Ženski izgled pri moškem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 13. Maj. 2008 12:52

Obstajajo ženske,ki so lepe že zjutraj ob pol šestih,ko ravno prilezejo izpod odeje,na drugi strani pa imaš ženske,ki nosijo pol kile pudra na sebi celi dan,pa razen,da se sveti kot žarnica,nimaš kaj na njej za pogledat.Ena taka je npr. Alma(BAR in potem playboy),čeprav jo imajo vsi za neko seksapilno lepotico pa ni ravno naravno lepa.Upam,da ne bere tega :D

Jaz sem vsekakor za prve,torej mi je videz zelo pomemben,vendar če se neka deklica preveč lišpa mi ni ravno najbolj všeč.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 13. Maj. 2008 21:45

jerry444 napisal/-a:Obstajajo ženske,ki so lepe že zjutraj ob pol šestih,ko ravno prilezejo izpod odeje,na drugi strani pa imaš ženske,ki nosijo pol kile pudra na sebi celi dan,pa razen,da se sveti kot žarnica,nimaš kaj na njej za pogledat.Ena taka je npr. Alma(BAR in potem playboy),čeprav jo imajo vsi za neko seksapilno lepotico pa ni ravno naravno lepa.Upam,da ne bere tega :D


Čestitko si zaslužiš za to izjavo, ker je res tako.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 14. Maj. 2008 8:11

jerry444 napisal/-a:Obstajajo ženske,ki so lepe že zjutraj ob pol šestih,ko ravno prilezejo izpod odeje,na drugi strani pa imaš ženske,ki nosijo pol kile pudra na sebi celi dan,pa razen,da se sveti kot žarnica,nimaš kaj na njej za pogledat.Ena taka je npr. Alma(BAR in potem playboy),čeprav jo imajo vsi za neko seksapilno lepotico pa ni ravno naravno lepa.Upam,da ne bere tega :D

Jaz sem vsekakor za prve,torej mi je videz zelo pomemben,vendar če se neka deklica preveč lišpa mi ni ravno najbolj všeč.


Taksne moske cenim.

Zelo se strinjam z Aloho in njeno trenirko. Lepa zenske je lepa no matter what da nase.
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 20. Maj. 2008 10:51

So moški ki gledajo na videz obstajajo pa tudi da gledajo bol na notranjo lepoto. Sam se mi zdi da je več takih ki gledajo zunanjo lepoto.
veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 20. Maj. 2008 18:21

Se mi zdi da so moški bolj vizualna bitja, ampak je tut odvisno. Če išče partnerko predvidevam, da videz ni na prvem mestu, če pa tko eno za sexytime pol pa glavno da je huda. :P Pa mislim, da je pri ženskah podobno.
Men osebno štejejo dost bolj druge stvari, je pa res da videz ni zanemarljiv. itak majo pa vsake oči svojega malarja! pa hvalabogu, da je tako. :D
Uporabniški avatar
duncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a duncy » 28. Maj. 2008 10:08

Mislim da tipi dajo veliko na zunanjost..kar pa ne pomeni, da jih notranjost zenske ne zanima...vsaj tiste zanima, ki imajo resne namene...je pa odvisno od posameznika, eni dajo ve, drugi malo manj....
js osebno dam ful velik na karakter, kar pa ne pomeni da me zunanjost ne zanima..seveda me...glavno mi je, da me privlaci, da mi je vsec po zunanjosti in po notranjosti...
se pa najdejo tipi, k jim je glavno da se poleg njih sprehaja barbika, k je res za pogledat, kaj imajo pa v glavi jih pa ne zanima...tak je bil moj bivsi...vse mu je bila zunanjost..k je zagledu kako tako fancy...jo je poziral z ocmi...mislim :roll: tk da ja..takega tipa js ne rabm... sploh k pomislim da je biu po karakterju adijo...ni se znal pogovarjat, ni zanl pokazat custev..ampak on si je zele eno res tako luskano bejbiko, pa ni vazn kaj bi mela u glavi...ce bi sploh kej mela....tak da tud taki obstajajo..k dajo vse samo na zunanjost... zalostno toda resnicno... :?
Uporabniški avatar
Kasiopeia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeia » 28. Maj. 2008 12:47

Jaz mislim, da je pri moških podobno kot pri ženskah. Pritegne te izgled, prepriča pa karakter. Kar pomeni - seveda, vsi najprej opazimo lepo postavo, zanimiv obraz... Ampak če nam značaj ne ustreza, nas tudi videz verjetno ne bo zanimal prav dolgo.
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 11. Jun. 2008 10:58

js tud mislim da dajo tipi dosti na zunanjost..keri ima pa se nekaj v glavi pa gleda tudi notranjost...navsezadnje smo pa itak zenske kot moski isti glede tega, najprej opazimo zunanjost, potem sele opazimo notranjost, ko zacnemo osebo spoznavat...in ce nam ne bo notranjost odgovarjala, mislim da nam oseba tudi po zunanjosti ne bo vec dolgo vsec...
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 11. Jun. 2008 13:12

prvo pogledajo na zunanjost da se lahko tud z punco pohavlijo kolegm pa tko :) pol pa itak sledi še notranjost. .
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 11. Jun. 2008 16:00

To maš pa čist prav She,da se tipi radi hvalimo z lepo žensko pred znanci,familijo itd.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Jun. 2008 16:03

jerry444...ali lahko prosim govoriš v prvi osebi...in ne mešaš vseh moških v ta zos :roll:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Jun. 2008 17:16

jerry444 napisal/-a:To maš pa čist prav She,da se tipi radi hvalimo z lepo žensko pred znanci,familijo itd.


Dost žalostno, da se je treba hvalt z lepoto punce ...
Če je lepa, bodo to opazil tut ostali in tega ne bo treba posebi poudarjat.

Men ga ni lepšga komplimenta, kt če tip pred družbo/starši pohval, izpostau kšno od mojih pozitiunih osebnostnih lastnosti (k drugim niso vidne, saj ne takoj, na prvi pogled).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 11. Jun. 2008 17:23

Aloha napisal/-a:
jerry444 napisal/-a:To maš pa čist prav She,da se tipi radi hvalimo z lepo žensko pred znanci,familijo itd.


Dost žalostno, da se je treba hvalt z lepoto punce ...
Če je lepa, bodo to opazil tut ostali in tega ne bo treba posebi poudarjat.

Men ga ni lepšga komplimenta, kt če tip pred družbo/starši pohval, izpostau kšno od mojih pozitiunih osebnostnih lastnosti (k drugim niso vidne, saj ne takoj, na prvi pogled).


zelo lepo povedano :wink: se absolutno strinjam, če je nekdo čeden, tega ni treba poudarjati in izpostavljati...ljudje to sami opazijo. :)
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 11. Jun. 2008 17:23

Aloha napisal/-a:
jerry444 napisal/-a:To maš pa čist prav She,da se tipi radi hvalimo z lepo žensko pred znanci,familijo itd.


Dost žalostno, da se je treba hvalt z lepoto punce ...
Če je lepa, bodo to opazil tut ostali in tega ne bo treba posebi poudarjat.

Men ga ni lepšga komplimenta, kt če tip pred družbo/starši pohval, izpostau kšno od mojih pozitiunih osebnostnih lastnosti (k drugim niso vidne, saj ne takoj, na prvi pogled).


Pomoje je to želja večine punc. Ampak mislim tudi jz, da je večina moških, ki najprej povejo kolko je punca lepa in šele pol kej druzga.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Jun. 2008 17:30

Pa saj to debato se je dalo že skozi...če ženska v glavi "ve" da je lepa ji ta kompliment ne pomeni nič...če je grda sama sebi ji bodo te besede še kako godile.
Aloha "ve" da je seksi in si ne želi potrditve niti ne čuti potrebe prej nasprotno.
Ko je slabe volje in se sama sebi zdi grda...takrat gode da pristopi njen izbranec do nje in jo zagrabi za rit in ji reče seksi si...takrat bo v sedmih nebesih.

Če pa moški svojo izbranko vse povsod kaže in izpostavlja njeno lepoto...se bo seveda ženska začela počutiti kot neka lutka za kazanje in hvalisanje. :roll:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]