Če bi lahko izbrale kateregakoli moškega na svetu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Avg. 2018 17:54

Ja, to so zdaj itak vsi komentarji samo v rangu fizičnega videza, ker očitno je tema namenjena komentiranju tega.. Meni ni pomembno, če gledaš človeka kot celoto. Če pa že imaš možnost komentirat/ izbirat neke fizične preference, pa so meni bile v preteklosti pri nekatrih fantih zelo všeč ravno kombinacija temnih las in oči..
Lol, sem šla prav poguglat, kolk visoko je 'ful visok' :P
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 23. Avg. 2018 20:40

Firestorm napisal/-a:Kaj, a Alxander ima res operiran nos? Nisem vedela :D
No, meni je on totalno čudovit, nasmeh in pogled in fuuuul visok je, skratka cel paket :D
.


Ma ne vem, jaz sem gledala njegove stare slike in smz, da je imel tam pri 20ih bolj širokega. No saj niti nima veze, samo zdej mi je veliko bolj hud kot pa npr. pri 22ih. In dostikrat je tko pri svetlolascih z nežnimi obraznimi potezami - rabijo vsaj ene 5 let več od povprečnega tipa, da ne zgledajo več mlečni. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Avg. 2018 9:09

hayley napisal/-a:Ja, to so zdaj itak vsi komentarji samo v rangu fizičnega videza, ker očitno je tema namenjena komentiranju tega.. Meni ni pomembno, če gledaš človeka kot celoto. Če pa že imaš možnost komentirat/ izbirat neke fizične preference, pa so meni bile v preteklosti pri nekatrih fantih zelo všeč ravno kombinacija temnih las in oči..
Lol, sem šla prav poguglat, kolk visoko je 'ful visok' :P

Ne ne, saj moj komentar se je tudi nanašal samo na videz :) Sem mislila reči, da mi je tudi pri videzu barva las ena manj pomembnih zadev, ker se mi zdi, da ful ne določa tega, če je moški privlačen. So mi kakšne druge stvari bolj važne.


Cryselle napisal/-a:
Ma ne vem, jaz sem gledala njegove stare slike in smz, da je imel tam pri 20ih bolj širokega. No saj niti nima veze, samo zdej mi je veliko bolj hud kot pa npr. pri 22ih. In dostikrat je tko pri svetlolascih z nežnimi obraznimi potezami - rabijo vsaj ene 5 let več od povprečnega tipa, da ne zgledajo več mlečni. :D


Meni so bili itak večino življenja bolj všeč "babyfejsi" :D sem se vedno nekako nagibala k tem nežnim potezam, ampak sedaj (ko sem starejša :D ) mi je pa večkrat tudi kaj drugačnega všeč.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Avg. 2018 9:38

Meni bejbi fejsi tudi niso tolk. Od mojga zadnjega 'crusha' prjatu je bil cist tak kot v kasnih zgornjih opisih nekateri; nezne poteze, precej lusen v obraz, svetlolas, plave oci, ampak mi je bil tisti crush ful bolj privlacen, ki je bil pa ravno kontra, ma tudi karakterno mi je bil bolj, kaj vem, mogoce je pa tudi to vplivalo na mojo percepcijo videza..

Meni je pa cene luskan in simpaticen Pete Davidson, novi tip od Ariane Grande ( lol folk se najbrz sprasuje, kasne neumnosti js vse spremljam.., Ariana Grande mi je cene edina vsecna od mlajse generacije pevk)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Okt. 2018 10:16

Benjamin Zand

Slika

Slika

Se mi zdi, da v povprečju dostikrat dobro zgledajo tipi, ki so mešanega porekla iz bližnjega vzhoda. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Okt. 2019 13:59

Timothee Chalamet

Slika
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 30. Avg. 2020 12:19

Jason Statham :love:

Slika
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov