Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 06. Jul. 2005 14:05

Pogledi so vedno... sej si menda ne predstaljate, da ste najlepse in najboljse...

Malo se zresnite in si priznajte, da je veliko "sanjskih" fantov, ki so vam bolj vsec (na tak ali drug nacin)... z leti se pac naucimo zivet s tem kar imamo. Ker tisti, ki visoko leta, nizko pade.

Zato je tudi veliko moskih razocaranih, ko uvidi, da bolje ne bo nikoli... potem se pa porocijo :razz: Pa ne recem, da ni pri zenskah enako...

V glavnem... raje se spomnite na skupne trenutke in kdo ob vas ponoci "smrci" :D

PS:
Zdej je pa itaq poletje in se mi bo res zvrtelo, ko je tok vrocih mack vroce ustimanih :twisted:

LP
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Jul. 2005 14:44

Hoj!

Jah,moram priznati,da se mi gledanje za drugimi pupami medtem,ko sem z mojo...zdi skrajno nespoštljivo do moje ženske in s tem kažem moj nezrel odnos do nje in do tiste ki jo bulim...zato tega ne prakticiram...oziroma se res trudim,da tega ne bi prakticiral! :P

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 06. Jul. 2005 17:17

Ded!

Verjamem, da ti tako misliš in spoštujem tvoje mnenje vendar moram reči, da se s teboj nikakor ne strinjam!!! :!:

Jaz se nikoli ne bi poročila, ker bi mislila, da bolje ne bo nikoli in tudi videz je pri partnerju nekje po lestvici navzdol in vsekakor ne na prvem mestu! (čeprav ne rečem, da ni pomemben). S človekom si, ker ti je všeč njegov karakter, človek kot tak, ker se ti zdi nekaj posebnega, ker v njem najdeš kar si iskal...in ne, ker je za dol past dober za pogledat!!!!

Ja, pogledam druge tipe, a nikoli ga ne primerjam s svojim. Moj je edinstven zame. Gledam pa samo meso (zunanjost). To nima veze z ljubeznijo.

In tisto...naj si ne predstavljamo da smo najboljše, najlepše....halo!!! :eek:
Če je nekdo z nekom upam, da je zaradi zgoraj naštetih stvari in ne zaradi zunanjosti, najdaljših nog, največjih prsi, najlepše riti...itd.

Tako je pač moje mnenje. Saj gledaš...kako ne bi, a ljubezen je druga stvar!

Lepota s starostjo itak zbledi...ne splača se biti z nekom zaradi tega!
Uporabniški avatar
Pikolinca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikolinca » 06. Jul. 2005 18:12

Midva oba gledava :D Pol pa zravn komentirama...tak in onak :) Če pa recimo on pretirava al pa če sm bol take slabe volje...ga mal tko spomnim da sm še jst tle..al mu pa kako nazaj rečem tko da skapira... pol pa itak reče da se heca pa da sm zanj sam jst in to.. tko da nimama blema s tem, kr se itak oba vedno hecama glede teh pogledov na druge osebke :)
Uporabniški avatar
LycHee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 17. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LycHee » 06. Jul. 2005 19:09

Meni ni nič čudnega, če gleda. Čudno bi mi bilo, če ne bi :D. Saj tud jaz pogledam za kakim tipčkom, pa malo pokomentirava. Včasih tud oba opaziva isto punco in kaj pokomentirava. Meni pade v oči predvsem make-up in pa obleka, včasih še dobim kako idejo. Nič slabega ni v gledanju.
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 26. Jul. 2005 6:58

vsak normalen gleda in če gleda še ne pomen da mu je tud kul
midva z mojim cukrčkov tud velikrat skup kj gledava in pokomentirava :schaf:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 26. Jul. 2005 9:13

||MuCkAa napisal/-a:Pogleda on, pogledam jaz. Noben ne komentira in nobenega ne moti :)


isto midva.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Martin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 7. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Martin » 30. Jul. 2005 17:36

zvezdica83 napisal/-a:vsak normalen gleda in če gleda še ne pomen da mu je tud kul

Jasno!

Sem že v neki temi napisal, da smo moški vizualci in radi gledamo. V bistvu nam je to na javnih prostorih glavna preokupacija ... vsaj meni. Ne morem si pomagati, da ogledam vse kar pride mimo.

Človek si pač more oči spočit :P
Uporabniški avatar
misssixty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 23. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a misssixty » 30. Jul. 2005 19:03

omg :eek:

vceri sm bla v MB v macu, in opazim oceta 3 otrok, k je sla zena (na wc predvidevam, ker je pol prsla nazaj), kako prav ocitno bulji v 2 bejbi - fak no, kt en poslinjen kuzek - za mene bi blo to ful ponizevalno;

sej kapiram, da opazis dekolte od druge zenske, al pa ritko od druzga, sam lepo te prosim - je razlika ce opazis, al pa ce se prav ocitno slinis in to ko drzis za roko svojo punco, no :roll: .

Al pa v LJ na prehodu za pesce - tipcek s punco, gre mim ena z miniko in on glih tolk da si ni vratu zlomu - prav obrnu se je za njo in jo celo pot cez prehod gledu - njegova punca valda nc opazla (al pa se je delala)

wtf? a nimate niti tolk spostovanja do drugih? al pa samo jst zvim v nekih ''forah iz 18. stoletja'' :roll:
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 31. Jul. 2005 9:45

vsak moški pogleda za drugo žensko ... tko k me pogledamo za drugimi tipi ... pa nej gleda

sej dokler sam gleda itak ni nč narobe :D


hujši so uni k se delajo da ne gledajo, pol pa kao neki na skrivaj gleda .. eh, to je bv
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
lumpa99
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lumpa99 » 03. Avg. 2005 16:56

Čao
sem nova in to je moje prvo sporočilo na forum.
mislim, da samo z gledanjem ni nič narobe. Raje vidim, da to počne, ko sem zraven.
lp NN
barbara01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a barbara01 » 03. Avg. 2005 21:30

No mislim,da lahko gleda, a samo gleda. saj me punce tudi gledamo, a se ne dotikamo
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 05. Avg. 2005 18:23

Mene to, da gleda ne moti. Tudi ce kdaj poflirta, mi ni panike. Tudi jaz gledam in bom gledala. Itak sem samo njegova. Dejstvo pa je, da mi bodo se vedno za pogledat dobri tudi drugi in njemu druge.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 26. Sep. 2006 11:41

dorotea, to se mi zdi tak neumen stavek, da je groza.
Nikoli na svetu ne bi izbrala nekoga samo za to, da ga ne bi preveč okupirale ženske in te zadeve..to je malo smešno. To morda naredijo nekateri, ki so popolnoma brez samozavesti in samospoštovanja.
Pravi karakter tipa in kolk je dojemljiv za osvajalke se pokaže šele, ko ga začnejo obletavat druge ženske in se jim je zmožen zavoljo nas seveda upret!
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 26. Sep. 2006 11:48

dorotea, to se mi zdi tak neumen stavek, da je groza.
Nikoli na svetu ne bi izbrala nekoga samo za to, da ga ne bi preveč okupirale ženske in te zadeve..to je malo smešno. To morda naredijo nekateri, ki so popolnoma brez samozavesti in samospoštovanja.
Pravi karakter tipa in kolk je dojemljiv za osvajalke se pokaže šele, ko ga začnejo obletavat druge ženske in se jim je zmožen zavoljo nas seveda upret!
*Diamonds are forever*

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov