Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Mar. 2010 23:16

*mala* napisal/-a:(dokler jim je pošilja poljubčkov v zraku, priseda k njim če jih ne pozna, jih vabi na zmenek :D)


tako. :zustimm:
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 29. Mar. 2010 23:23

ja pa hvala bogu da kdaj za kakšno pogleda... zmešalo bi se mi, če bi bla center njegovega občudovanja 24/7 ... prepustim tisto sekundo še kakšni drugi no :D
itak pol skupej skomentirava kaj komu na njej je in kaj komu na njej ni.

enako vela za tipe. brez problema pogledam za tipom in komentiram da ima ne vem, hude hlače, čudne teniske, lepe lase, nor tattoo...

gre pa tukej za pogled, in ne polurno buljenje, izpahovanje vratu in podobno...
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Mar. 2010 11:55

Ko sva midva z mojim kje zunaj pa tud on skoz očitno druge tipe čekira in pol komentira: 'lej un zgleda kot gej', 'un ma ful dobro frizuro, dej poglej', 'bi ti blo kul, da bi mel take mišice kot un tip tam'... :D
Js mu ponavad kar rečem nazaj, da ne mislem gledat, ker me ne zanima... In če sva midva nekje skupaj zunaj ravno ne bulim v folk pa gledam kake frizure in mišice ma :wink:
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 30. Mar. 2010 13:52

Midva sva tudi glede tega bolj odprte sorte, nikoli mu še nisem kaj zatežila ali on meni, če je njemu pristal pogled na kaki lepi bejbi ali meni na kakšnem tipčku. Tudi me ne špikne, če kdaj kako pokomentira, enkrat se je na primer ena malo vinjena ženskica usedla v nabito polnem lokalu kjer se ga je žuralo k nama za mizo in si meseđiralo z nekim tipčkom, pa me je kr prosla za nasvet kaj naj mu piše, moj fant pa je potem pokomentiral da je bla pač ful lušna. In ja, kaj nej, sej je bla res, ne vem zakaj bi zaj zarad tega skakala v luft. Bolj bi me motlo če bi za kako ne preveč očesu prijazno žensko rekel, da mu je lepa (ker bi se potem začela spraševat o tem, ali vizualno spadam v koš s takimi ženskami, glede na to da sem mu tut js všeč) :D
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 30. Mar. 2010 17:11

prebrala sem samo prvi post.. v glavnem mene ne moti, če fant zraven mene pogleda kako hudo bejbo - bolan bi bil, če je ne bi pogledal (če je res huda). Bi pa me motilo, če bi prav buljil v njo al pa če bi se spogledoval z njo. Pa ne zaradi tega, da bi bila jaz ljubosumna na njo, ampak ker bi blo to zame ponižujoče, ker bi si bejba mislila (tako kot si tudi jaz mislim, ko vame bulji kak tip, ki je s svojo žensko) : "Boga ženska, tle sedi s tipom, on pa vame bul" . :roll: . Glede tega mava s tipom hvala bogu razčiščene pojme.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 30. Mar. 2010 18:20

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 30. Mar. 2010 18:29

hahah tud to mogoče :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov