Če bi lahko izbral katerokoli žensko na svetu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2018 11:55

Ma ne vem, meni mi ma Maja Keuc nek tak moški glas al sej ne vem točno kaj me je zmotlo. Sej čene po osebnosti verjamem, da je lahko simpatična.. Glede ličil pa kaj vem, meni je v bistvu dosti punc lepših z manj ali brez ličil..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 13. Apr. 2018 12:06

Tudi meni so nekatere lepše z manj ličili, pri nekaterih se mi zdi pa da pride lepota do izraza šele ko se bolj naličijo (recimo verjetno je že kdo zasledil ameriško vlogerko Mariah Dolenc...no meni je ona brez ličil čisto povprečna, neopazna. Ko se konkretno naliči mi je pa prav lušna. :) )
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2018 12:36

Ne vem, samo za Majo Keuc bi js rekla d je lepša z manj ličili, meni lih tkrt k je tko na hart naličena ni..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 13. Apr. 2018 13:19

Meni je bla huda na uni reklami za Shark, pa je bla kr hardcore naličena tam. :D
(pa zdej ima spet lepo rjavo barvo las, prej k je mela vmes neko oranžkasto pa rdečkasto mi ni bla ravno nekaj wow :P )

Ne maram teh oranžkastih umetnih odtenkov, se čist preveč spirajo in izgledajo fajn samo, ko prideš od frizerja). Mi je pa všeč naravno rjavo-oranžna. Napol ginger in lep obraz.

Slika
Ena Angležinja, vlogerka. Čudovite obrazne poteze ima. :hearts:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Apr. 2018 15:09

Meni nobena, ki si jih omenila, Cryselle, ni kaj posebnega (Patulska mi je antipatična v obraz). * Kenza mi je pa luštna.

V glavnem lahko zaključimo, da se okusi razlikujejo in je v končni fazi nesmiselno razglabljat. :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2018 15:24

Ma js niti nism tak vizualni tip, da bi lahko samo po videzu ocenjevala, pri vseh ki so mi privlacne in sem jih prilepila, mi je zraven nekaj, kar mi je karakterno privlacno, ne samo videz.. cene meni te dve tudi ne zgledajo nic posebnega :D
Kaka patulska, kenza, ne vem sploh o kom govoriste? :D .

*aja sm vidla, da so to neke slike malo nazaj, ja js se tudi strinjam z zapisom od ananhas.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Apr. 2018 17:14

Woho, tale jutjuberka od hayley. Huda!

Tala zadnja bjonda mi je pa ko tip z lasuljo :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2018 18:33

Sarissima napisal/-a:Woho, tale jutjuberka od hayley. Huda!



^ Hehe :top: :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Apr. 2018 13:10

hayley napisal/-a:Ma js niti nism tak vizualni tip, da bi lahko samo po videzu ocenjevala, pri vseh ki so mi privlacne in sem jih prilepila, mi je zraven nekaj, kar mi je karakterno privlacno, ne samo videz.. cene meni te dve tudi ne zgledajo nic posebnega :D
Kaka patulska, kenza, ne vem sploh o kom govoriste? :D .


Se strinjam to s karakterjem, ja. Jaz od teh žensk, ki sem lepila slike, so mi simpatične tudi karakterno, po gledanju videov. In pač lepoto v premikanju (okej to se čudno sliši) je lažje ocenjevat kot pa lepoto samo po eni, dveh slikah. :D

Tako da vse te, ki sem jih lepila, so mi simpatične tudi karakterno, razen ta poljakinja (Karina Patulska) mi je v oči padla zgolj po slikah, ker mi ima res top stil, lase, ženstvene obrazne poteze. Kolikor vem, pa ne snema nobenih videov, tako da jo res lahko ocenjujem zgolj po slikah. :)

Kenza Zouiten je pa najbolj znana švedska blogerka in se mi zdi, da že kar boginja lepote po mnenju skandinavskega in tudi širšega evropskega blogerskega/instagram sveta. :lol:

Amber Heard, ki je bila že omenjena na prejšnji strani, je tudi meni huda, ja. :P
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 17. Apr. 2018 23:09

Lily Collins

Slika


Miriam Giovanelli

Slika


Amelia Warner

Slika
All is vanity, nothing is fair.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 17. Apr. 2018 23:20

All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 18. Apr. 2018 13:29

Od Slovenk sem pozabila Tanjo Ribič. Ja, vem da je zdaj vsa zbotoksirana, ampak ko nas je zastopala na evroviziji mi je bla pa res res lepa. Naravno. :)

Aja se spomnim še ene ženske iz evrovizije, l. 2016. Iveta Mukuchyan.

https://www.youtube.com/watch?v=nL066Rp7J7k

wow, kera huda prezenca in postava. :hearts: Ima kar ostre obrazne poteze za moj okus (al pa jo samo močan make up nrdi tko, ne vem), samo je huuuuda.

Potem izraelska manekenka/model Bar Refaeli mi je tudi že vrsto let všeč. Pa v primerjavi z ostalimi modeli sploh ni tolk suha, ma zdrave ženske obline (ja, očitno tudi umetne joške ;D )

Slika
Slika
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 18. Apr. 2018 13:56

Bar ima tudi meni eno izmed najlepših (zdravih) postav med manekenkami.
Prsi ima pa naravne.

Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Apr. 2018 8:23

Meni ima pa hot postavo tudi npr. model Barbara Palvin, ki tudi v enem obdobju ni imela tiste tipične manekenske postave. Pa tudi lušna je v obraz.

Slika

Slika
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Apr. 2018 12:20

Slika

Urška Majdič

Mam crush nanjo že od časa videospotnic, zadnjič sem jo videl v Šparu pa sem bil prav...DFQ, kako si lahko tok lepa, stara 38, zgleda kot 23 letnica.

Vampir.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov