Ženski izgled pri moškem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 11. Jun. 2008 17:38

Pa saj to debato se je dalo že skozi...če ženska v glavi "ve" da je lepa ji ta kompliment ne pomeni nič...če je grda sama sebi ji bodo te besede še kako godile.
Aloha "ve" da je seksi in si ne želi potrditve niti ne čuti potrebe prej nasprotno.
Ko je slabe volje in se sama sebi zdi grda...takrat gode da pristopi njen izbranec do nje in jo zagrabi za rit in ji reče seksi si...takrat bo v sedmih nebesih.

Če pa moški svojo izbranko vse povsod kaže in izpostavlja njeno lepoto...se bo seveda ženska začela počutiti kot neka lutka za kazanje in hvalisanje.


se ne strinjam niti z enim stavkom...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Jun. 2008 17:56

the big red machine napisal/-a:se ne strinjam niti z enim stavkom...


Saj te ni noben vprašal ali se strinjaš z mojim stavkom ali ne...napiši svoje razmišljanje potem poleg :wink:
Tvoj pogled na situacijo :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 11. Jun. 2008 18:10

Men je fascinantno to, da lahko ženska, ki jo ljubi samo zato, ker je doma v razvlečeni trenirki (pazi da se ne zrihta tok k da bi šla na žur) brez make upa ipd. nezanimiva in mu takoj vstane ko se zrihta??? wtf?

Pa še to gre po možnosti za bejbo k je zlo uspešna, luštna, ni da ni... ampak k pa ni zrihtana tko k za na nastop pa ni tok zanimiva, da bi jo dol dal??? (ampak to tko al tko nimajo jajc da bi povedal v fris)

Kaj nej šele jst pol rečem k moj fant skos nag okol skače... - mi ni sexualen zato k ga mam skos na ogledu in naj od njega zahtevam da se rihta za edini prostor kjer je lahk čist free, zato da mi bo všeč???

Kere plitke fore so men to... se ženska zredi za 5 kil je bajsa, k se tip zredi za 5 kil pa ni nič tazga ker ma taprav dec orodje pod streho????? wtf?

Sej vem da niso vsi tipi taki... ne mečem vseh v isti koš.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 11. Jun. 2008 18:17

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 17:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Jun. 2008 18:19

~NIA~ napisal/-a:jst ko sm v 2.letniku shujšala (čist nenamerno) 8kg sm kr naenkrat dobila več moških prjatlov.. sam kaj ko sm se spet zredila 3-4kg :D


Glede na to da si shujšala za 8kg in potem pridobila frende...zdaj si se zredila za 4kg imaš posledično pol manj prijateljev ali kako? :wink: :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ena pač
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 5. 3. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a ena pač » 11. Jun. 2008 19:22

...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2013 4:51

Pri meni je razmerje videz:vse ostalo nekje 30:70.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
jurre
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 23. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a jurre » 24. Feb. 2013 12:55

Oboji gledajo na videz. Ampak večina ljudi si laže sama sebi in se zadovolji z partnerjem, ki ne izgleda perfektno kot tisti ljudje v filmih in izklesani športniki, čeprav bi ga kje na svetu lahko dobili. To pa je vse skupaj potem lažna ljubezen, ki ne more obstati, ker vedno obstaja na svetu kdo ki boljše zgleda in to pomeni, če bi mel na izbiro sedanjega partnerja ali tistega idealnega, bi prevaral svojega sedanjega, ker ti boljše zgleda, ker se zave da nimaš doma najboljšega izgleda. To je enako kot če si lačen doma, pa si narediš navaden sendvič, medtem ko bi si lahko šel po najboljšo pico. Prvo si vzel samo za to, ker nisi imel pri roki boljšega. Dokler na svetu obstaja nekdo ki ti boljše izgleda kot tvoj partner, to ni prava ljubezen.

Je pa žalostno da ljudje tako malo cenijo partnerje, da so se jim pripravljeni dat, pa čeprav nimajo za nudit idealnega telesa...
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 24. Feb. 2013 13:07

Ker je izgled vse pomeni ane ...
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 26. Feb. 2013 12:49

Moja opažanja so takšna, da moški precej gledajo na videz. Recimo ko sem imela kakšnih 15kg manj kot jih imam zdaj in sem obula visoke pete (pa četudi sem imela oblečene kavbojke), ki seveda izgledajo lepše kot na močnejših nogah kot jih imam zdaj, so me moški kar požirali z očmi in sem bila zunaj hitro obdana z moško družbo. Za št. me je vprašalo precej moških, ne samo f*k fehtarji - pač marsikomu sem se zdela privlačna in so me opazili v gneči vseh drugih žensk.

Če pa grem zdaj kam ven, ko sem močnejše postave (prej sem bila suha in tudi športala sem redno) in mi nič ne pristaja več tako kot takrat, sicer še vedno spoznavam moške, a bolj skozi prijateljski spoznavni pogovor, ne zato, ker bi me želeli bolje spoznati in bi jim bila všeč. To pride do izraza zlasti, ko zraven mene stoji prijateljica, ki je bolj suhe postave, saj se moški hitro osredotočijo nanjo in energijo usmerijo v pogovor z njo ter v to kdo jo bo bolj impresioniral.

Žal tako pač je ... Saj tudi ženske rade vidimo in spoznamo moške, ki dobro izgledajo, a se mi zdi, da nam malo več pomeni karakter in ne nujno izklesana zunanjost. :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Feb. 2013 16:35

jurre napisal/-a:Oboji gledajo na videz. Ampak večina ljudi si laže sama sebi in se zadovolji z partnerjem, ki ne izgleda perfektno kot tisti ljudje v filmih in izklesani športniki, čeprav bi ga kje na svetu lahko dobili. To pa je vse skupaj potem lažna ljubezen, ki ne more obstati, ker vedno obstaja na svetu kdo ki boljše zgleda in to pomeni, če bi mel na izbiro sedanjega partnerja ali tistega idealnega, bi prevaral svojega sedanjega, ker ti boljše zgleda, ker se zave da nimaš doma najboljšega izgleda. To je enako kot če si lačen doma, pa si narediš navaden sendvič, medtem ko bi si lahko šel po najboljšo pico. Prvo si vzel samo za to, ker nisi imel pri roki boljšega. Dokler na svetu obstaja nekdo ki ti boljše izgleda kot tvoj partner, to ni prava ljubezen.

Je pa žalostno da ljudje tako malo cenijo partnerje, da so se jim pripravljeni dat, pa čeprav nimajo za nudit idealnega telesa...


o moj bog, you have issues. ce je vse to res zarito v tvojo (pod)zavest se mi grozno smilis, ker ocitno ne bos nikoli sposoben zares ljubiti/biti ljubljen.. ampak oh, sej ti tega ne rabis. :wink: (ze to da kot primer najbol bozanske hrane das pico, je mal mimo imho)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 26. Feb. 2013 16:37

Gaja, a odnos si kaj spremenila? Sem prepričana, da si zdaj manj samozavestna.

Sicer pa po mojem predvsem šteje energija, ki jo nekdo oddaja, o okusih je pa tako ali drugače nesmiselno razpravljat. Meni npr. nikoli ne bo jasno, kako je lahko bila Rebeka Dremelj miss Slovenije, ampak očitno je, da je bila nekomu všeč.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Feb. 2013 16:40

^^Abby, to tudi meni ni jasno :D
Jaz sem mnenja, da je Gaji padla samozavest in ne dejansko povpraševanje.
Dejansko so tudi res močnejše punce, ki jih hočejo v zvezi itd in ne samo kot kolegice.
Sploh pa če si bila tako zelo natrenirana, dvomim, da zdaj zgledaš tako grozno, kot ti to vidiš.
The world is as you are.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 26. Feb. 2013 16:45

^^ Kot izjemno nesamozavestna najstnica sem imela prijateljico, ki je bila resnično močno predebela. Fante zunaj je pobirala ona, ne jaz, pa sem imela dobro postavo in prijetnejši obraz kot ona. Skratka: štela je energija, ne objektivna ocena zunanjega videza.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 26. Feb. 2013 17:02

emanuela napisal/-a:^^Abby, to tudi meni ni jasno :D
Jaz sem mnenja, da je Gaji padla samozavest in ne dejansko povpraševanje.
Dejansko so tudi res močnejše punce, ki jih hočejo v zvezi itd in ne samo kot kolegice.
Sploh pa če si bila tako zelo natrenirana, dvomim, da zdaj zgledaš tako grozno, kot ti to vidiš.

15kg več in občutno manj športanja (imela sem neko poškodbo in še en kup skrbi) se tebi ne zdi razlika??

Ne gre toliko za samozavest. Ja itak, da je do neke mere padla, a tega ne pokažem, vsaj navzven ne. Če že komu, potem sama sebi, pa še to samo zvečer, ko stopim naga pred ogledalo, ali zjutraj, ko se stehtam (pa še to ne prav pogosto, ker me iritira tista št. na tehtnici).

Še vedno sem odprta stara jaz, ki se rada smeji in največkrat zamorjeno vzdušje popravi v veselo :D , skratka, vse je ostalo tako daleč nespremenjeno, razen kg in občutno več maščobe - in ko rečem občutno, mislim tudi dobesedno.

Saj se strinjam z vama v osnovi, a pri meni ni problem v naseljenem novem stvoru, ki bi bil zamorjen in v družbi dajal vtis zagrenjene osebe, zato je pač nesmiselno rečti iz prve, da mi je padla samozavest in zaradi tega ni povpraševanja.

In ja, se zavedam, da obstajajo tudi močnejše punce, ki jih fantje hočejo v zvezi, nisem rekla, da so vse močnejše in debele ženske samske in nezaželene. Gre samo za to, kdo se zanima zate. Recimo zame se zdaj zanima peščica moških, in to sami taki, ki res niso niti malo po mojem okusu - ne samo vizualno, pač pa tudi na drugih področjih (karakter, osebno življenje in navade ipd. zadeve, ki se mi ne zdijo zanemarljive). Se mi zdi, da moški, ki težko dobi žensko, ker ne da dosti nase ali ne vlaga dosti v svojo prihodnost (na kratko - ni zaželen med puncami zaradi teh dveh stvari) oz. pač ne izgleda niti malo na oko privlačen, bo iskal punco med takimi, ki niso ravno postavne in ne vem kako lepe, ker mislijo, da imajo vsaj pri teh kaj možnosti in je boljše kot nič (vsaj na suhem ne bodo). Mene to pač odvrne, da me nekdo želi imeti samo zato, da bo imel "vsaj neko punco", četudi bi navalil na druge kakor hitro bi po čudežu postal lep, uspešen in zaželen.

Karikiram, a verjetno veste kaj sem želela povedati. Zame se ne zanimajo več isti moški kot so se nekoč (no, ni še tako davno tega, pol leta nazaj pa sigurno). Ti so se zdaj "preselili" k sosedam, mojim prijateljicam, meni pa ostanejo njihovi manj privlačni in karizmatični kolegi, ob katerih se zavem kako srečna sem lahko, ker sem samska in znam biti tudi srečno samska. :D Kakšen prijeten tip, ki poleg tega, da je balzam za oči, tudi po karakterju deluje prijeten, priden in uspešen, pa me ne opazi oz. me spregleda takoj, ko spozna katero mojo prijateljico.

Takšne prigode pač ... Delam na sebi, a je dosti težje kot paziti sproti ... Naenkrat imaš za zradirati 15kg in se boriti proti apetitu, kar pa je pravi psihični napor. Kdor je bil na mojem mestu (prej suh in postaven celo življenje, nato pa pridelal dosti kg), ve, kako zaj*bana misija je to.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron