Finančna in materialna stabilnost moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pupika123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 10. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pupika123 » 20. Avg. 2012 17:04

zakaj pa si ti ne najdeš ženske v tvojih krajih, namesto da se ob treh zjutraj voziš z vlakom na zmenek?
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 20. Avg. 2012 17:16

1. S punco h kateri sem se odpeljal v zgodnjih jutranjih urah, sva bila takrat že par
2. V mojih krajih razen nekaj poznanstev nimam stikov z ženskami. Nameravam ubrati drug pristop, pri čemer se mi pa posredno pojavljajo skrbi, ki jih omenjam v tej temi.
sxe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 18. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sxe » 20. Avg. 2012 19:04

Glej glede punc, ki te ne bodo hotele, ker nimaš avta, se je brezveze sekirat, ker očitno rabijo avto in ne fanta. Naj si ga same kupijo, če ga hočejo imet.

Jaz nimam avtomobila pa sem bil po polovici Evrope - ker nimam avtomobila, mi ostane dovolj denarja za "aktivnosti v tujini" :razz:

Čeprav imam dostop do avtomobilov, vseeno najraje potujem v tujino z vlakom, sploh ker grem najraje v vzhodno in južno Evropo, kamor avtomobila niti ni najbolj varno peljat. Na vlaku lahko spiš, hodiš, greš na wc, spoznaš nove ljudi, ni težav s parkiranjem, ni dragih parkirnin, ni kazni zaradi nepoznavanja pravil, ni nadlegovanja podkupljivih policistov, itd. 10 urna vožnja z avtomobilom je muka, sploh ko te začne zmanjkovat, na vlaku dosti lažje mine, cena karte je pa itak cenejša od bencina.
PLUS ULTRA
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Avg. 2012 19:38

jaz avto dojemam kot funkcionalno stvar, ne lastnost človeka. če ga rabiš, ga imaš. če ne, ne. ima svoje prednosti in slabosti. jaz avta nimam, ampak si ga mislim kupit ko ga bom rabil.

ženska ki se ne bo povezala s tabo zato ker nimaš avta si lahko samo vesel da se ne bo. naj raje taxi pokliče in mu plača s sexom. bo praktično isto kot taka zveza.
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Avg. 2012 19:45

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 20. Avg. 2012 20:08

sirova štručka napisal/-a:ampak brez ljudi, ki jih imaš rad, je vse našteto vredno 0, no razen čokoladnice.
.


oooo to je pa tok lepo napisano.... :) :)

no v glavnem bom jz nmapsiala s stališča nas centrašev (tisti ki smo v centrui LJ). elik del mojih prijatelhev - tudi moških - je brez avta, pa zaslužijo krepko nad tisoč eur. Res ša je da ima pri vseh vsaj eden od partnerjev avto. Ampak kar hočem reči je da ga ne rabimo., če se odpravljaš kam dlje pa obstaja javni prevoz.

Kar se tiče pa situiranosti pa iskreno res ne bi mogla biti z moškim, ki zasluži manj kot jaz in živi pri starših - razen če imajo zelo veliko hišo in je edinec in je nekak logično da bo doma.
sama že od nekdaj skrbim zase in tudi ko sem še živela pri starših sem vedno nekaj delala prek študenta in zadnje kar rabim je da bom nekomu igrala mamo in skrbela zanj.
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 20. Avg. 2012 20:19

Nesanica napisal/-a:Kar se tiče pa situiranosti pa iskreno res ne bi mogla biti z moškim, ki zasluži manj kot jaz in živi pri starših - razen če imajo zelo veliko hišo in je edinec in je nekak logično da bo doma.
sama že od nekdaj skrbim zase in tudi ko sem še živela pri starših sem vedno nekaj delala prek študenta in zadnje kar rabim je da bom nekomu igrala mamo in skrbela zanj.

Evo, v tem je poanta teme, samo smo jo z avtom odpeljali v OT. Debata med moškim in žensko prej ali slej nanese tudi na tipovo situiranost in tukaj nastopi strah, da bom skenslan ko bi ona izvedela, da pri svojih 25+ letih pravzaprav nimam kaj pokazat.
Bom dal konkreten primer: navežete stik s tipom, ki je star npr. 28 let. Kaj bi poleg romantike in metuljčkov od njega še pričakovale?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Avg. 2012 20:22

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Avg. 2012 20:46

velkega tiča in črn pas v sexu, modre oči, temne lase, visoko postavo, do vseh vzvišen razen pri njej ponižen.. itd
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Avg. 2012 21:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Avg. 2012 21:12

Kohant napisal/-a:Evo, v tem je poanta teme, samo smo jo z avtom odpeljali v OT. Debata med moškim in žensko prej ali slej nanese tudi na tipovo situiranost in tukaj nastopi strah, da bom skenslan ko bi ona izvedela, da pri svojih 25+ letih pravzaprav nimam kaj pokazat.


Iz tvojih postov se vidi kronična nesamozavest. In to je tvoj temeljni problem, ne sama gola ne-preskrbljenost.

Če se pa ne strinjaš z mano in misliš, da je tvoj temeljni problem sam manjko avta, pa se spravi nekaj delat, našparaj par jurjev, pa si kupi kak soliden avto, avti so danes poceni. Če je manjko avta glavni problem, se bodo tvoje šanse pr ženskah naenkrat zboljšale za 100 %.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Avg. 2012 21:22

ja, ker ženske res masovno padajo na vse tiste modele z avti.

res je kar pravijo ostali, tvoj problem sploh ni v avtu. ampak js ne bi bla z nekom, ki je prepričan, da je manjvreden, ker nima avta. to bi me ful motlo.
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 21. Avg. 2012 6:53

Ko bo šlo zares, vam bom javil če bo prišlo do zapletov zaradi moje nepreskbrljenosti, pa se bomo potem pogovarjali dalje.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 21. Avg. 2012 9:25

Tud men se zdi, da ni glavna težava manjko avtomobila. A od staršev si ga pa ne moreš sposojati? Ne jaz, ne moj dečk nimava svojega avtomobila, si jih sposojava doma (zaenkrat). Sj res, da se je treba mal prilagajat, samo do sedaj še nikol ni bil avto problem, da kam ne bi šla.

Meni se pa zdi bolj hudo od tega, da nimaš avta, da nimaš izpita za avto :? (iz tukaj ven izpuščam vse, ki živite v velemestih z urejenim mestnim prevozom). Da mora konstantno eden in isti vozit na vse. In to po možnosti bejba. Loh mi rečete d sem stereotipna pa smotana, sam izpit za avto bi pa dec mogu imet. A ni romantičn, če se ti prpelje pod okn in te odpelje na izlet v neznano :D
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 21. Avg. 2012 9:27

ta debata res prehaja v debato o pomanjkanju samozavesti, ne pa prevoznega sredstva. Če je problem res v avtu, greš za en mesec delat in si kupiš starega Polota, Cliota ipd.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov