Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 14. Apr. 2005 11:13

Ne vem, nisem opazila, da bi pretiraval s tem.... Oba opazujeva dogajanje naokrog... Nekega buljenja pa ni..Ne jaz, ne on ne zijava za drugimi... Ce pa vidim, da katera prevec zija v mojga, pa zacnem grdo gledat..... :evil:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Apr. 2005 13:39

joj zanč se mi je tko zabavn zdel, k se peljeva z dedcem v štacuno, pa se ustaviva pred semaforjem in zraven naju še en avto... in un tip v drugem avtu začne bult vame, mojmu je šlo pa to blazn v nos :D ... pa ga je začel on nazaj gledat... jst pa kao da me to vseskp ne gane :D ... ampak se nism mogla zadržat in sem se v eni fazi začela režat k pečen maček :D
Uporabniški avatar
KranCk
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a KranCk » 14. Apr. 2005 21:46

manck napisal/-a:moj je pa itk tak da vsako osebo premetri pol pa komentira kaj ni vredu kaj je tko da...ja tud ženske osebke med njimi...nam rekla da me ne moti ...ampak se bom že navadla


fante tut...ampak samo iz enga tazga kriticnga vidika :)
manck + kranck
Uporabniški avatar
KranCk
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a KranCk » 14. Apr. 2005 21:46

neki ne dela tole za psot zbrisat pa kr 2krat ga vn da!!! :)
Zadnjič spremenil KranCk, dne 15. Apr. 2005 10:20, skupaj popravljeno 2 krat.
manck + kranck
januška
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 31. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a januška » 15. Apr. 2005 6:56

o gleda gleda
se ti obrneš stran ko vidiš dobrega tipa??
Uporabniški avatar
Petra5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 14. 4. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petra5 » 15. Apr. 2005 11:33

OJ

O gleda gleda, pa komentira tut, jao, pa saj gledanje me ne moti, ker jaz tut pogledam, ampak tisto komentiranje :box: :box: . ZAdnjič sav šla ven jest, on pa meni, glej kako dobro rit ma ta beyba, da bi ga najraje.... Ona pa je še slišala, pol pa se je nekaj režala :evil: . Uf
Qualis vita finish ita
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 15. Apr. 2005 18:01

Sarra napisal/-a:ne jaz pa ne gledam...ne ko imam fanta in ne ko sem samska...tko ce bi bla iz drugega planeta...! me sploh nihce ne interisira dokler se ne zaljubim...pol pa me itak sam on zanima...!
ne razumem zakaj...ce ima dekle ki jo ima rad in mu je lepa...zakaj bi ga potem zanimale druge....! pol bi moral videt sam njo..... :!:
zivim v pravljici...saj vem :!: :!:
lep dan se naprej


sva že dve..sicer se skušam temu privajat ampak..razlika je da moj tip ne gleda bejba kao: waw ta je pa huda, ker u resnic še sama rada gledam za bejbami, ubistvu rajš gledam bejbe k tipe, ker tipa že imam ,bejbe pa ne :D
no in če se res ne obrne zanjo in bulji vanjo pol mi ni panike. Če pa to naredi pa pač mi gre mal na živce sam kljub temu vem da ma mene rad in da nau kr z eno tm pobegnu k jo bo prvič vidu zato ker mu jst velik pomenim. Je pa res da mi gre na živce in bi rajš vidla da tega ne počne. Sam je tut fora da moj tip ne gleda bejb u riti in če že kej pokomentira je to : vidš mishy take čeveljčke bi pa ti mogla met al pa kej podobnga. Pač on gleda in grde in stare in mlade in hude, ker vse kar njega pritegne so obleke, ker si neskončno želi enkrat oblečt mene.
Sam mene še vseen včasih mot, ker si naredim kak filmček u glavi like: zihr bi jo podru al pa kej podobnga..in pol sm tečna.

se pa čist strinjam z unim k je gor napisala Sarra. In tut sama mislm tko, ampak to so moje sanje in zelje v resnici je pa pač tko da vsi tipi buljo za bejbam. .in sm full srečna da moj mishy tko ne komentira. Pa sej jst tut kdaj rečm za bejbo da ma hudo rit, amapk to se ne pomen da bi pa zdej kej mela z njo. Pač mal mam štale z svojo samopodobo in zato mi gre to na zivce, ker če bimela vse popedenan u glavi mi ne bi blo nobene panike..ampak..delamo na tem

no pa nej dodam da sama tipov ne gledam, ker mi ni itak pa nism še nobenga tazga vidla k bi ustrezal mojim merilom (ker le- tega že imam)
Razn u primeru da bi šel mimo mene en u iber hud tip in sploh ne vem kak- pomoje bi mogu bit ze napol bog..pol pa bi verejtn pogledala ampak samo pogledala. (sicer se mi pa to še ni zgodil..ni mi jasn a sm jst tok zbirčna al so pa res sami bedni tipi kle okrog, no ja sej lahk najdeš nekoga k bo zgledu waaaaaw k bo pa usta odpru bo pa jaaaaaooo)
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
Sarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarra » 19. Apr. 2005 22:39

kaj pa to: gledava tv in samo naenkrat glas...Mmmmm...mm..mm :box:, tega res nisem vajena...hallo :?:

naj to dela ko mene vidi, ne pa neko tv star...

sem fulllllllllllll ljubusumen tip, mogoce je to spet normalno in sem SPET jaz cudna... :wall:

verjetno bi si mogla razjasnit dol.stvari...ampak nevem kako...ce me to ze vrze ze iz tira....
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 20. Apr. 2005 2:27

Sarra napisal/-a:kaj pa to: gledava tv in samo naenkrat glas...Mmmmm...mm..mm :box:, tega res nisem vajena...hallo :?:

naj to dela ko mene vidi, ne pa neko tv star...

sem fulllllllllllll ljubusumen tip, mogoce je to spet normalno in sem SPET jaz cudna... :wall:

verjetno bi si mogla razjasnit dol.stvari...ampak nevem kako...ce me to ze vrze ze iz tira....

Ne ne, to pa res ne!
Meni to tudi ne bi bilo vsec..se posebej pa ce bi to rekel pred mano! :(
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Sarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarra » 20. Apr. 2005 6:57

pol pa se smeji pa me vprasa, kako sem lahko ljubusumna na TV????? :eek:

naj bi to naredil kje na pijaci z mano ko bi ena mimo sla :!: :!: :!:
pol pa mene tud nebi vec nikol videl :lupe:
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 20. Apr. 2005 16:37

Sam punce a ni vseen fajn, da ko pohajate pa ITAK cekirate druge ( tko k tut on :P ) pa pol skozi to vidite, kako hudga tipa v bistvu mate :D in pol smo vsi srecni :wink:
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 20. Apr. 2005 17:41

moj nikoli ne komentira mimoidočih..pa tudi bejbik s tv-ja ne. Jaz pa tudi ne, tko da imava stvari razčiščene :cool: najbrž se zaveda, da bi tudi jaz začela hvalit druge tipe, če bi začel on hvalit bejbe. Milo za žajfo :lol: :lol: :lol:
se pa zavedam, da pogleda in v sebi pokomentira, mi je pa ful všeč da mi tega ne omenja, ker me itak ne briga poleg tega je pa to izraz njegovega spoštovanja do mene. Pomoje že ve, kako bi se sam počutil če bi bilo obratno :razz:

nikoli pa ne bi bila jezna, ker itak - če me ne bo maral več, bo itak šel - z lepotico z dobro ritjo al pa brez nje :lol:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 20. Apr. 2005 18:25

moj pogleda vendar samo pogleda in nič druga. v moji prisotnosti redkokdaj. za drugače pa ne vem
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
Sarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarra » 20. Apr. 2005 22:17

shaMa napisal/-a:Sam punce a ni vseen fajn, da ko pohajate pa ITAK cekirate druge ( tko k tut on :P ) pa pol skozi to vidite, kako hudga tipa v bistvu mate :D in pol smo vsi srecni :wink:


saj njega ne gledajo...sam se to bi mi manjkalo da bi se s kero se spogledoval! pol pa res kovcke pakiram... :box:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Apr. 2005 9:42

Jest pogledam, on pogleda noben ne komentira. Edino po tv ko on za kakšno pove, pol pa tako kajlo od mene dobi :D
Ko pa je brez mene kje, pa UPAM, da ne gleda..no, da ne buli! Gledamo itak vsi!
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov