Fant drugačne rase

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 21. Okt. 2008 16:02

Mah jaz sem en tak mešanec po krvi, da sploh ne morem biti nacijonalist v nobeni smeri. Bistvo je očem skrito...

Obstajajo pa razne študije, da narava poskrbi, da se geni mešajo in so nam tudi zaradi tega bolj všeč pripadniki ali pripadnice druge rase ali da imajo vsaj neki zametek drugačnosti.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 21. Okt. 2008 20:48

ryu10kyu napisal/-a:Obstajajo pa razne študije, da narava poskrbi, da se geni mešajo in so nam tudi zaradi tega bolj všeč pripadniki ali pripadnice druge rase ali da imajo vsaj neki zametek drugačnosti.

Obstajajo pa tudi študije, da si ljudje izbiramo partnerje, ki so nam podobni, da bi imeli nam podobne otroke ... :wink:
Jaz se nekako bolj najdem v teh drugih študijah. Pa čeprav sploh nimam namena imeti otrok ...
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 22. Okt. 2008 10:50

Ja, sam bolj kot sta si partnerja različna lepši so otroci. :P
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 22. Okt. 2008 11:13

Kakor komu! :P
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 24. Okt. 2008 15:34

missy* napisal/-a:merisima indijci (in seveda tudi romi) spadajo v belo raso. Ne pametuj prevec, tudi jaz sem romkinja, vem v katero raso spadamo, in tudi, kako je pri nas s porocanjem, z varanjem, ipd.
in res ne znas drugega, kot pa zalit?

OK če ti tak praviš.Ma itak pa brez veze v tej temi take pojme razjasnjevat.Pač vsak ma svoje mnenje in vidike.Sorry,če sm te s čim užalila,ker to ni bil moj namen.Saj pa pravim,ne obsojam nikogar glede naraso,nacijo in barvo kože itd.To mi pri čloevku ni bistveno,kajti embalaža ne pove nč o vsebini :).Delno sm se sama prepričala,kak gre pr Romih.Pač vsi se med seboj razlikujemo,kar je kul.Jaz pravim bolj pisano je ,boljše je!
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 24. Okt. 2008 17:37

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 25. Okt. 2008 19:54

men je izjava da bi mela črnca ali mulata zato,ker so otroci potem ful lepi tolk otročja.take punce kvasijo v osnovni ali srednji šoli.
me pa zanima kako je imeti lastnega otroka drugačne rase.namreč,če maš otroka s temnopoltim,se bo ta najbrž smatral za temnopoltega (vsaj navadno je tako,že zaradi okolice).
Uporabniški avatar
crazy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a crazy » 27. Okt. 2008 13:12

spellca napisal/-a:Mene črnci bolj privlačijo kot belci in tud moj lubi je črnec. V Sloveniji so ljudje res nestrpni in ko se sprehajava po ulici, se marsikdo obrne za nama, pa tud marsikdo naju grdo pogleda. Jaz se na grde poglede in opazke ne oziram, saj se najina zveza tiče samo naju. Edino mnenje, ki mi je pomembno, je mnenje mojih staršev. Oni so ga na srečo lepo sprejeli in nimajo nič proti. Zase vem, da se bom nekoč poročila s črncem, ker so mi bolj privlačni. Saj veste kaj pravijo: "Once you go black, you never go back." :D Pa še prav majo. :wink:



zakon:)..lahk še men kšnga zrihtaš?:P :razz:
Uporabniški avatar
crazy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a crazy » 27. Okt. 2008 13:13

spellca napisal/-a:Mene črnci bolj privlačijo kot belci in tud moj lubi je črnec. V Sloveniji so ljudje res nestrpni in ko se sprehajava po ulici, se marsikdo obrne za nama, pa tud marsikdo naju grdo pogleda. Jaz se na grde poglede in opazke ne oziram, saj se najina zveza tiče samo naju. Edino mnenje, ki mi je pomembno, je mnenje mojih staršev. Oni so ga na srečo lepo sprejeli in nimajo nič proti. Zase vem, da se bom nekoč poročila s črncem, ker so mi bolj privlačni. Saj veste kaj pravijo: "Once you go black, you never go back." :D Pa še prav majo. :wink:



zakon:)..lahk še men kšnga zrihtaš?:P :razz:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 27. Okt. 2008 22:55

A sem js mogoče kje napisala da bi mela tipa črnca zato da bi mela lepe otroke? :?
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 05. Nov. 2008 13:18

Men so črnci najbooool sexii... :P
What's meant to be will always find its way...<3
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 05. Nov. 2008 17:51

men tut, usec so mi ker so drugacni pa ker majo (jasno ne vsi) eno tako posebno energijo, no pa se zato, ker se tko lepo gibajo (z vidika biuse plesalke to gledam) :wink:

ampak js mam ze svojga k ma samo lase crne pa sm se super tut sam s tem zadovoljila :love:

drugac pa morm se rect da se mi zdijo, vsi ki so nestrpni malo mimo, zdej smo v takih casih da bi res mogl mal razmilst kako se obnasamo do drugacnih, pa nej bojo to romi, črnci, žabarji, hrvati, bosanci, azijci,..karkoli..(ker mislm, da nismo nestrpni samo do drugih ras ampak do soljudi nasplosno) :confused:
Zivljenje je piskotek!
Barbek*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbek* » 02. Jan. 2009 22:51

js bi pa ful mela tipa k bi biu črnc..:D
k men so črnci res nejbl sexi <3
Uporabniški avatar
xurshax
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 27. 12. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a xurshax » 03. Jan. 2009 11:50

Črnci so zakon ^^ Pa tudi azijci so nekateri kar luštni ;)
Sicer pa mislim da je glede zveze problem bol v družbi kot v čem drugem. Moraš biti kar močna oseba za kaj takega :) Žal je še vedno preveč ljudi ki se s tem ne morejo sprijazniti. No ja, tako je, kej čmo.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 27. Feb. 2009 15:49

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov