Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 26. Sep. 2006 12:04

gledanje seveda.. kaj vec pa verjetno ne..
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 26. Sep. 2006 14:01

Dorotea napisal/-a:men je mama vedno govorila naj si poiščem fanta ki bo lep od znotraj, da zunanjost ni tako pomembna-zunanjost se spremeni z leti, srce pa ostane isto. Ker če bo punca izbrala lepotca, ga bo vsaka hotla met...se boš borila zanj, ženske pa rojevamo in vse delamo in bomo zgarane, on pa bo ostal lep in bo mel drugo :D


jst se na svojega zanesem, da mi bo ostal zvest, pa čeprav niti slučajno ni tako grd, da ga nobena druga ne bi hotla. če bi bil pa kreten in bi me bil pripravljen varat, bi bila pa itak dovolj ena sama, ki bi ga hotla imet in bi me z njo prevaral.

tisto o večni moški lepoti je pa malo mimo ustreljeno. malo jih je, ki so pri 40ih, 50ih še v cvetu mladosti. sej ne pravim da so starejši moški za pogledat grozni, ampak ko vidim tipa srednjih let, plešastega in z birbauhom, zraven pa postavno blondinko sredi 20ih, mi je jasno, da ona ni z njim zaradi njegove lepote. :)
psenica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: sončna pega

Neprebrana objavaNapisal/-a psenica » 26. Sep. 2006 14:12

misssixty napisal/-a:omg :eek:
sej kapiram, da opazis dekolte od druge zenske, al pa ritko od druzga, sam lepo te prosim - je razlika ce opazis, al pa ce se prav ocitno slinis in to ko drzis za roko svojo punco, no :roll: .

Al pa v LJ na prehodu za pesce - tipcek s punco, gre mim ena z miniko in on glih tolk da si ni vratu zlomu - prav obrnu se je za njo in jo celo pot cez prehod gledu - njegova punca valda nc opazla (al pa se je delala)

wtf? a nimate niti tolk spostovanja do drugih? al pa samo jst zvim v nekih ''forah iz 18. stoletja'' :roll:


jas se strinjam. eno je pogledat lepo urejeno žensko/moškega, drugo pa je slinjenje poleg-res ugabno :!:
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 26. Sep. 2006 16:15

wannabe napisal/-a::gruebel: Dokler samo pogleda, je še use uredu. :P
Agree. Naj gleda če hoče, me ne gane. Tudi jas kdaj katerega malo bolše pogledam, pa to še nič ne pomeni :wink:
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 26. Sep. 2006 16:47

Ja saj ni panike če samo gleda pa če pol skup pokomentirama. :twisted:


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 26. Sep. 2006 19:26

buffy-ann napisal/-a:Ja saj ni panike če samo gleda pa če pol skup pokomentirama. :twisted:
Jaz tudi tk pravim :D
Uporabniški avatar
ibiza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ibiza » 26. Sep. 2006 19:56

Ne vem nekje sem že napisala, da jaz prav rada pogledam kakšno pozibajočo moško ritko, zato mu ne morem prepovedat, da bi gledal še on :D Neka, sam naj ne dira :wink:
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 26. Sep. 2006 20:00

Za vse tiste punce, ki so napisale da seveda oba gledata in še kej pokomentirata: :flehan:

Taka si nekoč tudi jaz želim biti:P Prou zakon bi blo.
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 26. Sep. 2006 20:09

ja itak gleda, me ne moti dokler samo gleda :) saj tud js pogledam kšnega hot tipčka, pa to še ne pomen da hočem mojga kaj varat :wink:
to infinity and beyond!
cejlon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 30. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a cejlon » 26. Sep. 2006 20:36

Seveda ... Gleda on, gledam jaz ... Gledava oba :D
šejla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 5. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šejla » 26. Sep. 2006 20:40

To je čist normaln,vsak pogleda. Ampak pogleda, ne pa zija in se slini. :wink: To je pa pol že drugo.
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 27. Sep. 2006 10:38

Moja mamca ma pa men osebno svetovno izjavo: "od gledanja ni še nobena zanosla" :D Drgač pa je pr nama nekak isto kt pr večini, oba opaziva hude ženske/tipe. Včasih tud pokomentirava ja. Ampak ostane pri tem. Slinjenje je pa že čez mero dobrega okusa tud če je tip al pa ženska samska. Moje mnenje no :wink:
Uporabniški avatar
Dirty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dirty » 27. Sep. 2006 11:31

Heilie napisal/-a:Ded!

Verjamem, da ti tako misliš in spoštujem tvoje mnenje vendar moram reči, da se s teboj nikakor ne strinjam!!! :!:

Jaz se nikoli ne bi poročila, ker bi mislila, da bolje ne bo nikoli in tudi videz je pri partnerju nekje po lestvici navzdol in vsekakor ne na prvem mestu! (čeprav ne rečem, da ni pomemben). S človekom si, ker ti je všeč njegov karakter, človek kot tak, ker se ti zdi nekaj posebnega, ker v njem najdeš kar si iskal...in ne, ker je za dol past dober za pogledat!!!!

Ja, pogledam druge tipe, a nikoli ga ne primerjam s svojim. Moj je edinstven zame. Gledam pa samo meso (zunanjost). To nima veze z ljubeznijo.

In tisto...naj si ne predstavljamo da smo najboljše, najlepše....halo!!! :eek:
Če je nekdo z nekom upam, da je zaradi zgoraj naštetih stvari in ne zaradi zunanjosti, najdaljših nog, največjih prsi, najlepše riti...itd.

Tako je pač moje mnenje. Saj gledaš...kako ne bi, a ljubezen je druga stvar!

Lepota s starostjo itak zbledi...ne splača se biti z nekom zaradi tega!



Ja se jst tud strinjam.S svojmu se ne bom poročila, zato ker bolje ne bo nikoli in zato ker bi se sprijaznila s tem kar mam.On je zame najboljši.In tud verjemi ali ne, me drugi ne interisirajo.Ampak tud jst spoštujem tvoje mnenje. :)
I'm a bad girl and bad girls do bad things...
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 27. Sep. 2006 16:00

zadnič je sošolka povedala eno sceno k se je hotla izkazat...pa prav da so se pelala čez semafor in je na prehodu ena v miniki stala, pa mu je rekla(sošolka tipu) poglej jo, sam na hiter, ne smeš velik..on jo pa pogleda, in ji je začel trobet in mahat, sošolka mu je pa sm šamer stisnla..a sama mu je rekla nej pogleda.no, sej on je sam potrobu še :lol: mislm..ona ma taka svojna merila..lahko vara in gleda druge, on je pa sm njej...taka je že od začetka(3 leta) in zato je temu tko!
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 27. Sep. 2006 16:15

am verjamem da vsak mal pogleda, pac da ocen. da bi pa moj ksno prov v joske buljil al pa u rit to pa ne...pa tud NE komentira al pa trob al karkol za nobeno. tud obraca se ne.

sj pravm verjamem da pogleda al pa to, sam zmer tk fajn rece da on sam mene najrajs gleda :love: :oops:

sm pa zanc bla u Merkatorju pa sm mela slucajn minic gor, en tip z eno punco k je bla enmal bol okrogla okol hod... ona uspredej, on za njo pa mene je nazaj gledu :roll: sj ne da bi se mi zazdel, sam ce bi moj kj tazga delou.... maaaaaaaa grdo do punce no. :?

drgac pa veckrat jst kj komentiram tko za foro :D pa tud on vcas kj zravn rece, ampak nkol ne rece za ksno da je huda... ne vem mogoce misl da bom narobe razumela al kaj :o

pa tud sama zmer gledam k sm s frendicam :D pa naj se on hehe

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]