Fantje in njihove besede

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*daddy's girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *daddy's girl* » 11. Sep. 2008 16:43

Nikoli mi še ni rekel kaj grdega, žaljivega, tud js njemu ne, ker nimam potrebe po tem, niti ne bi tega tolerirala, on pa tudi ne. Lažem... :D Včeraj sem mu rekla da je tečen :oops:
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 11. Sep. 2008 17:53

MilkyWay napisal/-a:Pri kreganju nisem navajena govorit kletvic v stilu "jebi se" ali pa "bejži v k****" ali pa "ko te je*e"... Ker mojemu fantu ne morem tko govorit, pa če sem še kako jezna nanj. Preprosto ne morem, in niti pomislim ne na to.


Mene pa je že ene dvakrat pepeljau do tega. Samo Samo Samo . . predn sm dokončala sm se ustaula k sm se zavedala! In, okei, vrjamem da se je užalu, logika. Samo pole če tko pomislim.. al sm se potrudla in ne rekla do konca, al pa da rečem do konca je zanga ista figa. :/
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Sep. 2008 18:10

Ko sm bla še mlada, otročja, nevedna in naiuno prepričana vase, sm mela trenutke, ko sm naraunost uživala (ne vem več, zakaj) u drezanju tok časa, da je fantu poču film. Hotla sm videt te posnetke :D . Kr pa sm mela to srečo (al pa nesrečo), da je biu takratni dečko neizmerno potrpežljiva, umirjena sorta človeka, sm ga do izbruha prpraula enkrat, dvakrat. In ko mi je prvič reku "goni se", sm čist zmrznla in se mu čez minuto zjokala. Ja, zlo me je zabolel. In ja, zamisnla sm se.

Skoz leta in razmerja sm s tem nehala, učasih me je sicer popadl, ampak kr po tem fantu noben ni biu več tko uvideven in potrpežljiu, sm bla ob prvem poskusu največkrat hit postaulena na realna tla (beri: dubla u ksiht kšno mal bl oštro). In se je nehal.

Znorim, ja. Dožilam "žiučne zlome", ampak kletvic in težkih besed se probam uzdržat (resnično se ne spomnem, da bi trenutnemu dečku kdaj postregla s kšno tako), čeprou se zna iz mene na veliko usut. Ampak kr do zdej praktično nisva mela krega (gre bl za pregovarjanja), kjer bi "leteu porcelan", tut take besede niso.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 11. Sep. 2008 19:02

jaz sem mojemu rekla je** se, on pa meni idi u piz** maternu :D ampak, mi smo tega navajeni, tako da to niti ni zaljivka :D
sem pa tudi jaz taka, da rada zacnem podjebavat, ampak moj se je ze navadil in preprosto ignorira :evil:
Uporabniški avatar
soncnca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnca » 11. Sep. 2008 20:24

moj prav: "ne kvasi neumnosti ženska"
kar jst vzamem bl kt žalitu, čeprov on n misl tega, sam k v takm tonu reče. pol se p ful opravičuje, k ga mau ignoreram :D
Uporabniški avatar
le5ncchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 9. 2008
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a le5ncchy » 17. Sep. 2008 16:46

Razmišlam, pa tuhtam, pa mi niti ena sama stvar ne pride na misel, niti ena sama grda beseda :roll: Fajn fajn =) Idin včas se mal nerodno izraz pa me mogoče rahlo potre , sam okej, to je prirojena napaka nekaterih moških :razz:
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 18. Sep. 2008 16:51

Enkrat sm js mela krizo zarad službe, faksa in vsega in še on mi ni dal nobene podpore...jezna sm bla na njega in sm mu zmetala v faco vse kar mi je ležalo na duši...na precej grd način da se razumemo... pa je reku da če mi je tok slabo z njim da ne zdržim, da naj grem. :grosseaugen:
Ubilo me je...kr nism mogla verjet da je to reku...čeprav vem da sm sama kriva kr sm udarla na najslabši konc. :(
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 18. Sep. 2008 17:11

klupko napisal/-a:Enkrat sm js mela krizo zarad službe, faksa in vsega in še on mi ni dal nobene podpore...jezna sm bla na njega in sm mu zmetala v faco vse kar mi je ležalo na duši...na precej grd način da se razumemo... pa je reku da če mi je tok slabo z njim da ne zdržim, da naj grem. :grosseaugen:
Ubilo me je...kr nism mogla verjet da je to reku...čeprav vem da sm sama kriva kr sm udarla na najslabši konc. :(


Sej, jst nevem kdaj bojo tipi razumeli, da mi dostikrat rečemo stvari, ma ne mislimo dobesedno ampak u jezi . Moj se tega še ni navadu. IN pole na koncu sm vedno jst tista užaljena k mi zadnje čase govori: Kaj govoriš neumnosti, ...
:cry:
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 18. Sep. 2008 17:15

Moj pa reče baba zmešana in se nasmeje, me stisne in pol ne morm več bit jezna.. sej vem sej vem...ne morm si pomagat :D
Včasih sva pa kr oba neki jezna drug na druzga in kuhava mulo...on gleda tv, js grem spat...pol se pa že vmes ponoč nekje pobotava...zjutri pa je že vse pozabljeno.. :D
Ah ta ljubezen :twisted:
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 18. Sep. 2008 17:20

^^ sej to je tisto k me jezi. vedno ko se skregava, usak na svojem delu kauča npr. nevem kaj mu je tak problem me stisnt, tud če se pol kregava naprej. pa sm mu že 100 razložila to :/
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 18. Sep. 2008 17:22

Zakaj pa ti ne stisnes njega? :D
Verjetno je ista stvar v igri...ponos...on misli da ma on prav in ne bo popustil, ti pa isto.. in smo tam...v offtopicu :lach:
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 18. Sep. 2008 17:25

klupko napisal/-a:Zakaj pa ti ne stisnes njega? :D
Verjetno je ista stvar v igri...ponos...on misli da ma on prav in ne bo popustil, ti pa isto.. in smo tam...v offtopicu :lach:


Veš kolkokrat jst njega stisnem. In da se slučajno zgodi da pride do tega, da mu souzica prteče se stisnem h njemu, ga luškam in use.
ma da je obratno, ku da ni. In mu pravim, da če jočem me bo prej potolažu z lepimi besedami in njegovim objemom.. ma, ne uspeva ! :(
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Mravlca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 28. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mravlca* » 18. Sep. 2008 17:36

Nikoli me ni s čim pretirano užalil, samo mene itak malenkosti potrejo.. Npr. ko česa ne vem pa reče kako, da tega ne vem ali pa me debelo pogleda, kot da sem z lune padla :oops: Samo to je potem bolj plod moje občutljivosti in ne njegove nesramnosti :roll:
Ko se kregava pa itak prej kuham mulo kot pa da bi ga napadla z besedami... se moram odvadit tega :!:
Zadnjič spremenil Mravlca*, dne 18. Sep. 2008 17:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 18. Sep. 2008 17:41

[She.] napisal/-a:
klupko napisal/-a:Enkrat sm js mela krizo zarad službe, faksa in vsega in še on mi ni dal nobene podpore...jezna sm bla na njega in sm mu zmetala v faco vse kar mi je ležalo na duši...na precej grd način da se razumemo... pa je reku da če mi je tok slabo z njim da ne zdržim, da naj grem. :grosseaugen:
Ubilo me je...kr nism mogla verjet da je to reku...čeprav vem da sm sama kriva kr sm udarla na najslabši konc. :(


Sej, jst nevem kdaj bojo tipi razumeli, da mi dostikrat rečemo stvari, ma ne mislimo dobesedno ampak u jezi .
Oh brez skrbi da razumemo, samo nocemo tega prenasat, ker se nam za malo zdi. V koncni fazi je povsem vseeno zakaj govoris stvari, ki jih govoris. Tip ni boksarska vreca, da se ti sproscas na njej. Danes je vse prevec zensk, ki se obnasajo po lastnih custvih brez samokontrole, kar privede do naravnost ogabnega obnasanja, kot je tako, ki ga potem vzvratno racionalizirajo.

Gre za enakost. Jst tudi ce sm zelo jezen svoje punce ne zalim po nepotrebnem. In pricakujem enako. Ce se lahko jst zadrzim kadar sm jezen naj se tudi ona. Vem da je v jezi, vem da je PMS, ampak me ne zanima, zaradi principa.

Pravijo, da je potrebno za dobro partnerstvo, da dojemas partnerico za enakovredno. Nekoga, ki ne zna kontrolirat brezveznih izbruhov niti do osebe, za katero pravi, da jo ima rada, jst ne bom nikoli dojemal za enakovredno meni, pa tut ce se bom sam probal tko prepricat.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 18. Sep. 2008 17:43

^^ ja, sei po eni strani maš prou. oz kr dosti. sam tko pač je. In vrjemi, da nism edina :) :/
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov