Finančna in materialna stabilnost moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 24. Avg. 2012 14:54

^^ Kdo je psihiater?

Če si to želiš - kar izvoli. Jaz si bom pa iskala partnerja. Očeta že imam. Mamo in sestro tudi, nove primarne družine res ne rabim. ;)
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 25. Avg. 2012 11:10

Ne mi zdaj reči oz. napisati, da sem čisto upravičeno odprl temo, ki zadeva finančno in materialno preskrbljenost moškega
browneyes napisal/-a:od 28-letnika bi pričakovala:
- da ima avto, ki je boljši od mojega
- da živi vsaj v najeti gasonjeri, že če mu starši niso mogli kupiti stanovanja, da lahko grem k njemu sexat kadakoli hočem in se lahko derem, ne da bi pri tem bili še kaki socimri v stanovanju
- da mi je sposoben plačati kako potovanje
- da je sposoben častiti ko kam greva, ne da mu morem jaz plačevati, kot luzerju
- da je sposoben poskrbeti za svoje bodoče potomstvo

Trenutno lahko izpolnim le četrto alinejo. Avta nimam, sem še vedno doma (in zato pri meni ne bi mogla seksat), denarja za najemnino nimam, kajti šele pridobivam prvo resnejšo zaposlitev, glede sposobnosti plačila potovanja ne bom nič rekel, ker še nisem bil v taki situaciji, glede otrok pa tudi ne bom nič rekel oz. napisal, saj teh še nimam. Če se ob tem navežem še na to, kar je pupika napisala:
pupika123 napisal/-a:me zanima kaj je ta tip vsa ta leta do zdaj delal, glede na to da lahko ponudi samo metuljčke

Študiral in trenutno zaključujem študij, ter občasno delal preko ŠS (če te zanima odgovor z vidika ustvarjanja finančnih in materialnih pogojev za partnersko življenje).
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Avg. 2012 13:19

Eh, pa kaj te brigajo od delu ali od kakšne druge alineje :) , to so pač njena osebna pričakovanja, ti pa delaj tako, kot ti najbolj ustreza oz. kakršne so pač tvoje zmožnosti in okoliščine, ne moreš vsaki posameznici na planetu ustrezat :) Sploh se mi zdi pa ta tema nekoliko smešna ali vsaj nenavadna, kot bi bili v kameni dobi in bi si samice iskale preživljalca o.O Nisem vedela, da še vedno tako razmišljanje vlada.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 25. Avg. 2012 14:49

Kohant napisal/-a: Avta nimam, sem še vedno doma (in zato pri meni ne bi mogla seksat), denarja za najemnino nimam, kajti šele pridobivam prvo resnejšo zaposlitev, glede sposobnosti plačila potovanja ne bom nič rekel, ker še nisem bil v taki situaciji, glede otrok pa tudi ne bom nič rekel oz. napisal, saj teh še nimam. Če se ob tem navežem še na to, kar je pupika napisala:
pupika123 napisal/-a:me zanima kaj je ta tip vsa ta leta do zdaj delal, glede na to da lahko ponudi samo metuljčke

Študiral in trenutno zaključujem študij, ter občasno delal preko ŠS (če te zanima odgovor z vidika ustvarjanja finančnih in materialnih pogojev za partnersko življenje).


Če nisi nikoli mel avta in doma ne moreš sexat, pol si še nedolžen?

pa ne sam da si brez dnarja, še majhen si in sigurno nikakav po videzu.

kaj pa si študiral da si vlekel do 28ega leta?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Avg. 2012 15:47

a če nimaš lastnega stanovanja (oz. najemniškega) in lastnega avta potemtakem si še nedložen, ker kao ne moreš seksat al kako?

torej je 18. najbolj zgodnje leto ko lahko sploh zgubiš nedolžnost?
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 25. Avg. 2012 16:17

ja, pa kje bi izgubil nedolžnost, če ni s kmetije in ni senikov?
doma je napisal da ne more sexat. avta nima.
v tivoliju?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Avg. 2012 16:27

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:20, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Avg. 2012 16:35

Kolikor jaz vem, ima v teh časih ogromno mladoletnikov, še skor mulčkov že v OŠ, med sabo spolne odnose... pa domnevam, da nimajo lastnih domovanj, prav tako ne avtomobilov :D Lokacij in domišljije jim pa tudi pomoje ne manjka, tako da se sigurno čisto dobro znajdejo (že v temi o nenavadnih lokacijah najdeš številne primere).
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 25. Avg. 2012 16:36

browneyes napisal/-a:Če nisi nikoli mel avta in doma ne moreš sexat, pol si še nedolžen?

Že lep čas nisem več nedolžen.

browneyes napisal/-a:pa ne sam da si brez dnarja, še majhen si in sigurno nikakav po videzu.

Ja, to bo to :lol:

browneyes napisal/-a:kaj pa si študiral da si vlekel do 28ega leta?

Zakaj je ta podatek relevanten?
browneyes, kaj tebi v glavi špila?

sirova štručka napisal/-a:na vlaku v kupeju :D

V vagonih je seksal cimer iz dijaškega doma. Meni to ni bilo treba. :D
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 25. Avg. 2012 16:43

ja če ne moreš podat konkretnih odgovorov je odgovor na dlani.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 25. Avg. 2012 22:41

browneyes napisal/-a:kaj pa si študiral da si vlekel do 28ega leta?

Zakaj je ta podatek relevanten?
browneyes, kaj tebi v glavi špila?



Jah to pač vseeno nekaj pomeni, če si vlekel študij do 28 leta. Nimaš discipline, ambicij, delovnih navad, itd.

Žal pač tako je, da imamo punce večinoma raje moške, ki so se že našli, in ne takih, ki več let nekaj v tri dni bluzijo in se še iščejo.

Pa tole zgoraj ne pomeni, da si zaradi tega slaba oseba. Ni pa to nekaj, kar me ne bi motilo pri potencialnem partnerju in očetu mojih otrok. Tako kot ima večina moških nagone, da poskušajo oploditi čim več samic, ima večina žensk nagone, da izberemo moškega, ki bo lahko skrbel za potomstvo. Pa ne gre tuki zato, da bi se rada vozila okol v ferrariju, ampak da hočem nekoga, ki bo zmožen enakopravno prispevati v skupno gospodinjstvo. ;)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Avg. 2012 23:26

^^ To pa res ni nujno, kaj pa če bi študiral medicino, tam se izpopolnjuješ in študiraš leta in leta; lahko da je študiral tudi podiplomsko; lahko se je vmes še drugje izpopolnjeval in delal, pa se je zato zavleklo; lahko je vmes potoval; imel kakšne zdravstvene ali osebne težave itd. Čisto možno bi bilo, da je precej bolj delaven in zavzet kot kdo, ki je na hitro nekaj napacal za diplomo in to je to :) Seveda tudi to ni nujno, samo starost, pri kateri nekdo zaključuje študij, se mi zdi pa res nesiguren pokazatelj za taka sklepanja :) Poznam kar nekaj kolegov, ki so še do 27tega vlekli študij (iz različnih razlogov), pa jim gre v življenju in službi več kot super. Sploh je pa 'starih bajt' polno naokoli, se mi študentje pri 25+ ne zdijo tako redki pri nas.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 25. Avg. 2012 23:49

sej ni rekel, da je študiral medicino. tud pravo pomoje ne. če ne bi se pohvalil. tudi ni rekel, da je imel prometno in bil 3 leta v komi. aja, sej še avta nima.

meni se pa zdi, da odkar je bolonjc, je čudno že če nekdo še študira pri 24ih. včasih se je šlo na absolventa pri 23ih, 24ih, zdaj pa pri 21ih, 22ih. do 25ega že vsi magistrirajo. včasih so bili pa tudi še 30 letni študenti po domovih. zdej pač tega ni več.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 26. Avg. 2012 8:17

Bolonjski "magisterij" je enakovreden stari diplomi. Prva bolonjska stopnja je bolj malo vredna, tako da, bolonjc je študij podaljšal, ne pa ga skrajšal.
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 26. Avg. 2012 8:33

browneyes napisal/-a:ja če ne moreš podat konkretnih odgovorov je odgovor na dlani.


Zvoncica napisal/-a:Jah to pač vseeno nekaj pomeni, če si vlekel študij do 28 leta. Nimaš discipline, ambicij, delovnih navad, itd.


browneyes napisal/-a:sej ni rekel, da je študiral medicino. tud pravo pomoje ne. če ne bi se pohvalil. tudi ni rekel, da je imel prometno in bil 3 leta v komi. aja, sej še avta nima.

meni se pa zdi, da odkar je bolonjc, je čudno že če nekdo še študira pri 24ih. včasih se je šlo na absolventa pri 23ih, 24ih, zdaj pa pri 21ih, 22ih. do 25ega že vsi magistrirajo. včasih so bili pa tudi še 30 letni študenti po domovih. zdej pač tega ni več.

28-letnika sem napisal le kot primer, kaj bi pričakovale od njega pri teh letih, kar pa ne pomeni da sem jaz ta 28-letnik. Pa da vam bo bolj jasno, končujem že drugi študij, tako da... pa to ne kar en študij, temveč študij, ki je po težavnosti skorajda enakovreden medicini in pravu.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov