Definicija jebača

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 19. Nov. 2009 3:06

Nannya-1 napisal/-a:
Alwaleed napisal/-a:Po drugi strani pa je moški, ki podre veliko žensk, očitno dober genetski material, in torej dobra reprodukcijska izbira.
S tem se ne strinjam. Kaj pa, če je tip neka propalica, ki naokoli tala svoje seme? A potem bodo njegovi množični potomci kvalitetne osebnosti?

Če zaplodi veliko otrok, potem evolucijsko ni propalica.

In po drugi strani, če ima super karakter, je pošten, bogat, zvest, posvoji 15 otrok ampak ne zaplodi nobenega svojega - potem je s stališča evolucije propalica.

Ne mešaj tistega, kar je dobro za gene, s tistim, kar je dobro za ljudi.

Mi smo taki, kakor smo, zaradi selekcije genov. Geni determinirajo naše dojemanje marsičesa, naše dojemanje pa zgolj v majhni meri determinira gene. (Zaenkrat. Še.)
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 19. Nov. 2009 8:18

Me res zanima, katera od forumašic bi se navduševala nad tipom, ki kot za stavo naokoli oplojuje ženske.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 19. Nov. 2009 15:09

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
firex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Promorska

Neprebrana objavaNapisal/-a firex » 20. Nov. 2009 20:41

Pač fantje dejte se sprijaznit, punce(ne vse) padajo na tipe z lepim sportnim telesom lustkanem obrazu in lepem nasmehu.pustimo zdaj karakter pa te fore ker to se pomeni v vezi ce zelis z nekom biti do konca zivljenja.
Saj po drugi strani smo tipi isti....kdo bi rad imel 80kg tesko punco.vsi bi radi lepo suho postavo in nasmejano punco.

poznam kolega ki ima sportno telo in dobi tisto punco katero si izbere in bilo jih je veliko tudi nekaj 30+ ceprav ima 23 let, pa ne da ima nek nevem kaksen pristop ker se veliko druziva podobno oblecena in frizura in vse.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 20. Nov. 2009 20:47

jebač je zame hud in samozavesten tip, čist enostavna definicija.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 21. Nov. 2009 6:59

evva napisal/-a:jebač je zame hud in samozavesten tip, čist enostavna definicija.

Tudi če je poročen?

Tudi če je katoliški duhovnik? :lol:

Če je tudi duhovnik lahko jebač, potem pa huh, slaba novica za ministrante :D
Uporabniški avatar
undercover
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a undercover » 21. Nov. 2009 12:21

jebač: dela se vzvišenega, pogleda za vsako punco ki pokaže vsaj malo kože in zgleda po njegovem mnenju ''huda''.. ker misli da je najbolši dviguje samozavest dekletom, ki so na tleh in z njimi tudi flirta.. misli da je ceu svet njegov-.- podere vsako ki pride pod njega.x) njegov izgled pa je dober :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 21. Nov. 2009 16:49

Zame je jebać un, k pr večini punc pusti vtis: wooow, ta model je pa konc hud, pa v redu za pogovarjat. Model k mu to, da ženska razšir noge ne predstavlja problema.
K leta iz cveta na cvet ampak zna ženski tud prsluhnt (alpa sam dobr fejka) in na koncu doseže svoje..
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 22. Nov. 2009 0:10

Alwaleed napisal/-a:
evva napisal/-a:jebač je zame hud in samozavesten tip, čist enostavna definicija.

Tudi če je poročen?

Tudi če je katoliški duhovnik? :lol:

Če je tudi duhovnik lahko jebač, potem pa huh, slaba novica za ministrante :D


Zame duhovnik ne more bit jebač že sam zard tega kr je duhovnik, kr mi duhovniki pač niso seksi. Moja definicija jebača je pa hud(seksi) in samozavesten. poročen tip je pa lahko jebač, zakaj ne? to še ne pomen, da bi kej mela z njim. jebač je pa še vseen lohk :D
Valeria
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 3. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Valeria » 24. Nov. 2009 0:43

firex napisal/-a:Pač fantje dejte se sprijaznit, punce(ne vse) padajo na tipe z lepim sportnim telesom lustkanem obrazu in lepem nasmehu.pustimo zdaj karakter pa te fore ker to se pomeni v vezi ce zelis z nekom biti do konca zivljenja.
Saj po drugi strani smo tipi isti....kdo bi rad imel 80kg tesko punco.vsi bi radi lepo suho postavo in nasmejano punco.

poznam kolega ki ima sportno telo in dobi tisto punco katero si izbere in bilo jih je veliko tudi nekaj 30+ ceprav ima 23 let, pa ne da ima nek nevem kaksen pristop ker se veliko druziva podobno oblecena in frizura in vse.


Mene pa tipi, ki imajo "lep" obraz niso nikoli privlačili. Jaz imam rada moške obraze, ne fantovske ala Cristiano Ronaldo.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 24. Nov. 2009 1:18

Christiano Ronaldo je jebač z velikim J :D
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 24. Nov. 2009 10:27

NOT!

jst sm :D potrjeno :!:
Uporabniški avatar
cpela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cpela » 08. Dec. 2009 15:54

pomoje je pravi jebač tisti, ki bo dobil vsako punco, čeprav bo ona vedla za njegov sloves "jebača".. ponavadi taki tipi dobro zgledajo, ampak ni pa vedno to najpomembneje.. jebač zna ženski pihat na dušo in obnoret tudi tako, ko je zaj najbolj glasna, da nikoli nebi bla s tipom ko se tak fuka okoli..sej ni bistvo samo v tem.. da jo dobi v pojstlo, ampak da jo obnori.. in ker je on jebač ma pač sposobnost se ne zaljubit, zato je ženska (oz so ženske, ker pri jebačlih je ponavadi kr maloveč..) na koncu na slabšem, ker pa ona tega ne zna.. glavno je da zna prebrat žensko, da točno ve kaj ona hoče (pa čeprav se ona dela še kak nedostopno pa nevem kaj še vse..on jo bo vseeno skapiral).. in potem se ji nekaj časa posveča.. potem pa ko mu je, pač zamenja žrtev.. ona pa še 20 drugih prejšnjih se bojo pa še vseeno vračale k njemu.. čeprav bojo vedla kaki je.. in čeprav so to vedla še predn so se spustle tak globoko.. jebači majo pač to moč! :D če ga bojo pa še kdaj doble pa bo odvisno samo od njegove dobre volje.. jebi ga.. se mi zdi da taki tipi privlačijo več punc kot pa oni pridni fanti.. al pa tudi ne.. vsak po svoje al kak :)

za mene je pravi jebač Alfie (oni iz filma)..tam je pa popolno predstavljeno kak si jaz predstavljam take tipe.. :) taki bi si na koncu zaslužli ostat sami.. ampak najverjetneje nebojo ampak jim bo šlo še lepše kot ostalim.. ma nevem..

oni so moški.. oni lahko..
it has all gotten so sanitary..I mean.. no smoking in bars..what's next? no fucking in bars?!
Mataio
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 6. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio » 08. Dec. 2009 16:29

Potemtakem lahko za nekoga, ki ima resno punco (pravzaprav ona samo misli, da je on njej zvest) in jo istočasno za njenim hrbtom uspešno vara (mu uspe punce zavrtet okoli prsta že po 5 minutah, preden se poslovi od teh punc, obvezno sledi najmanj poljubljanje po francosko, včasih pa tudi kaj več), se naokoli hvali, kako se je poljubljal z 50 puncami in jih podrl 20, rečemo, da je jebač?
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 08. Dec. 2009 17:14

hmm ja, zame je jebač točno to..pa ne v pozitivnem ampak v negativnem smislu..itak sm že opisala mojo definicijo, zato jo nebi še enkrat ponavljala, je pa pristala v tej temi že kr dolgo nazaj(ampak se moje mnenje ni spremenilo :mrgreen: ) pač takega tipa je lahko sram zaradi takega početja, ampak ok, usak ima svoj pogled na svet tko da dela kar hoče..žal mi je edino takih punc, ki padajo na takšne tipe, ker so samo izigrane in nč drugega..al pa jim je fajn tisti "trenutek slave" ko lahko usem pove, waau glej me s kom hodim :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]