Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 29. Okt. 2006 9:34

Men zmeri pove, če mu kakšna pade v oči, me vpraša, če sm jo vidla in če je men tud všeč, hahahaha :lol:
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 29. Okt. 2006 11:01

ne prebavljam tega, da partner dobesedno buli v eno.
Logično je, da imamo ljudje oči za to, da gledamo - ampak če pa prav izrazito buli je pa že preveč.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 29. Okt. 2006 20:09

Vsi vse pogledamo, to drži :lol: Sam ni mi pa prou zlo všeč, če v eno non stop bulji v pričo mene (še huje je če tega ne vem ko me ni zravn), al pa da dobesedno flirta z njo. To mi pa ni niti mal všeč.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 29. Okt. 2006 22:29

me ne mot, dokler se ne zacne kasn kontakt.
sej za hudo bejbo js tut pogledam, zakaj pa ne...sam poj se zamislm ker usi okol mene se vecinoma nad njo zgrazajo, men je pa huda :D (joj, kaj si pol o men misljo) :lol:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 04. Jan. 2007 22:01

Že na začetku zveze sem opazila, da moj fant opazno gleda mimoidoča dekleta ali dekleta v prostoru kjer sva...prvič sem se počutila skrajno neumno, saj nisem imela tiste samozavesti in zaupanja, ki ju dobiš kasneje v zvezi. Nato pa sem si v šali rekla...pa naj jih gleda, bo vsaj videl, kako dobro punco ima sam glede na tiste, ki jih je gledal hehe :loldev: (joke), ampak na ta način sem se prepričala, da gledanje ni nič napačnega, čeprav sama zaenkat ne gledam za drugimi tipi. Dokler je pri gledanju ni nič napačnega, le če ne buli v druge ženske in njihove dekolteje :motz: :lol:

Ampak, da bi pa flirtal v moji bližini, pa pomojem znorim, ker to mi je pa čist too much in na en način poniževalno (do mene seveda) :?
Ljubiti samega sebe je začetek dosmrtne romance
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 05. Jan. 2007 14:35

Če predolgo gleda me mogoče moti, drugač pa tut js rada pogledam kako hudo bejbo(ker so mi tut ženske všeč), tko da ponavadi skupaj komentirava :D
..::never make somebody your everything, cause when he's gone you've got nothing::..
S@R@*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 14. 12. 2005
Kraj: Kamnik

Neprebrana objavaNapisal/-a S@R@* » 05. Jan. 2007 16:58

Tud če hujšaš lahko gledaš meni... :)sam je razlika med pogledati in gledati! Če bi opazla mojga tipa kako dobesedno strmi v žensko bi me itak motil, če pa sam pogleda pa kar naj, sj se tud za dobrim avtom ozre. :lol:
FIGHTING FOR PEACE IS LIKE SCREWING FOR VIRGINITY
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 05. Jan. 2007 19:28

Pri nama je bilo zadnjič prav hecno. Smo bili zunaj s še enim njegovim frendom in je moj pogledal za eno žensko. Njegov frend pa takoj, da ne sme gledat, zdaj ko ima mene zraven. Moj pa samo: "glej to: Draga, a lahko druge gledam?" In moj odgovor: "Ja, itaq... Če je bila pa res dobra!" Frend je samo debelo pogledal, moj pa skoraj umrl od smeha. :)

Tako da ja... Me ne moti... Oba pogledava za dobro bejbo. :)
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 13. Jan. 2007 14:32

mi2 gledava skupaj..potem ocenjujeva kjera je lusna in kjera ne..seveda se o tem veckrat ne strinjava kot pa ja...

js powem kjeri tipi so men usec on pa men kjere zenske so njemu
Sherry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 19. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Sherry » 15. Jan. 2007 18:31

no,jz v vseh teh mesecih odkar sva skupej še nisem opazila da bi pogledal kero drugo ko sva bila skupej. in ker vem pač, da to dela vsak, sem ga čisto mimogrede vprašala če je dons kero lušno vidu ko je bil nek. pa je reku, da je vidu eno punco-da mu je padel v oči njen obraz. da sicer postave ni opazil, ampak obraz.

in priznam, da mi ni bilo ravno vseeno...okej ljubosumnih izpadov nisem imela, ker me tako spet ne moti, a vseeno je bil nek tak čuden občutek.

zanima kako bi se ve počutile v takem primeru? pretiravam s tem da me je zmotilo? glede na to da ni kot 'kao' vsak moški opazil jošk, riti in to, ampak obraz...
Uporabniški avatar
adry23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 8. 10. 2006
Kraj: Over The Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a adry23 » 21. Jan. 2007 11:31

Ok, pr men je jasno in glasno že dal vedet, da se ne zmeni za druge. Smo bli na eni žurki v Bohinju in smo ženske plesale, jst sem šla kasnej po pijačo in ko sem stopila v dnevno sobo, kjer se je ples dogaju, sem opazila, da me je moj takrat iskal, a istočasno se mu je za vrat obesila ena ženska in se hotla kušvat pred vsemi, on jo je pa tkrt sam stran odrinu in jo grdo pogledu. To se mi je zdel :D Drugače pa nimam nč proti če kšno pogleda, jo pol oba lahko ocenjujeva :razz: .Vem, pa da mi je zvest :ja:
Življenje je lepo, če ga živiš!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 21. Jan. 2007 11:35

IJO napisal/-a:mi2 gledava skupaj..potem ocenjujeva kjera je lusna in kjera ne..seveda se o tem veckrat ne strinjava kot pa ja...

js powem kjeri tipi so men usec on pa men kjere zenske so njemu


Hehe, midva enako :D .
S tem, da sva izgleda oba dost izbirčna, ker je meni zelo redko kakšn tip všeč tako na prvi pogled, njemu pa tud malokatera, ampak ko je pa kakšna zanimiva, mi pa vedno pove.
Nazadnje sva bla v enmu lokalu in se mi je kar zdelo, da bi mu ena kelnarca lahko bila všeč in sm ga vprašala, pa je reku, da ja, da ima zanimiv obraz.
Na postavo pa ne da toliko, pravi, da mu je bolj pomembno, kakšen ima obraze in če ni luštna, je lahko manekeknka, pa je ne bi taknil s prstom.
Neeah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 6. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Neeah » 21. Jan. 2007 12:26

uh...dost ljubosumn tip človeka sm tko da,nism lih vesela ko vidm da gleda za drugimi ženskami, jz sama pa kr dost gledam za drugimi hehh :twisted: in se počutm pol krivo hehe kr njemu pa težim, ko gleda :D
Sicr pa jz vem, da če gledam ni nujno da hočem, njemu zaupam, ampk vseen je prisotno ljubosumje :)
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 21. Jan. 2007 13:11

Dokler ostane samo pri gledanju ni problema. Pač oči so zato, da se z njimi gleda.

Pa sej ni nujno, če gleda za drugo, da mu je takoj všeč.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 21. Jan. 2007 14:46

Frenkie napisal/-a:Dokler ostane samo pri gledanju ni problema. Pač oči so zato, da se z njimi gleda.

Pa sej ni nujno, če gleda za drugo, da mu je takoj všeč.
Egzekli :)
I laugh at gilded butterflies.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov