Ženski izgled pri moškem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 07. Jan. 2008 22:07

Shujsajo naj. Vsaka druga napaka na zunanjosti je manj moteca kot debelost.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 07. Jan. 2008 22:09

Mahagonij napisal/-a:Shujsajo naj. Vsaka druga napaka na zunanjosti je manj moteca kot debelost.


Bl plehke pripombe mislim da ne mi mogu dat. Sam to bom rekla!
Rhea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 2. 10. 2004
Kraj: Frigate Bay

Neprebrana objavaNapisal/-a Rhea » 07. Jan. 2008 22:27

Sweet Princess napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Shujsajo naj. Vsaka druga napaka na zunanjosti je manj moteca kot debelost.


Bl plehke pripombe mislim da ne mi mogu dat. Sam to bom rekla!


Meni se pa sploh ne zdi plehka pripomba. Razen v primeru kaksne bolezni, je debelost za moje pojme samo odraz nezainteresiranosti cloveka za zdravje ali pa kaze na pomanjkanje odlocnosti in volje (da se npr. loti hujsanja ali obupa). TO so pa zame neprivlacne karakterne lastnosti.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 07. Jan. 2008 22:34

No comment.
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 07. Jan. 2008 22:42

~NIA~ napisal/-a:no, sicer jst nism nobenga (resnga) spoznala v diskaču, povem sam kako so upedenane punce k tam iščejo fanta :)


js se vedno k grem v diskača upedenam pa NE iščem fanta...
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 07. Jan. 2008 22:44

^^

Js se tut zrihtam, ko grem kam. Lepo pa rada zgledam zarad sebe in ne zarad drugih.
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 08. Jan. 2008 1:39

Za večino fantov, ki jih poznam je izgled dekleta najpomembnejši faktor. Seveda vsi nimajo istih standardov, nekomu je všeč nekaj, spet nekomu nekaj drugega. Načeloma sem mnenja, da vsakdo pride do faze, ko najprej pogleda na zunanjost, kar pa je pogojeno z več dejavniki (kaj so v prejšnjih zvezah doživeli, kaj si želijo, kakšna so njihova pričakovanja).
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 08. Jan. 2008 13:44

Hm, no ne vem... Družim se z malo starejšimi dečki (cca 26 let in več), itak se najdejo tut mlajši (od 17 dalje). In lahko rečem, da je kar zanimivo videt, kaj je za koga pomembno.
Večinoma nihče od teh mojih kolegov/znancev al kakorkoli ne pričakuje, da bo imel lepotico. Seveda mu mora bit deklina/ženska simpatična. Fantje nad 25 let so rekli, da nikakor ne morejo videt žensk, ki se nosijo in so zabite, ker ne vejo, kaj bi z njo počeli (nekatere niti za fu* ne veljajo :D ).
Mlajši dajo veliko na videz in imajo do osebe vredu pristop, če je lušna (lezejo v rit) oz. imajo do nje malo odklonski odnos, če pač jim ni všeč.
Mislim pa da starejši fantje gledajo tudi na to, da se bodo z osebo ujeli, da ženska ni fancy, da ne jokca 3 ure, če si noht zlomi, da ne preždi 10 ur v trgovini, ko izbira ene hlače ipd.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 08. Jan. 2008 13:47

Mah itaq da se vrednote z leti spreminjajo, zato je tut logično kako ponavad odreagira kdo. Seveda se najdejo k so čist ql..useen pa ne gre brez tiste začetne simpatičnosti, da te nekdo pritegne..zarad česarkoli pač ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 08. Jan. 2008 16:05

Tonja napisal/-a:Hm, no ne vem... Družim se z malo starejšimi dečki (cca 26 let in več), itak se najdejo tut mlajši (od 17 dalje). In lahko rečem, da je kar zanimivo videt, kaj je za koga pomembno.
Večinoma nihče od teh mojih kolegov/znancev al kakorkoli ne pričakuje, da bo imel lepotico. Seveda mu mora bit deklina/ženska simpatična. Fantje nad 25 let so rekli, da nikakor ne morejo videt žensk, ki se nosijo in so zabite, ker ne vejo, kaj bi z njo počeli (nekatere niti za fu* ne veljajo :D ).
Mlajši dajo veliko na videz in imajo do osebe vredu pristop, če je lušna (lezejo v rit) oz. imajo do nje malo odklonski odnos, če pač jim ni všeč.
Mislim pa da starejši fantje gledajo tudi na to, da se bodo z osebo ujeli, da ženska ni fancy, da ne jokca 3 ure, če si noht zlomi, da ne preždi 10 ur v trgovini, ko izbira ene hlače ipd.


Tonja, dobro si to napisala. Se popolnoma strinjam.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 08. Jan. 2008 16:07

Js loh za svojga desca povem, da ma kr začrtane kriterije (tko za videz kt karakter) kaj ja in kaj ne in se jih tut drži. Učasih se mi zazdi, da je glede tega clo bl specifičn in picajzlast kt js :eek: ... Pomaga, da si učas mal dvignem samozavest :D ob misli, da se mi je ratal prebit u tok ozek izbor za the one bejbo :lach: .

Bedni so mi pa kriteriji mojga biušga, po kerih ženska, k nima rjavih oči, že u štartu odpade no matter what. In on se ma za neki več od ush nas :roll: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Jan. 2008 17:10

Sweet Princess napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Shujsajo naj. Vsaka druga napaka na zunanjosti je manj moteca kot debelost.


Bl plehke pripombe mislim da ne mi mogu dat. Sam to bom rekla!


koliko fantov s 130kg si pa že ti imela?
Okrogla:)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 25. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Okrogla:) » 08. Jan. 2008 19:18

sej številke 44-48 še ne pomenijo 150 kilogramov :roll:

Strinjam se z že rečenim, da se vrednote in želje tipov spreminjajo...v večini...seveda najdeš posameznike, ki jim je pri 30ih pomemben videz in samo videz.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Jan. 2008 23:10

nič nisem o konfekcijskih številkah govorila. Mahagonij je povedal, da ga debele ženske tudi pod razni ne privlačijo in glede na to, da se je Sweet Princess zdelo to tako grozno plehko, me je pač zanimalo, če so je prazne besede, ali res stoji za tem, kar je povedala.

(pa btw moški s konfekcijsko številko 46 bi bil hudo shiran :)
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 08. Jan. 2008 23:37

He he Jullia_ dibr si me; Nisem še mela dedca k bi mel 130 kil, ne :D
Poznam pa enga k je ma zihr čez 100 kil (visoook dečko) in je HOT HOT HOT!

Se moraš pa strinjat, da je "močnejšim" ženskam teži k debelim moškim!!

Naj še dodam; Na faxu sem u študentu mela 4 moške sosede, vsi totalne face, po videzu pa so 3-je bli super fajn, četrti pa je bi debelušček, ampak tok fajn oseba in super faca - bl k vsi uni trije skp. Vsi so skoz mel neke hude bejbe, tut punce so se skoz sam okrog njiv vrtele, tale četri pa je bil zmeri mal zapostavjen; Anyway...years go by - dones je pa edini od njih srečno poročen možek in sm ful vesela zanjga :D Toliko o 130 kilskih moških, a ne.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov