Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Mar. 2010 20:39

modralaguna napisal/-a:Seveda lahko gleda. Jaz ne vidim nič slabega v tem. Saj tud jaz gledam okrog. Uazo pa imamo oči. Jaz sploh rada opazujem ljudi okrog sebe, tako moške kot ženske.


:zustimm:

kar naj gleda in flirta če hoče.. na take malenkosti nisem ljubosumna.. dokler ostane pri tem, me nič ne moti.. mu dovolj zaupam, pa tut če mu nebi, če bi kaj hotel, se lahko jaz postavim na trepalnice, pa ga ne bom ustavla :D ko sem se tega začela zavedat, sem se nehala utrujat s takimi stvarmi..
tut mene kdaj meče, da mal pogrešam samsko življenje, pa malo poflirtam okoli, če je kakšen fajn kandidat.. :P
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 29. Mar. 2010 20:57

Seveda, saj vpričo mene najbrž ne bo varal? Če pa je k temu nagnjen bo že našel priložnost, ko me ne bo zraven.
Jaz mojemu zaupam in vem, da so to nedolžni pogledi in ne neko spogledovanje. Kot pravim tudi sama zijam okrog, ampak iz firbca.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Mar. 2010 21:37

Moj ne sme. Vsaj vpričo mene ne. Pa da ne bo pomote, mislim na buljenje, flirtranje in podobno. Čeprov vem, da so sam pogledi, smatram to za nespoštljivo do mene.
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 29. Mar. 2010 21:41

barbie_girl_85 napisal/-a:Moj ne sme. Vsaj vpričo mene ne. Pa da ne bo pomote, mislim na buljenje, flirtranje in podobno. Čeprov vem, da so sam pogledi, smatram to za nespoštljivo do mene.


In kako to preprečiš?
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 21:47

barbie_girl_85 napisal/-a:Moj ne sme. Vsaj vpričo mene ne. Pa da ne bo pomote, mislim na buljenje, flirtranje in podobno. Čeprov vem, da so sam pogledi, smatram to za nespoštljivo do mene.



đizs :lol: Še vsak tip bo pogledo za dobro pičko in vsaka punca za dobrim tipom. Nevem zakaj bi bilo to do tebe nespoštljivo če pa je nekaj normalnega.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Mar. 2010 21:50

Povem, da mi ni všeč, da se ob tem počutim slabo, in ker me ima rad, med "pogledi" in mojim dobrim počutjem izbere mene. Simple as that.

Ko me pa ni zraven si pa najbrž da duška :)

In ne, nisem rekla, da NE gleda, rekla sem da NE SME, kar pomeni, da jaz to ne odobravam, da se ob tem ne smehljam, in da zna past tud kakšna beseda v povišanem tonu. če ga ujamem v prekršku....
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 29. Mar. 2010 21:51

nanamiša napisal/-a:
barbie_girl_85 napisal/-a:Moj ne sme. Vsaj vpričo mene ne. Pa da ne bo pomote, mislim na buljenje, flirtranje in podobno. Čeprov vem, da so sam pogledi, smatram to za nespoštljivo do mene.



đizs :lol: Še vsak tip bo pogledo za dobro pičko in vsaka punca za dobrim tipom. Nevem zakaj bi bilo to do tebe nespoštljivo če pa je nekaj normalnega.

Pa ne le za dobrim, tudi za slabim. Nagonsko!
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 21:56

barbie_girl_85 napisal/-a: rekla sem da NE SME



huh...da bi bila jst tvoj tip!


:D :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Mar. 2010 21:57

muffin napisal/-a:Ja to je tut men grdo - tip se sprehaja s svojo punco pa se držita za rokce, on pa bul u moj dekolte in to tko da mu skor oči izpadejo :eek:
:D


No vidiš, določenim je to grdo.

Zate normalno, zame nespoštljivo. Sama sebe zelo visoko cenim, in če pogleda drugo (ki je seveda slabše kvalitete) je to zame nespoštovanje moje lepote.
In res mi je ogabno, ko vidim tipa in pičko, pol pa tip bulji vame. Ne bi si želela biti na dekletovem mestu - še nasprotno, mislim si, kera debilka je, da pusti svojmu tipu, da bulji v moje joške.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Mar. 2010 21:59

nanamiša napisal/-a:huh...da bi bila jst tvoj tip!
:D :D


Ne bi bla dolg, bi kmal dobila nogo, ker bi vpričo mene gledala druge ženske :P
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 29. Mar. 2010 22:00

Ah no kako lahko oceniš drugo, da je slabše kvalitete od tebe :roll: Lahko on oceni tebe za slabšo kvaliteto. In če te moti, da nekdo bulji v tvoj dekolte, potem ga ne nosi. Saj pomoje ga nosiš zato, da ga kažeš. Torej je za gledat? Ali ti je le vroče tako?
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Mar. 2010 22:01

barbie_girl_85 napisal/-a:
muffin napisal/-a:Ja to je tut men grdo - tip se sprehaja s svojo punco pa se držita za rokce, on pa bul u moj dekolte in to tko da mu skor oči izpadejo :eek:
:D


No vidiš, določenim je to grdo.

Zate normalno, zame nespoštljivo. Sama sebe zelo visoko cenim, in če pogleda drugo (ki je seveda slabše kvalitete) je to zame nespoštovanje moje lepote.
In res mi je ogabno, ko vidim tipa in pičko, pol pa tip bulji vame. Ne bi si želela biti na dekletovem mestu - še nasprotno, mislim si, kera debilka je, da pusti svojmu tipu, da bulji v moje joške.


O groza, a to resno? :O
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 29. Mar. 2010 22:13

Roberta R. napisal/-a:
barbie_girl_85 napisal/-a:
muffin napisal/-a:Ja to je tut men grdo - tip se sprehaja s svojo punco pa se držita za rokce, on pa bul u moj dekolte in to tko da mu skor oči izpadejo :eek:
:D


No vidiš, določenim je to grdo.

Zate normalno, zame nespoštljivo. Sama sebe zelo visoko cenim, in če pogleda drugo (ki je seveda slabše kvalitete) je to zame nespoštovanje moje lepote.
In res mi je ogabno, ko vidim tipa in pičko, pol pa tip bulji vame. Ne bi si želela biti na dekletovem mestu - še nasprotno, mislim si, kera debilka je, da pusti svojmu tipu, da bulji v moje joške.


O groza, a to resno? :O


Se vprašam tud jaz :eek:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 22:17

Ampak men so ob takšnih stvareh najbolj zanimivi fantje. Res me zanima kaj za vraga študirajo da se pustijo takšnemu komandiranju. In češ odloči se al jst al pa gledanje pičk? :lol:

Mene bi pomojem moj že zdavnaj poslal v tri p. materne če bi se tko napravlala :lol:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Mar. 2010 22:18

nanamiša napisal/-a:Mene bi pomojem moj že zdavnaj poslal v tri p. materne če bi se tko napravlala :lol:


Enako, če pa slučajn ne bi popiz*il, pa se mu take stvari zdijo ok, ga pa sploh nočem, to zame ni dec, k se pusti takole komandirat o enih takih brezveznih zadevah :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov