Fant drugačne rase

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 22. Jan. 2005 17:13

Hm, jz nimam nč proti mešanim parčkom - mi prov kjutkani zgledajo!;) Sej ni važn kake barve kožo ma človek!:) Če ti je všeč, bodi z njim! Se bojo starši pa ostali itak navadl nanj...:)

*melby* napisal/-a:Men se zmer lepo zdi če vidm tak parček na cesti, zadnjič enkrat sm vidla eno družinco, mamica belka, oči črnc, tamaladva pa mulatka ... ful so bli lušni.

Hehe, to p tok kjut zgleda pomojm!:) Men je tk sweet k vidm kko malo punčko al pa fantka z unimi lasmi takimi sfoclanimi!:)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 22. Jan. 2005 17:14

Hmz...Kaj se mene tiče nimam nekih rasnih predsodkov (crno-belo) itd...
Sam cigani oz. romi mi gredo na zivce. Ne glede ljubezni pa tega. Nasploh.
Sam je pa razlika v tem v kaki kulturi si gor rasto in kako so te vzgojili.
In tut prava ljubezen nebi premegala tistih razlicnih nacinov zivljenja,ker wedno bi se mogo nekdo zrtovat pa druge stvari sprjemat.
Jaz razumem nekatere ljudi da majo pomisleke glede crncev,sej tut ce bi se belka porocila z nekim crncom in bi se preselila k njemu v neko striktno crnsko cetrt,al kak pač majo to oni zrihtano ze,dvomim da bi bla lepo sprejeta.
Mene načeloma ne moti,razumem pa da kakega starsa moti in ma pomisleke in skrbi,ker hoce svojemu otroku samo dobro.
sam ce se mata dva res rada prezivita tudi to.
Jz sm sicer mela iskusnje z enako raso,sam drugo nacionalnost, pa nekak ni blo doma najbolse sprejeto...pač...tisoč ljudi,tisoč ludi.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 22. Jan. 2005 21:01

Moj je slovenec a ima temenjšo polt. moji doma zarad tega niso nič kompliciral. pravzaprav dokler sem srečna jaz so tudi oni


Nikol pa nisem razumela rasistov.....grrrr
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 22. Jan. 2005 21:47

Spellca, občudujem te, ker si tako močna da se ne pustiš ljudem! Jaz mislim, da je tko rasistično nastrojen folk pri nas v sloveniji, no pa še kje npr. na Hrvaškem... Ti dam pa popolnoma prav, da so črnci bolj privlačni, šarmantni, simpatični in bolj odprtega duha;)
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 23. Jan. 2005 0:52

marateja napisal/-a: Nikol pa nisem razumela rasistov.....grrrr

Jz tut ne! Pa jih tut nikol ne bom. Sej človek ne more vplivat na to kake barve kožo ma (okej no, lahko -M. Jackson) ... Pa vsi smo ljudje tko da lah bi se tut tko obnašal! Niti nism nikol razumela ljudi, ki imajo kej proti geyem.. pač taki so!;) Če so jim všeč tipi, naj jim bojo - jz jih čist štekam!:)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
kiti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kiti » 23. Jan. 2005 17:39

Zame je ves folk enak...mi je prow vseeno al je črn,bel al pa rdeč :wink:
sam da ima dober karakter in da je cute! :D
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 23. Jan. 2005 17:47

Js sm vedno gledala za črnci. Nekak so mi bl zanimivi kokr belci...mogoče zato kr so v hlačah bl obdarjeni. Ne vem. Nikol nism bla z nobenim. Še vedno pa so mi mulati najlepši! Mešane rese so bl eksotične kokr pa navadni belci, aziati,... Treba je use skp zmešat pa dobimo Vin Diesla! Pa nej kera reče da ni najbolšI!!!!!!

No js bi bla s človekom ne glede na raso in družbo!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Jan. 2005 7:14

Jes bi ga tudi mela! Joj, pa črnci..njami! Tiste polne ustnice,pa čokoladna polt! Ne vem zakaj imajo ljudje take predsodke. Brezveze, ne?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Žabica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 18. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Žabica » 24. Jan. 2005 9:33

rasa, vera, dolžina las, velikost čevljev ... če se imata sva zares rada, lahko prebrodita vse.
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 24. Jan. 2005 11:39

Žabica napisal/-a:rasa, vera, dolžina las, velikost čevljev ... če se imata sva zares rada, lahko prebrodita vse.


točno tako ... mislim, da je še vedno najpomembnejša LJUBEZEN ... :love:
Uporabniški avatar
BlueGirl1983
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a BlueGirl1983 » 24. Jan. 2005 23:45

Moja prijateljica ima fanta, ki je sicer ni črnec, vendar je iz Kosova. Pri njiju je toliko kulturnih razlik, da je nemogoče, da ostaneta skupaj. Fant skoraj nič ne razume slovensko (o kakšni angleščini tako ni govora :)), drugače razmišlja, ne pozna naših običajev... Skratka, prijateljica ga zapušča. Tudi njeni starši močno nasprotujejo tej zvezi prav tako vsi njeni znanci.

Mene osebno sploh ne briga s kom je kdo, pomembno je da je srečen, ona pa z njim ni. Barva kože tudi ni pomembna, šteje le to, kar je v glavi...
Ti bodi Zrak in brez tebe jaz, Ogenj, ne morem goreti...
In jaz, jaz naj bom Ogenj in brez mene se ti, Zrak ohladiš.
Uporabniški avatar
Lollypop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 22. 8. 2004
Kraj: nekje med nebesi in peklom ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Lollypop » 25. Jan. 2005 17:14

Vedno sm palila na črnce! In pol k sm v London šla, sm bla skoz tk :eek:! :D Tipi so toook privlačni! Po mojem mnenju ljubezen premaga barvo kože! :wink:
"No laws. No limits. One rule. NEVER fall in love."
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 25. Jan. 2005 17:18

Hmm ... tut jst nimam nič proti rasno mešanim pračkom ..., sej ni važna barva kože, važno je kaj imaš v glavi in v srcu ... Važna je ljubezen ... če se imata dva rada potem lahko premagata vse overe ...

Drugač pa so mi črnčki itak njami ..., mulatki pa sploh, še bolj ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
tajda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tajda » 25. Jan. 2005 19:16

BlueGirl1983 napisal/-a:Moja prijateljica ima fanta, ki je sicer ni črnec, vendar je iz Kosova. Pri njiju je toliko kulturnih razlik, da je nemogoče, da ostaneta skupaj. Fant skoraj nič ne razume slovensko (o kakšni angleščini tako ni govora :)), drugače razmišlja, ne pozna naših običajev... Skratka, prijateljica ga zapušča. Tudi njeni starši močno nasprotujejo tej zvezi prav tako vsi njeni znanci.

Mene osebno sploh ne briga s kom je kdo, pomembno je da je srečen, ona pa z njim ni. Barva kože tudi ni pomembna, šteje le to, kar je v glavi...





:zustimm: Tudi jaz sem mnenja, da barva kože, rasa,nacionalnost,......pač ni problem, da je važna ljubezen. In da naj bi ta premagala vse. Žal pa mislim da v realnem svetu ni glih tako. Mislim da so glavni problem kulturne razlike. Preko tega je pa težko, čeprav ni nemogoče. Za primer: moj prijatelj ima punco, ki je rojena v Srbiji. Ona je pravoslavne vere, pri njemu doma pa so krščanske. Ker nima obeh staršev, njegovi stari starši igrajo pomembno vlogo v njegovem življenju. Želita se poročit, s tem da njegovi niti slišat nočejo o tem da poroka ne bi bila cerkvena-krščanska , njeni pa ravnotako ne bodo prišli na poroko če ta ne bo na "srbski način". In s tem ma ful problemov. Poj tud ko razmišljata o otrocih, ona hoče, da ima otrok ime iz srbskega koledarja, on želi slovenskega. Po eni strani bi blo logično, da ima otrok kokr tok slovenski ime, saj bo živel v Sloveniji, po drugi strani pa ona na to ne more pristati, ker bi to po njihovih merilih veljalo, kot da skriva svojo vero (al nekej tazga).
Mislim, to zdej vam mogoče zgleda tko kr neki, ...... če se ne morta zment kako bo otroku ime naj ga pa nimata. Samo vem, da se imata drugače ful rada in sta oba super človeka ampak zaradi kulturnih razlik imata ogromno problemov. Še več jih pa bo, s poroko in z otroci.
AngelOfLight
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelOfLight » 25. Jan. 2005 19:20

če gre za ljubezen barva kože ni pomembna. nisem pa zdaj recimo taka da bi rekla zdej so pa mulati najlepši pa samo še za njimi gledala recimo. gre za kemijo med dvema osebama in v takem primeru je barva kože popolnoma nepomembna. če ne drugo smo še vedno vsi ista biološka vrsta :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov