FB - lažni profil fanta

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Feb. 2015 22:46

Meni se tu postavi vprašanje zakaj in kdo sploh dodaja ljudi, ki jih ne pozna?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 28. Feb. 2015 10:16

Uf, takih, ki dodajajo in na drugi strani takih, ki neznane sprejemajo,je en kup in sama sicer ne vidim v tem nič slabega dokler ne gre za lažne profile. Itak vsak sam zbira koga dodaja.
Drugače pa je razlog pomoje precej jasen. Nekdo te doda recimo zato, ker mu je všeč tvoja profilna (ali če maš več slik javnih), ker bi te želel spoznati, nekdo drug pa hoče samo slediti kaj se dogaja tvojemu življenju. Taki iz zadnje skupine mi grejo krepko na .... ampak saj take mamo tudi znance med prijatelji na fb, le da njih ne brišemo (takoj), ker jih pač poznamo vsaj na zdravo, niso pa nič bolj "varni" :wink: jaz sem nekaj takih že zbrisala..
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Feb. 2015 11:20

Kaj naj rečem, pri mojih slabih 200 prijateljih na fb se počutim kar varno, in nisem imela še nobenega "zapleta". Nimam provokativnih profilnih in cel profil imam zaprt. Poznam pa kar nekaj punc, ki si na ta način filajo ego - ravno danes se mi je bivša cimra pohvalila, da ji je spet en random tip pošiljal slike svojega orodja in ji pisal neprimerna sporočila. To se njej dogaja vsaj 2x na mesec. Torej bo res nekaj na tem, da je precej odvisno od tvojega splošnega "vibe-a".
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov