kao potentna leta????????????
Brezveze, vidš ga dvakrat na mesec, pa raj u kuhni celo noč sam žuli pivo, jst pa v postli.
HALOOOOOOOOOOOO!
Ja, prej bi ga morala vn vržt.
Veliko prej.
Pol pa reče suvereno:"ženska, pa ti si terno zadela."
Bruh.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Avg. 2007 21:45

a dej no zdej pa že pretiravaš s temi dibilnimi izjavami.Se ti ne zavedaš da je impotenca neke vrste bolezen in da človeku ki jo ima ni nič preveč fajn, ti se delaš pa tukej norca iz tega :roll: mislm ženska teb res ni čist nč jasn!
razumem pač to, da ne morš bit s takim partnerjem, ampak tkle pa ni treba govort.še marsikateri moški na svetu so impotentni, mogoče tud tole berejo, in kar pišeš res ni na mestu.

se pa strinjam z m-3.
v temo o ženskem orgazmu se na veliko joka, tukej se pa norčuje.a čist oboje lahko razglasimo za isti problem :wink:

sama pa nevem kako bi se znašla v takih momentih, če bi bil moj fant impotenten.če bi ga imela zares rada, bi nekako tud brez sexa lahko shajala.sej obstajajo še druge metode in pripomočki.je pa čist odvisno.v tem momentu en morem nč rečt.rečm lahko pa to, da nikoli nebi delala iz impotentnega človeka budale in se nebi smejala na račun njegove imotence.sick :stupid:
Uporabniški avatar
nikkita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nikkita » 01. Sep. 2007 13:17

To sploh ni taka enostavna reč.
Hmm.
Če bi tipa spoznala im že v štartu izvedela, da je impotenten, potem se ne bi več trudila z njim :D

Če bi pa recimo moj trenutni fant naenkrat postal ''neprekrvavljen'', bi pa ostala z njim, ker je najboljši dečko kar jih poznam in sva si preveč kul da bi samo zaradi sexa nehala...saj on me lahko tudi kako drugače zadovolji...problem je bolj za njega :oops:

Za dolgi rok pa itak nobeden ne ve. Še tisti, ki s partnerji sexajo vsak dan ne morejo rečt da bodo skupaj za vse večne čase. Sej veste kaj mislim...
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 01. Sep. 2007 13:24

mah brez sexa zveza pač ni to kar bi morala bit, a ne...če bi zdej moj kr naenkrat ratau impotenten, bi kljub temu, da ga imam ful rada, vrjetno iskala spolnost drugje.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 01. Sep. 2007 13:38

Odkrito povedano ne vem, kaj bi naredila v takem primeru. Celo življenje se vzdražat al pa se rajcat s pripomočki. Ah, ne ne...
Ah... V najslabšem primeru bi hodila z njim, spala pa z drugim(i). Kaj pa vem :? .
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 01. Sep. 2007 13:42

Purple, sploh nisi razumela -gladiola se ne norčuje iz tipove impotence (navsezadnje je le 2 leti vlagala v zvezo, ki to ni bila), ampak jo je poleg vsega ostalega zmotila njegova samozavest, da ima sam sebe za terno (da mora biti ona srečna, da ga je dobila) - tukaj lahko dodam samo :stupid:

Tipček je najbrž preveč dobesedno razumel pregovor 'dobro blago se samo hvali'. :rofl:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Sep. 2007 13:49

ja, ampak v zadnjem postu je napisala čist tes tilu, kot da je nevemkakšen ker je inpotenten.
drugače pa nevem kaj anj si mislim glede na njegove izjave.Mogoče se samo skriva za temi izjavami, resnici mu je pa zelo hudo.nevem, ne upam trdit ker človeka pač ne poznam.Upam, pa da se bo to v njegovem primeru rešilo.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 01. Sep. 2007 14:40

gladiola napisal/-a:Metron, napisal si, sicer v oklepaju-Dont kill the messenger.
Pol sm ps rekla nč bat. :lol:
In ja, tipo ma dobrih trideset. Se vam ne zdi, da bi to morala bit kao potentna leta????????????
Brezveze, vidš ga dvakrat na mesec, pa raj u kuhni celo noč sam žuli pivo, jst pa v postli.
HALOOOOOOOOOOOO!
Ja, prej bi ga morala vn vržt.
Veliko prej.
Pol pa reče suvereno:"ženska, pa ti si terno zadela."
Bruh.


V teh besedah ne vidim NIČ žaljivega za ljudi, ki morda so impotentni in to berejo.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov