Fant in prijateljice

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 04. Okt. 2008 18:53

Moj ma tud kar veliko prijateljic, me niti ne moti zarad mene lahk gre na kavico itd., ker večino teh punc pač poznam al pa se tud sama družim z njimi. Če bi se kaka nova pojavla slučajno pa... hmmmm :?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 05. Okt. 2008 8:39

Glede na to da js preživim več časa z mojim sosedom, kokr pa s fantom, mislm, da tut če bi mela kej proti, nisem lih na mestu da bi govorila :D drugač pa ja.. ma pač eno dobro kolegico.. za kteri si tja pa sm vzame čas.. načeloma pa ne hodi ne s kolegi, ne s kolegicami.. ker ne mara gostiln.. povečini kolegi hodjo k njemu domov, alpa jih on obišče..
itak mu nikol ne bi rekla, da kam, ali s ktero, ne sme.. mi je pa bl všeč, če pač punco poznam..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
_lala_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 23. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _lala_ » 05. Okt. 2008 10:23

hm... js bi rekla da odvisno katera prijateljica je to ..
ponavadi mu zaupam tako kot js grem kdaj na burek s frendom :D
če pa še vem da je ta prijateljica njegova najbolša že par let...
si s tem ne delam težav.. saj če bi kaj hotli met bi že meli ...
nebi mu mogla prepovedat .. kaj bi brez frendou in frendic :D
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 05. Okt. 2008 10:43

Na začetku sem bila ljubosumna. Taprvič ko me je spoznal z njo, sem parkart prišla v sobo ravno, ko sta se objemala (punca mela težave s fantom - zvedela kasneje :) ), spala je zraven njega (4 smo spali na pojstli) in ne vem kaj še... Ampak potem, ko sem jo spoznala, mi je bilo ql, pač sta frenda in to je to. Da bi pa eno zdej spoznal in jo ven pelal na večerje, velik časa bil z njo itd. No go :eek: . Že tako ima mal časa in da bi si tisti čas (večerje, kino, druženje) vzel za drugo punco kot zame, bi bilo hitro med nama konec :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov