Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 21. Apr. 2005 9:48

Sarra, a si ti res tolk ljubosumna? :)
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 21. Apr. 2005 10:39

Sarra napisal/-a:
shaMa napisal/-a:Sam punce a ni vseen fajn, da ko pohajate pa ITAK cekirate druge ( tko k tut on :P ) pa pol skozi to vidite, kako hudga tipa v bistvu mate :D in pol smo vsi srecni :wink:


saj njega ne gledajo...sam se to bi mi manjkalo da bi se s kero se spogledoval! pol pa res kovcke pakiram... :box:




Samo spogledovanje je pa neki druzga ... to pa nima kej praskat tam. Pogledat ze, samo flirtanje je pa zabranjeno. Pa sploh nisem ljubosumne narave, sam meja more bit :x
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 21. Apr. 2005 10:48

shaMa napisal/-a:
Sarra napisal/-a:
shaMa napisal/-a:Sam punce a ni vseen fajn, da ko pohajate pa ITAK cekirate druge ( tko k tut on :P ) pa pol skozi to vidite, kako hudga tipa v bistvu mate :D in pol smo vsi srecni :wink:


saj njega ne gledajo...sam se to bi mi manjkalo da bi se s kero se spogledoval! pol pa res kovcke pakiram... :box:




Samo spogledovanje je pa neki druzga ... to pa nima kej praskat tam. Pogledat ze, samo flirtanje je pa zabranjeno. Pa sploh nisem ljubosumne narave, sam meja more bit :x


to že, kar se tiče spogledovanja....to je že očiten znak nespoštovanja do partnerja. Pri meni bi najbrž to naredil samo 1x :lol:
Mislim na Sarrine prispevke prej :wink:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 21. Apr. 2005 11:02

ajaaa ja ja :wink: punca mal lubosumna ja :wink: sam sarra, mors mu pa zaupat mal ... pa se pomirit :cool:
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
Uporabniški avatar
Sarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarra » 21. Apr. 2005 13:05

pa ne da mu nebi zaupala...vem da nebi bil zdaj z eno ki ma dobro rit :D , ampak BOLI...zavre mi!
s tem da pogleda, sem se sprijaznila...ampak da buli..to pa se ne! spogledoval pa se ni...in upam da se ne bo!

full sem obcutljiva glede drugih zensk...najbolj pa seveda na bivse :!: :!: ampak to je spet druga tema....

nevem zakaj, taka pac sem...mogoce da v resnici sploh to ne dela pa to vidim samo jaz z svojimi ocmi :!: :?:
Inanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 20. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Inanna » 21. Apr. 2005 14:00

moj niti ne gleda...tezko bi rekla,da sem ga kdaj videla. pa tudi on pravi,da ne... gledava pa skupaj in ocenjujeva kot kaksne babe:))
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 22. Apr. 2005 15:12

Sarra, škoda živcev, res :lol:
na koncu prideš do tega, da on itak gleda, pred tabo ali ko te ni in kaj imaš ti od tega, da se sekiraš in živciraš, če on gleda luškano pupiko?

Meni bi bilo najhujše, če bi pogledoval za neurejenimi in groznimi ženskami :lol: :lol:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 22. Apr. 2005 22:24

La*Perla napisal/-a:Sarra, škoda živcev, res :lol:
na koncu prideš do tega, da on itak gleda, pred tabo ali ko te ni in kaj imaš ti od tega, da se sekiraš in živciraš, če on gleda luškano pupiko?

Meni bi bilo najhujše, če bi pogledoval za neurejenimi in groznimi ženskami :lol: :lol:



o ti mater ... mas prav :D :eek: :cry: :wink:
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
anuša
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: koroška

Neprebrana objavaNapisal/-a anuša » 07. Maj. 2005 20:55

Kako odreagirate, ko vaš moški odkrito pogleduje cel večer na neki fešti eno in isto full dobro bejbo :?: in se z njo spogleduje , potem pa trdi da je ni gledal ? :P Ali vas kaj zbada pri srčku ljubosumje ali pa živite po načelu:apetit lahko dobi drugje, jest mora pa doma? :idea:

Jaz sem ljubosumne sorte :twisted: in me taka poteza mojega partnerja prizadane, :cry: on je pa že tako navajen, da ne gleda preveč drugih , :eek: ko sem jaz zraven,... :twisted:
Ne oziraj se nazaj , ker te tukaj čaka raj!
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 07. Maj. 2005 20:57

Ja, zdej bi lahko napisala, da me ful moti, sam ne mi rečt, da vi nikol nobenga ne pogledate :D :lol:
This too shall pass.
anuša
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: koroška

Neprebrana objavaNapisal/-a anuša » 07. Maj. 2005 21:01

pogledam , sam vedno tako , da on ne ve ali pa ga pogledam in rečem , da je dober pol me pa ne zanima več. m oj mož je pa že večkrat gledal katero cel večer , pol je pa rekel , da ni res , da si izmišljujem , da sem paranoična in take finte. Pa ja nisem slepa , za prazen nič se mi pa tudi ne da kregat , a ne?
Ne oziraj se nazaj , ker te tukaj čaka raj!
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 07. Maj. 2005 21:04

Čeprov sm jst tut ful lubosumna, me ne mot, če jo sam pogleda. Sam če jo pa buli, se spogleduje z njo, al pa še kej več (pogovori ipd.) me pa kr dost prizadane. Še posebej če reče, da ni. :? :cry:
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
anuša
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: koroška

Neprebrana objavaNapisal/-a anuša » 07. Maj. 2005 21:09

Ane da je hudo , če se ti zlaže , da ni gledal , ko pa ti na lastne oči vidiš , da jo je gledal , kar naprej. Jaz bi takrat kar odšla domov in ga nekam zaklenila,...(hecam se :D )ampak res me mine do vsega. Poglej jo , če je dobra in ti je všeč jo poglej še enkrat , nato po pozabi , da obstaja , ti si moj ,...
Ne oziraj se nazaj , ker te tukaj čaka raj!
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 07. Maj. 2005 22:32

anuša napisal/-a:Ane da je hudo , če se ti zlaže , da ni gledal , ko pa ti na lastne oči vidiš , da jo je gledal , kar naprej. Jaz bi takrat kar odšla domov in ga nekam zaklenila,...(hecam se :D )ampak res me mine do vsega. Poglej jo , če je dobra in ti je všeč jo poglej še enkrat , nato po pozabi , da obstaja , ti si moj ,...

Točn tko. Mene to isto razkuri... in pol mal znorim, me vse mine. Najhujš je pa še to, da se potem tip obnaša kot da se ni nč nardil (brez opravičila ipd.) :? :x :?
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
polenta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 26. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polenta » 07. Maj. 2005 22:35

če jo sam gleda ni problemov... :D
če pa flirtata cel večir in se zravn še jst počutim odveč pa ni več u redu... :evil:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov