Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 27. Sep. 2006 16:19

aja heh drugo je pa blo k sm bla tko z enmu tipam en cas tko u easy, ni bla ksna zveza, pol sva bla pa uzun skp pa je skos nekj okol gledou ksne pa to.... ne vem no men je kr gadno ratal... rec nism mogla nc sam lahko bi bil obzirn do mene ce ne kako drugace! ne pa da se res obraca... fak dobr da se je koncal to.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Sep. 2006 8:49

agrrrhrrr. :twisted:

men gre pa to fejst na živce...pa ne zato da bi kr skos to delal, ubistvu ja, takrat ko sm najslabše volje gre on men s takimi "lej kva je huda", "bi jo kr posexou" ven ker ve da sem alerrrrgična na to in pol me non stop zajbava :evil:

pol pa jst rečem kej o komu, me špa obtož da ga varam :?

no sej ni čist tko no, sam skos me neki prcka, in lih takrat ko sm tečna da je vse še hujš....

drgač pa ko mu jst rečem da je ktera huda, je pol kr tih ker enve kaj bi reku....pol pa pač pritrdi..sam če jst rečem ni vredu..more on rečt da sm pol jst ljubosumna... :twisted:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 28. Sep. 2006 14:23

*purple bitch* napisal/-a:agrrrhrrr. :twisted:

men gre pa to fejst na živce...pa ne zato da bi kr skos to delal, ubistvu ja, takrat ko sm najslabše volje gre on men s takimi "lej kva je huda", "bi jo kr posexou" ven ker ve da sem alerrrrgična na to in pol me non stop zajbava :evil:

pol pa jst rečem kej o komu, me špa obtož da ga varam :?

no sej ni čist tko no, sam skos me neki prcka, in lih takrat ko sm tečna da je vse še hujš....

drgač pa ko mu jst rečem da je ktera huda, je pol kr tih ker enve kaj bi reku....pol pa pač pritrdi..sam če jst rečem ni vredu..more on rečt da sm pol jst ljubosumna... :twisted:



Pa ti si zihr, da tvojmu tipu use štima u glavi? Jz bi mojmu oba čevla v riti pustila, če bi takele neumesne meu. Brez debate. Enkrt ko bota tko kje, mu reč, dej lubi BRB, grem enga tmle naskočit :roll:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Sep. 2006 14:47

hehe, to je edina stvar s ktero me lahko sprovucira in jo potem pridno uporablja :? :twisted: :D

sej ni tolk hudo...brezskrbi ap tud d adobi po glav :D
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 28. Sep. 2006 14:49

Kar se mene tiče je tko - če je nekdo dober, ga pogledaš, pa ni važn spol. Jst recimo večkrat občudujem kašno žensko, ki mi je ful dobra, pa kaj? Sj itak pogledaš samo na videz, če maš nekoga pač rad se ne boš menda zaljubu v nekoga, ki ga bežno pogledaš.
Poleg tega pa še tole - če tip je tip kao priden, kao on pa ni tak, on nobene ne pogleda, on je slep pa če bi šla miss universe mimo - ah dejte no, tak vam zhir kj prikriva. Pogleda pač tisti, ki nima slabe vesti in ve, da ni naredil nič slabega.
Moje mnenje pač.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 28. Sep. 2006 14:49

Dobra si, da takle pustiš da sprovucira :) Ne res, jz sm že itak bol eksplozivne sorte (baje :razz: ) tak, da.. Pa tut kej potrpim.. Sam tole bi mi pa dvignalo pokrov :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Sep. 2006 14:56

sej mi ga dviga...samo sej pravim..kadar se provucirava, mam jst sto stvari da ga sprovuciram..on pa samo tole....in potem tud tole uporablja :twisted: sam sej zadnjič ko sva se skregala sva se tud glede tega, pa mislm da je samo enkrat od takrat eno takole ven vrgu...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 30. Sep. 2006 8:43

Pr nama sem pa jest tista, ki večkrat pogleda za kakšno hudo bejbo :oops: ... moj pa tko no sej opaz sam ne trza kej preveč :gruebel:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 30. Sep. 2006 8:57

kaj pa spogledovanje? ne rečem, sej gleda vsak, ker imamo vsi oči, ampak na živce mi pa gre, ko se nekdo očitno spogleduje :evil:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 30. Sep. 2006 9:14

La*Perla napisal/-a:kaj pa spogledovanje? ne rečem, sej gleda vsak, ker imamo vsi oči, ampak na živce mi pa gre, ko se nekdo očitno spogleduje :evil:


Mene najbolj moti, če vidim kak par, pa fant vpričo punce gleda kero drugo. Pa ajde, da sam pogleda, ampak da prav očitno bulji v drugo (predvsem v določene dele), flirta itd., tega pa ne morem. :motz:


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 30. Sep. 2006 11:54

Midva s fantom ponavadi skupi pokomentirava kako punco/tipa. Če mu je kakšna ful huda, nevem zakaj bi bil greh de bi mi to povedu. Oba sva iskrena in itak vem, de ma rd samo mene.
lp :)
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 30. Sep. 2006 12:09

FREAKY se čist strinjam s tabo!Pri meni in mojemu lubiju je enako!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 30. Sep. 2006 13:23

me ne mot ce gleda, sej js tut gledam ce vidim kaksno redko izjemo moskega spola z dobrim stilom :cool:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
klea_zvezdica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 23. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a klea_zvezdica » 09. Okt. 2006 15:45

mene sicer to ne moti! sej js tut pogledam za lepo punco...pa zto še nism lezba pa tut seksat nočem z njo :lol: :):)

druga zgodba: sm bla tko (ene pou leta nazaj), pač z enim tipom in se tko lupčkava, pa prideta mim dve napou slečene, pa on se neha kušvat pa pogleda za njima!!! js sm čist znurela...!! Sm šla takoj stran in sm bla tist večer naprej s kolegicam. Pol je pa on men zameru ker sm kao tok napadalna glede tega in se neznam obnašat! sori sam če se kušuje z mano nej bo pri stvari!
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 10. Okt. 2006 9:09

klea_zvezdica napisal/-a:mene sicer to ne moti! sej js tut pogledam za lepo punco...pa zto še nism lezba pa tut seksat nočem z njo :lol: :):)

druga zgodba: sm bla tko (ene pou leta nazaj), pač z enim tipom in se tko lupčkava, pa prideta mim dve napou slečene, pa on se neha kušvat pa pogleda za njima!!! js sm čist znurela...!! Sm šla takoj stran in sm bla tist večer naprej s kolegicam. Pol je pa on men zameru ker sm kao tok napadalna glede tega in se neznam obnašat! sori sam če se kušuje z mano nej bo pri stvari!


Če je blo pa to med lupčkanjem si pa nardila čsit prav, jest bi bla tut jezna nanga :P ni blo to lepo od njega.
Za dežjem vedno posije sonce!!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov