Če bi lahko izbral katerokoli žensko na svetu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Apr. 2018 13:11

jaa, ona je res lusna
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Maj. 2018 7:56

Meni mi je pa posebi v postavo in v lase ful všeč Blake Lively

Slika

Slika

Slika
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Maj. 2018 23:22

Par jih je reklo, da jim Meghan Markle ni neki lepa.. A je samo meni fuuul lustna? :) taka prikupna in naravna. Kate je itak bolj klasicna, ima tak kinder cokoladica nasmeh. I'd go for Meg.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Maj. 2018 23:29

Meg mi je lutšna ja, taka, girn next door, sam ful sexy ker je mulatka.

Samo mi je Kate bolj lepa, sploh ko je bila bolj okroglolična, zdej je presuha, in meni suhe niso.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Maj. 2018 6:08

Js sm rekla,da mi je Megan lusna. Samo hkrati ne bi rekla da je nevem kako izstopajoca lepotica po videzu. Sploh se mi nikol ni sanjalo da je mulatka, dokler nism vidla d ma mamo trmnopolto. Vedno sm mislna d je sam bolj zagorela/ temnejsi tip koze.Meni je bolj fascinantno kako zenska zgleda ene 15 let mlajsa od svoje starosti, js bi tudi tko ko bom tollk stara kot ona. Kate mi zdej zgleda ful postarana za svoja leta. Mogoce te froci postarajo. Ma mogoce mi je bla v mlajsih letih malo lepsa Kate. Samo deluje Megan bolj simpaticna, prisrcna. Lol to je se moj fotr komentiral d je Kate lepsa. Ma cene v postavo se mi zdi da je Megan isto suha kot Kate? Sta obe kr suhe.
Zadnjič spremenil hayley, dne 23. Maj. 2018 6:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Maj. 2018 6:18

Meni je tudi Meghan huda. Sem jo opazila že ko sem Suitse gledala. Je pa Kate taka, klasično evropsko lepa, in definitivno ne škodi, da zgleda pol ure po porodu precej boljše ko js na moj najboljši dan :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 23. Maj. 2018 13:54

saarijarvi napisal/-a:Par jih je reklo, da jim Meghan Markle ni neki lepa.


Ja jz. :mrgreen: Jaz nekak ločim med tem, katera ženska mi je lepa, katera pa zgolj luškana. Luškana je realno lahko skoraj vsaka ženska, ki ima čisto povprečne obrazne poteze in se zna zrihtat, ma dobro energijo itd.
In ja, si ne bi želela njenih obraznih potez, ker mi niso nič posebnega, je pa luškana na svoj način, tko ko skoraj vsaka urejena ženska. Ne vem, kako bi razložila drugače. Mi pa še bolj kot njen obraz ne potegne njena postava. Full ima suhljata meča, roke, res bore malo oblin.

Kate mi že bolj sodi v kategorijo lepih žensk kot Meghan, samo spet nič posebej izstopajoča. Tak tipičen nevpadljiv look urejene ženske, ki ima vredu obrazne poteze. :) tudi nima oblin v genih (s porodom je nekaj pridobila, samo kolikor vidim ima to srečo, da se ji kilogrami kar topijo takoj po porodu), samo mi v tistih dragih oblekah še vseeno izgleda bolj sexy kot Meghan (oblika nog in nasploh telesa).
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 27. Maj. 2018 2:29

Obe (Kate in Meghan) sta zelo povprečni. :rolleyes:
Harryjeva bivša Cressida Bonas pa je povsem druga pesem! :hearts: Že samo ime Cressida je neverjetno privlačno, četudi je le varianta imena Zlatka. :D
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 30. Maj. 2018 22:30

Ma kakšna Cressida Bonas, neka presuha angleška kvazi "dama" ki je ravno mozolje zgubila... V klubu jo tud opazu nebi mojster, je preveč lepih jugoslovenk ;) Res ne vem kaj je tok prvlačno na njej une najstniške poteze telesa, sama kost, obleka pa kot vreča na njej. Eni šerifi tud ne vem kaj gledate na ženskah, zgleda ste z glavo v osnovni-srednji šoli vstal
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 31. Maj. 2018 16:05

Meni so vse omenjene bolj simpatične od Chelsy Davy.

Sicer pa tudi Harry ni ravno nek lepotec, če smo že pri tem. :wink:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Maj. 2018 17:39

Ma vse so lustne, ne mores rect da niso - kolk maste eni visoke kriterije za zenske no :D (ce ze, sta meni prej obe tablont bolj lusne/ hude od Megan in Kate), pa itak je (bil) vsem Harry zanimiv, ker je princ ( al kaj je ze), slaven, denarja, ne samo zaradi videza.. isto Kate verjetno tudi ne bi bila z njegovim bratom samo zaradi videza, ce ne bi bilo ostalih stvari odzadi..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 17:31

Ja tudi Harry in William nista ravno žrebca za moj okus. Tudi mene zanima, kolk žensk bi se palilo na njiju, če ne bi bila ''modre krvi''.

Nazaj na ženske. Sem ugotovila, da mi nobena slavna pevka ali igralka ne pride na misel. Mi dostikrat bolj v oči padejo recimo modne blogerke.
Aja pa zdaj sem se spomnila, da sem meni osebno eno izmed najlepših žensk videla v predavalnici na faxu. Smo mele nekaj predmetov skupaj. Je bla moj girl crush. Okej, ne morem zdaj dat njene slike ali pa linka od instagram profila, ampak pač ja, res lepa ženska, urejena od glave do pet.

Drugače pa še vedno moji top favoritinji: Karina Patulska in Kenza Zouiten (obe modni blogerki). Obraz&postava, nič ne bi spreminjala.

Slika
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jun. 2018 18:41

Ma ne vem, meni majo te dve cist najbolj obicne obraze, mi je ze bolj lusna tista k je Flavij link prilimal.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Jun. 2018 8:06

Ta Karina Patulska mi ima res dolgočasen obraz in ostre poteze.

Hecno, tu se res vidi (na splošno v tej temi) kako se okusi in dojemanje nekih lepotnih "idealov" razlikuje od osebe do osebe. Saj še dobro, da je tako. :) Drugače bi se vsi tepli za eno/enega, je vedno govorila moja mami :D
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 05. Jun. 2018 16:56

Haha, se strinjam s tem zadnjim stavkom. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov