Finančna in materialna stabilnost moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Okt. 2012 13:27

slovenc79 napisal/-a:kako bi se zaljubil v nekoga ki ti v ničemer ne ustreza?

nisem nikjer rekel da si zbereš random človeka in rečeš da ga ljubiš.


Nekateri se zaljubijo v idejo da bi bili z nekom, da jim paše da je zaželjen, da ima nekaj kar oni rabijo, da ima nek xfaktor (bad boyi n"shit)...

Včasih se ženske zaljubljajo v cepce, mi moški pa v bičez.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Okt. 2012 14:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Okt. 2012 14:44

Jaz sem mnenja, da lahko ljubiš tudi človeka, ki ga v celoti ne sprejmeš. Ljubezen je čustvo ločeno od logike in razuma, to da pa nekoga sprejmeš pa je posledica slednjega.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Okt. 2012 16:55

štruca, spoštovanje je en del ljubezni :roll: mislim na potrebe ki nimajo veze s čustvi, notranjostjo..
hej norci :)
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 05. Okt. 2012 20:01

zakaj so pa potrebe, ki nimajo veze s čustvi (karkoli že to pomeni), manjvredne?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Okt. 2012 20:33

ker potrebe ki niso povezane s čustvi lahko zadovolji katerikol človek ki je tega zmožen.
če so ti pa čustva potreba ti jih pa samo 1 človek zadovolji - tisti ki ga ljubiš. in da se oba partnerja tako ljubita, je to resna zveza :)

so the problem is solved ONCE IT FOR ALL!
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Okt. 2012 22:41

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Okt. 2012 23:04

O ljubezni se ne razmišlja kej preveč :D sicer pa ja, ultimativna ljubezen je zame tudi na nek način to, kar ti opisuješ- sprejeti nekoga takšnega kot je, pa čeprav morda s tem izgubiš kak kompromis ali "delček" sebe (ti pa to nadomesti miljon drugih čudovitih občutkov)- ampak, marsikdo tega ni zmožen, it čez svoj ponos, čez sebe in..ljudje imajo raje sebe, to pa ne pomeni, da ne ljubijo..Ljubijo drugače in jim ljubezen pač ne predstavlja centra, ki bi premostil vse druge stvari v življenju, ljudje smo si pač različni in tudi različno ljubimo.. IMO. :)
It was forever..but it didnt last long..
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Okt. 2012 22:32

Ljubezen ni custvo.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Okt. 2012 16:45

Je namaz za na kruh.
hej norci :)
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 15. Okt. 2012 16:51

Če se nazaj vmešam: lahko bi rekli da gre pri ljubiti nekoga za dve komponenti; čustva in razum. In kolikor opažam, naj je nek tip ženski še tako všeč, če on ne bo imel ženski ponuditi še kaj drugega kot samega sebe, bo takoj imel manjše šanse oz. če se zgodi zveza, se zna zgoditi da bo taka zveza tudi hitro propadla. Seveda je odvisno od ženske, kaj od tipa pričakuje. Sem nedavno na netu naletel na zapis, kako je neki punci noro všeč en tip, vendar jo moti da ji niti pijače ne more častit. Da ima on vse tiste lastnosti ki jih ona išče (prijazen, lep, priden na faksu, skratka vse kar si punca lahko želi), pa vendar pravi da jo moti ta njegova revščina in da vsi drugi tipi ki kažejo zanimanje zanjo, imajo vsaj avto. Kot kaže lahko ženska do nekoga goji res močna čustva, pa vse to propade kadar ona začne že bolj preračunljivo gledati na situacijo.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 15. Okt. 2012 17:47

joj ti se vedno travmiras al kaj? :D
Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 15. Okt. 2012 18:02

Samo napisal sem, kako mnogotere pripadnice tvojega spola razmišljajo oz. da so se moje domneve izkazale za resnične. :)
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 24. Okt. 2012 8:35

Kohant napisal/-a:Zanima me kako gledate na to, če tip pri 25+ letih še nima avta, zaenkrat živi še pri starših in je šele na poti k resnejši zaposlitvi? Kako bi ravnale, če bi spoznale tipa s katerim bi se ujele, potem pa bi izvedele da zaenkrat še ni "preskrbljen"?


A si dedc al si ku*ac od dedca?
Moj primer življenja od 20. leta dalje:
- Pri 21 dobil pogodbo za nedoločen čas v veliki slovenski firmi,
- pri 22 spoznal dekle (2 leti starejšo :twisted:), s katerim sva kupila 4 leta starega Volva (služba je bila 55km v eno stran v NM),
- pri 24 sva kupila 1,5 sobno stanovanje v NM, za katerega sva se zakreditirala za dobrih 70k€,

Sedaj sem star 26 let, imam švoh 6 let delovne dobe, ob delu sem naredil faks - dodiplomca, smer strojništvo, delno delam kot informatik, hobi je elektrotehnika. In ja, žensko mam še isto :D

Torej, po mojih kriterijih, JA, je popolnoma nesprejemljivo da človek pri 25 letih ni sposoben narediti dodiplomca, če pa dedc (in ženske, da ne bo pomote) pri 30 letih ni samostojen (se pravi da si zna skuhat ko je lačen, oprat cunje ko je usran in pospravit svoj plac, ker zgleda kot svinjak), nima rednih dohodkov, nima delovnih navad in ne pozna reda, potem... prosim, ne delaj gužve na tem svetu.

Če me pa kaj bolj razpizdi to, ko vidim nekoga pri 30. ki ne dela nič in nima nobenih ciljev za prihodnost...

Preden mi kdo začne karkoli očitat naj povem naslednje:
- šolal sem se kakor sem želel. Starši me niso nikoli usmerjali po svojih željah, odločal sem se sam. Do 18. leta so samo nadzorovali kako mi gre v šoli. Faks je bila popolnoma moja odločitev. Kaj bom šel in kako ga bom delal - kot se je izkazalo kasneje, je bila izbira FE in UNI program v LJ napačna, zato sem vse pustil in šel domov.
- doma sem bil 2 tedna da sem ugotovil kako naprej.
- 1. službo sem dobil po 1 tednu ko sem se prijavil na zavod.
- v službi sem pol leta vsak dan delal po 12 ur v proizvodnji da sem se dokazal in potem napredoval po 2 koraka
- starši me do sedaj niso "cartal" in rinli naprej ali zalagali z denarjem in je njihova filozofija da "najbolj ceniš tisto kar si sam prislužiš / narediš"
- v življenju sem delal že marsikaj, samo da je prišel denar: proizvodnja, redar na bazenu, komunala, cestno podjetje, pisarna.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 24. Okt. 2012 12:34

in vsak, ki ni vsaj slab približek tebe, dela gužvo na tem svetu.
jebeš vso izobrazbo in materialne dobrine, če človek ni sposoben razmišljat 5cm levo od sebe. to je moje mnenje.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov