Ženske ne dojamemo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Če se tip ne oglaša in ti ne vrača klicev, si zanj adijo, nobene večje filozofije ni za tem.

da
163
85%
ne
29
15%
Skupaj glasov : 192

Uporabniški avatar
Fracha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Fracha » 08. Jul. 2005 16:22

Mgoče nisem zasledila, samo kako dolgo je pa ni poklical? Btw upam da bosta zrihtala tole :)
Uporabniški avatar
BuNNy_bLuE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 16. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a BuNNy_bLuE » 08. Jul. 2005 20:19

girl007 napisal/-a:
BuNNy_bLuE napisal/-a:jao...men je biu pa tale člank prav zanimiv :mrgreen:. Konc koncev- sei je povedal čisto resnico, vi tlele ste p s svojimi odgovori sam še potrdile, d si večina žensk sploh ne prizna, d je jo tip odpisu! sama s tem nimam blemov- če ne pokliče, pač ne pokliče. bom že preživela :wink:


Mal čudno če te ne pokliče po pol leta ali enem letu veze. :? Se ti ne zdi?

govorila sem o članku v evi, ki je mišljen kot klic po t.i one night standu.
~*BoRn 2 Be WiLd*~
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 09. Jul. 2005 10:18

:idee:
Eden od mojih domnevnih razlogov zakaj tipi neupajo direkt v faco povedat, da je konc al pa saj razložit zakaj je tko kot je, je to da jim je gadno, da bomo punce začele jokat :ja:

Res... njim je to pomoje ful gadno in zato raj potuhnejo!

Sj še moj fant men zmer če se rečmo ful skregava al kej začne: "Sam ne jokat... proooosmmm, sam jokat ne!" :lach:
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 09. Jul. 2005 10:35

Ja, se strinjam z zgornju izjavo migrene!
Moški res ne prenesejo joka.


Pa itak, da nimajo jajc povedat v faco. Lažje se je potuhnit za vedno.
Don't worry, be happy!!!
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 09. Jul. 2005 11:49

Ja, pol me je včeri pustu. In zdej vidm, da res ni večje filozofije v tem, da tip ne pokliče. Sej je reku:" če bi mel interes bi sigurno najdu neki cajta, tko pa..." :( :( :(
To je bla moja prva zveza, moj prvi VSE, tko da mam filing, da bom kr umrla... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: no pa ne bom zdej s tem težila, sej vem, da nism nč posebnga. Moja napaka je, da ga mam preveč rada in tega nenadnega konca sploh ne razumem, ne morm dojet. Ok, dost.
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 09. Jul. 2005 11:55

marilyn-zapomni si eno-Si posebna in edinstvena!!!Ne pozabi tega.Našla boš pravega, in se potem tem besedam samo smejala. :wink:
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 09. Jul. 2005 12:00

Hvala, vsaka spodbudna beseda mi res pomaga! Ma sej verjamem, da bo bolš, sam najprej je treba neki konkretno zaključit, ne pa da se pol še naprej vsake tok časa dobiva kot frenda, kot si on želi... to pa ne bo šlo... mogoče kasnej, sčasoma. Ne poznam podobne osebe kot je on in mi ga škoda popolnoma zgubit. Nočm ga zbrisat iz svojga življenja, samo odnos bo treba spremenit, nekako... čez cajt... grem zdej nazaj jokat :cry:
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 09. Jul. 2005 12:12

Ne joči, brez veze.To kar ti pa on govori, da bi bila prijatelja pa ne bo šlo.Ker ko ga boš videla, se ti bo zdelo kot da bi ti kdo nož v srce zabil.To se boš sam še bolj mučila.
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 09. Jul. 2005 12:18

če se gre o one night stand pol če ne pokliče pač ne pokliče, saj če ga ne poznaš ravno že od prej se ne morš kaj preveč sekirat, vsaj jaz se v parih urah ne navežem ravno ful na tipa. :) zna bit pa na bad, če ti je ful vizualno všeč in tud drugač vredu (samo kolko se ga sploh da spoznat v parih urah) pa upaš na nadaljevanje. samo s tem se morš pač sprijaznit, če se greš one night stand. ja in res je da ženske včasih ne dojamemo, ker pač nočemo, saj drugač v sebi pa vemo kako je na stvari, pač da "prebolimo" in tudi navzven to pokažemo rabimo bolj dolgo.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Jun. 2007 10:54

shania napisal/-a:Ne vem točno pod katerim področjem naj odprem tole temo, zato jo odpiram tu, če bo kaj narobe pa bodo moderatorji prestavili :)

OK CITIRAM DEL ČLANKA IZ XY REVIJE:

Če se tip ne oglaša in ti ne vrača klicev, si zanj adijo, nobene večje filozofije ni za tem.

Je res to tako enostavno ;)? Mi pa si tajimo in se prepričujemo, da pa bo vseeno poklical, da mu moramo dati čas, a ne ve kaj bi rekel, da nima časa, da ne ve kaj bi točno rad... V bistvu je vse enostavno, tudi če se tip dolgo odloča -kao odloča, te v bistvu noče, mu ni, mi pa mislimo da jih je/vas je strah in kompliciramo na vse možne načine :razz: Kaj menite o tem? Tipi in ženske


To je bolj ženska strategija...praksa stalna!!!To smo se navzeli od vas,da govorimo vaš jezik :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 22. Jun. 2007 12:32

Jap. To zenske konstantno pocnete.

In men se to cist prov zdi, ce ni bla neka resna zveza.
Ryu10kyu, ze drugi necropost, ti je mal dolgcas? :D
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 22. Jun. 2007 17:49

To je ful res... priznam, da tko razmišljam včasih :oops:

Pa si izmišljujem sto izgovorov, pa si rečem ok zdej je pa res zadnjič, pol mu dam mir

:lach: Pri ostalih pa takoj vidim, kdaj iz moke ne bo kruha... :lach:
pero26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 23. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a pero26 » 23. Jun. 2007 23:51

Ja mene ni še nobena čakala al pa kej, pa tud vsaki sem vse pravočasno povedal pa ni videt, da bi to igralo ravno veliko vlogo... :? Resne še nisem dobu razen ko sem mel 16 let...
ashley_li
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ashley_li » 24. Jun. 2007 15:30

men se je to zgodilo in sem sam se znjim pomenla mal sem ga sprovocirala zakaj me ni klical in me dal čakat doma 7ur da greva na žur in nakoncu nisva niti šla k ga ni blo....


sam pogovort se je treba pa malo sprovocirat !!!

iz lastnih izkušen!
Uporabniški avatar
((LoL!TA))
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 26. 6. 2007
Kraj: new york

Neprebrana objavaNapisal/-a ((LoL!TA)) » 27. Jun. 2007 20:29

tipi so tipi..kaj bomo zaj!!!vendar pa je eno-moškim je telefon nujno zlo, če pa ne pokliče in pravi da te bo je razlog samo v tem da ti ne upa v faco povedat da ga ne zanimaš in želi da se na nekakšen način trudiš zanj, čeprav itak ni koristi...samo v "njihovih glavah"!!!! :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov