Ženski izgled pri moškem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 06. Jan. 2008 19:45

ja itak da gledajo na videz. tud sama izbiram fante po videzu, potem pa naprej po obnašanju. nikol mi ne pade v oči grd fant.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 06. Jan. 2008 19:58

*lovely* napisal/-a:
Zvoncica napisal/-a:Ne na denar Jochie... na družbeno moč :D na humor, na inteligenco, na smisel za čustvene zadeve (tole sem se mal čudno izrazila, na to, da zna sočustvovati, al kako bi rekla), samozavest seveda, na ambicioznost, na to, da je sposoben v življenju, da zna kej zašraufat, hehe, kaj jaz vem :D


se čist strinjam s tabo, večinoma so ženskam bol pomenbne take stvari!!
Ja in? Ti kriteriji niso nic bolj plemeniti od moskih kriterijev, ki so vecinoma na izgled vezani.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Jan. 2008 20:13

Sej s tem ni nič narobe Mahagonij ;)

Pač mamo svoje kriterije... replika je bila na Jochijev post, da tipi gledajo na videz, ženske pa na denar :D ;)
Uporabniški avatar
*dorothy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 20. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *dorothy* » 06. Jan. 2008 21:14

No ja punce, sej če smo poštene tud me prvo vidmo zunanjost. Itak more bit prvo neka privlačnost. Zdej pa odvisno od tipa. En prjatu mi je lih par dni nazaj razlagu, kako se je butasto počutu, ko je začel hodit z eno punco k je bla fotomodel. Samo se je pr tem, da je bla lepa končalo k se ni mogu pogovarjat z njo in jo je pustu. Tko da samo zunanjost za zvezo ni dost. Jst sm se recimo zdej zaljubila v fanta k mi ni nikoli bil neki posebno všeč, ampak po spletu okoliščin smo se začel ful družit in sm ugotovila, da je ful vredu po karakterju in mi je spodneslo tla pod nogami :oops: :razz:
Tko da po moje....zunanjost je pomembna na začetku, ampak ne mislm lepote, ampak nekaj kar te na človeku pritegne. Potem je potrebn pa karakter :)
Uporabniški avatar
just*girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 22. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a just*girl » 06. Jan. 2008 21:38

ziher da največ samozavest :D pa drobne malenkosti ki te nardijo posebne...

Jaz sm ploh, mam grozno kožo, samo mam pa lepe učke :) pa še velik samozavesti, zmeri najbol glasna v družbi :D

Pa nimam nikol težav tipa dobit, pa še lušnga .

Mam pa kolegico, ki ma pa postavo za model, kožo za na plakate....obenem pa še tolk kompleksu.....tko da .... ni vse v postavi in izgledu...
Uporabniški avatar
*lovely*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lovely* » 06. Jan. 2008 21:43

sej js sm tud vdružbi fulglasna, pa kr precej samozavestna, sam ko pa pride kak tip, k mi je všeč, se mu pa sploh ne znam približat!!! to me ful mot, kr mu sploh ne upam pokazat, da mi je všeč!!! :( :( :(
Because of you I'm running out of reasons to cry!!! *RTM*
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 06. Jan. 2008 22:04

*lovely* napisal/-a:PA ŠE PREVEČ SAMOZAVESTNA NISEM!!! :roll: :roll:


v tem stavku je največji problem..
js tud nimam popolne postave (mislim tisto 90,60,90), pa samozavestno nastopim in nimam nobenih problemov s spoznavanjem tipov. pri men se pojavi problem ker sem preveč zbirčna...in kriterij videza marsikdo preživi, potem pa mora bit zelo poseben, da me še drugače privlači. tk da ne, ni vse v videzu. je pa to prvi vtis.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 06. Jan. 2008 22:14

*lovely* napisal/-a:sej js sm tud vdružbi fulglasna, pa kr precej samozavestna, sam ko pa pride kak tip, k mi je všeč, se mu pa sploh ne znam približat!!!
Pes, ki veliko laja, ne grize. Tiha reka bregove dere.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 06. Jan. 2008 23:20

K so stari tm ene 20 - itaaak da oreng gledajo na videz - sej še sami ne vejo kaj bi radi...Pol k so pa mal (beri - orng) starejši, pa jih že mal pamet sreča in dejansko začnejo z ušesi poslušat (in ne z očmi) :D

Sicer pa - kakršnekoli smo že punce - važna je samozavest, in verjemte se čuti u zraku in - boys dig it! Jst ne nosim leggic pa mini krilc pa nimam 45 kil pa hudičevo dobr vem kako pritegnit pozornost nasprotnega spola - z pravimi besedami :D :D :D
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 07. Jan. 2008 0:25

itak, da je videz tista prva stvar, k te sploh potegne, da se sploh spravš pr tipu/ženski naprej raziskovat njene/njegove ostale lastnosti ..... pa to velja tako za ženske in moške ..... mogla sm no pa ne mi z notranjo lepoto - to pride šele pol ..... a priznate?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 07. Jan. 2008 2:00

Zvoncica napisal/-a:Sej s tem ni nič narobe Mahagonij ;)

Pač mamo svoje kriterije...
Kaj sm pa jst reku?

Da mamo razlicne kriterije. Neumno pa je ko se tukaj razburja, ces da so moski kriteriji plehki in manjvredni.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 07. Jan. 2008 8:26

*lovely* napisal/-a:sej js sm tud vdružbi fulglasna, pa kr precej samozavestna
in tipi se te ustrašijo. :D
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 07. Jan. 2008 10:21

ja točno tko,tipi se znajo žensk kr dost hitr ustrašt.Sej drgač pa itak kaj bo prvo vidu na teb,tvojo faco,pol bo pogledu okol dekolteja,pa če bo meu šansno še obvezno ritko...Pol se bo pa pogovarju če bo hotu.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 07. Jan. 2008 10:38

Valda da tipi radi gledajo na zunanjost....a ženske ne? No..jz ja :)
Drugače pa pogosto slišim, da jih odbijajo ženske s pol kile pudra in make-upa. Raje imajo naraven idez, al pa z "okusom" narejen make-up.

No..potem pa se loti še spoznavanja osebnosti. Men se zdi to nekako logično...Pač najprej ga pritegneš s svojo "lepoto"...potem pa pokažeš še kaj si. Zakaj pa se ženske tako sexy oblačijo (žurke npr.)..in samo gledajo katera ji je konkurenca? Ja jz bi rekla, da ravno zato, ker pvi korak je PRITEGNITI FANTOVO POZORNOST...No sej nekateri boste rekli, da se ne oblačite lepo zaradi fantov, pač pa zaradi sebe. Ja tudi to je popolnoma res...ampak.. saj po eni strani gre samo za tvoje dobro, če boš pritegnila nekoga :wink:
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 07. Jan. 2008 10:43

Ja sam zdej je še uprašanje kje spoznavaš fante.Če jih recimo kje zvečer uzuni,se boš valda spedenala,če ga pa spoznaš k igra fuzbal pa slučajno gledate s kolegicam boš pa najbrž u trenerki ker za kolegice se pa najbrž res ne rihtaš ne...
Kar se tiče make-up-a ne,spet odvisn kje te bo najdu.Lohk brez al pa da sm sm namalana ful recimo u ag,ker drgač teče iz mene,sam pač več pudra mam(nism maškara).

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov