Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tiana1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 24. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tiana1 » 10. Okt. 2006 9:57

moj tud včasih pogleda kkšno pa se ne sekiram zarad tega sej tud js kkšnga kdaj pogledam sam odkar mam fanta se to ful redko zgodi. moj je kr kul glede tega pogleda pa stran pogleda..k da neb nč vidu. sm pa znorela k sva bla polet v beogradu in smo šli zvečer vn in tm je vsaka druga v miniki, vse babe spedenane v nulo in moj je sam gledu ane, in pol ful k sva pršla domov je vsem frendom razlagu kok je dol hudo pa da morjo enkrat it :evil:
Uporabniški avatar
×mishy×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 19. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ×mishy× » 10. Okt. 2006 15:08

heh jaz mojemu pokažem kako hudo bejbo, če je ne opazi :D drugače pa če pogleda ni problema, jaz tud pogledam za katerim :D ampak buljenje nekaterih moških pa me res spravlja ob živce
Uporabniški avatar
klea_zvezdica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 23. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a klea_zvezdica » 10. Okt. 2006 15:49

×mishy× napisal/-a:heh jaz mojemu pokažem kako hudo bejbo, če je ne opazi :D drugače pa če pogleda ni problema, jaz tud pogledam za katerim :D ampak buljenje nekaterih moških pa me res spravlja ob živce


hehe js sm mu enkrat rekla: ooo lej koj tale huda! :) pa je sam z očmi zaviu, pa je reku, ti si hujša :) pa mi je blo res najbolj :P
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 11. Okt. 2006 11:34

Pr mojmu sicer še nism opazla, da bi kšno gledu pa to (sm pa opazla, da ženske gledajo njega :) ), ampak se ne bi nč razburjala, če bi pač pogledu lepo žensko. Sj mamo vsi oči in tud jst pogledam dobrga tipa in mu tud za kšnga kdaj povem, da je hud :) Pa ni nč narobe, sj sam pr tem ostane pa itak ve, da mi je tud on ful hud, k sm ga prvič vidla sm bla kr :scherzkeks:
gazela7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gazela7 » 12. Okt. 2006 13:49

ma ja mojega kar dosti krat zanese da zija v kako žensko :eek: ,ma takrat sem malo jezna da je taki butl...samo bože nedaj da jaz v vržem oke na kirega :x ,potem že pripombe letijo..moški kaj bi pričakoval drugega :lol:
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Okt. 2006 17:24

---
Zadnjič spremenil tmis_, dne 05. Feb. 2009 12:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 17. Okt. 2006 19:05

tiana1 napisal/-a:moj tud včasih pogleda kkšno pa se ne sekiram zarad tega sej tud js kkšnga kdaj pogledam sam odkar mam fanta se to ful redko zgodi. moj je kr kul glede tega pogleda pa stran pogleda..k da neb nč vidu. sm pa znorela k sva bla polet v beogradu in smo šli zvečer vn in tm je vsaka druga v miniki, vse babe spedenane v nulo in moj je sam gledu ane, in pol ful k sva pršla domov je vsem frendom razlagu kok je dol hudo pa da morjo enkrat it :evil:

hehehe :rofl:
G|i|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a G|i|a » 17. Okt. 2006 21:44

Moj nikoli v pričo mene ne buli v kakšno žensko in to se mi zdi lepo. Nimam pa nič proti temu če jo za kratek čas pogleda oz. jo ošvigne s pogledom, saj to vsi delamo mar ne?! :twisted:
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 17. Okt. 2006 21:45

Normalno gledanje je sprejemljivo, neskončno buljenje v njene joške pa rit pa niti ne več :twisted:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
G|i|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a G|i|a » 17. Okt. 2006 21:54

jemina napisal/-a:Normalno gledanje je sprejemljivo, neskončno buljenje v njene joške pa rit pa niti ne več :twisted:


Se strinjam!!! :D
Bershka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 21. 10. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bershka » 21. Okt. 2006 9:36

me sploh ne moti če pogleda kašno hudo bejbo, sj jo tud jaz! Tako kot tudi jaz pogledam dobrega tipa, če gre mimo mene. Mislim halo, dejstvo, da imam tipa, ne pomeni da sem slepa in gluha za okolico. Ker kašne moje kolegice čist znorijo, če njihov tip kdaj pogleda dobro žensko :roll: Meni se pa to zdi čisto normalno.

Seveda v določenih mejah; če bi se zalotila, da o teh tipih tut fantaziram, pa da jih primerjam s svojim (in vedno ugotovim da je slabši)...to pa več nicht gut :oops:
Uporabniški avatar
>Pikica>
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: Štajerka v Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a >Pikica> » 22. Okt. 2006 9:16

gledanje tut mene ne moti če je smao gledanje k jz tut rada kakiga dobrga tipčka pogledam :wink:
ka pa če gleda po simpatijah pa glasuj zame pa jih vabi ven?
no to se je men zgodil in tuki se vse poruš.. :?
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 22. Okt. 2006 15:35

men je to normalno, da tip pogleda, čudno bi blo če nebi. Sj jz tud ne hodim po čopovi, pa v tla gledam kot en mal čuden osebek. Itak, da mal naokraog pogledaš, če je kje kkšen simpatičen. Sj v tem smo ženske iste kot tipi. Pač pogledaš, brez kakšnega namena in misli, kako bi ga/jo položil/a :P
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Deepsea Princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Deepsea Princess » 28. Okt. 2006 16:49

se strinjam tako kot fantje gledajo za zenskami tako tudi me za moskimi.
ce bi prov bulu v zensko potem mi ne bibilo vseeno.
Uporabniški avatar
jeanitte
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: koroška

Neprebrana objavaNapisal/-a jeanitte » 28. Okt. 2006 19:08

Če pogleda, ni panike. Ljudje imamo oči, da gledamo in če pride mimo kaj lepega, še tolk bolš...
Ne prenesem in ne toleriram pa, če tip zijari eno punco tolk očitno, da izbuli oči, pozabi zapret usta in se mu iz njih cedi slina... Pa sej veste kaj mislim. :wink:
...if there are roses, they will blossom...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov