Definicija jebača

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
la HauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a la HauteCouture » 26. Okt. 2009 23:03

Horus mene zanima, če se ti imaš za jebača?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 23:06

jenna. napisal/-a:ženska, ki ji zveza nič ne pomeni, ampak vidi neko zabavo v enovečerni avanturci, to pa je vsak večer nekdo drug ali pa je število tipou večje od enega..takšna ženska za moje pojme nima niti samospoštovanja niti se ne ceni..takšnih dejanj pa itak nisem nikoli razumela in jih tudi nikoli ne bom..pa tudi kaj vidijo v tem, kakšne koristi odnesejo, pa sploh..


odlična definicija, morm priznati :) se popolnoma strinjam!
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Okt. 2009 23:06

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 23:10

*mala* napisal/-a:Ne razumem tega negativnega odnosa do punc, ki so za one night stand. A se bojite, da bodo vaše fante izkoristile? :)

(ne me spet 100% resno jemat)


Ni nobenega negativnega odnosa, samo take ženske, ki non-stop menjavajo partnerja jz ne cenim.

Tisto je bil hec, če se me bojimo da bodo take punce z našimi tipi, samo v vsakem hecu je nekaj resnice :D Jz se niti najmanj ne bojim takih deklet, ker vem da mojega odbijajo... in ker vem da mi je zvest :)
Uporabniški avatar
keri
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a keri » 27. Okt. 2009 8:09

Horus napisal/-a:Jebac tisti, ki lovi na avto, dnar in podobne zadeve? Yaomene. Jebac je bil npr. Casanova (pustimo ob strani debate o njegovem (ne)obstoju). As the legend goes, clovek je bil brez prebite pare pa je podiral razne baronice.

Naziv jebac vkljucuje nek skill, ki je lahko prirojen, lahko izvira iz trdega treninga, nikakor pa to ni videz, denar, ipd.



Se strinjam. Avto, denar tukaj sploh ni pomemben....raznorazni frajerčki, ki lovijo ženske na avto, keš in pri tem igrajo na karto nedosegljivega tipčka..a-a to ni jebač.

Zame je jebač tip, ki ustreza tistim splošnim kriterijem kako naj bi dober tip izgledal (okusi so sicer različni in vsake oči imajo svojega malarja - AMPAK roko na srce - obstajajo moški in ženske, ki so enostavno lepi, nekaterim manj, drugim bolj)
+komunikativnost
+razgledanost
+prijeten in prijazen sogovornik, ki te pozorno posluša, nevsiljivo podaja svoje mnenje in izkušnje, ti da občutek da si nekaj posebnega
+kljub temu, da imaš občutek, da je tip zapalil, tip dejansko ne pali, ampak fura dalje nezainteresiranost zate kot žensko.....

Sem imela priložnost spoznati tak primerek....ma ni variante da ga skužiš....zato pa pravim - svaka čast. Mislim da moraš imeti to že prirojeno. :wink:
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 27. Okt. 2009 8:10

Pač tip,ki zna s kretnjami in besedami narest žensko željno seksa z njim :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Okt. 2009 13:08

keri napisal/-a:Avto, denar tukaj sploh ni pomemben....raznorazni frajerčki, ki lovijo ženske na avto, keš in pri tem igrajo na karto nedosegljivega tipčka..a-a to ni jebač.

Zame je jebač tip, ki ustreza tistim splošnim kriterijem kako naj bi dober tip izgledal (okusi so sicer različni in vsake oči imajo svojega malarja - AMPAK roko na srce - obstajajo moški in ženske, ki so enostavno lepi, nekaterim manj, drugim bolj)
+komunikativnost
+razgledanost
+prijeten in prijazen sogovornik, ki te pozorno posluša, nevsiljivo podaja svoje mnenje in izkušnje, ti da občutek da si nekaj posebnega
+kljub temu, da imaš občutek, da je tip zapalil, tip dejansko ne pali, ampak fura dalje nezainteresiranost zate kot žensko.....

Sem imela priložnost spoznati tak primerek....ma ni variante da ga skužiš....zato pa pravim - svaka čast. Mislim da moraš imeti to že prirojeno. :wink:


Tut jz se strinjam da denar nima nobene zveze z jebačem.
Res jih je težko pogruntati, saj so že tako izverzirani da glava boli :) Sicer pa ni čudno, saj vaja dela mojstra, oni pa veliiikk vadijo :D
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 27. Okt. 2009 13:24

čuftika napisal/-a:Ni nobenega negativnega odnosa, samo take ženske, ki non-stop menjavajo partnerja jz ne cenim.


sva že dve :)
Uporabniški avatar
ena pač
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 5. 3. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a ena pač » 27. Okt. 2009 17:46

...
Zadnjič spremenil ena pač, dne 01. Jan. 2010 14:32, skupaj popravljeno 1 krat.
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 27. Okt. 2009 19:14

ena pač napisal/-a:Ma kaki jebač to je moška k.... :D


haha,sam je res :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Okt. 2009 19:24

ena pač napisal/-a:Ma kaki jebač to je moška k.... :D


:top:

maš prav ja :D
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 29. Okt. 2009 16:41

:D nikol ne bom pozabla kolega, ki mi je enkrat razlagal, da je bil v srednji šoli hud jebač, zdej pa ni več. Je rekel nekako takole: V srednji šoli je u izi bit jebač, oblečeš ledr jakno pa se mal po hodniku šetaš pa kar padajo dol. Ko pa prideš na faks, je pa konkurenca večja in bejbe bolj zahtevne. Tiste, ki so v srednji šoli padale na ledr jakno, zdaj padajo na ledr zice v hudih avtih. Jst mam pa sam ledr zic na biciklu. :D
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 29. Okt. 2009 20:50

claire napisal/-a:
barbika_444 napisal/-a:Se spomnim "svojga" jebača.....čeprov so že vrabčki čivkal, kakšen je njegov sloves, sm ga lih zarad tega hotla sprobat. Da vidim kaj je tok dobrega na njemu, da uspe obnoret toliko žensk, od mladih do malo manj mladih. Niti razmišljala nisem o možni zvezi z njim. Od trenutka k sva skupi odšla iz lokala, sem pričakovala samo dober seks....in s tem namenom tud šla (čeprov se je dečko prov potrudu z osvajanjem in pihanjem na dušico). Tko da tud če bi mi u faco reku "ej punči jst sm jebač" to še vedno ne bi spremenil moje odločitve, da se bom dala dol z njim.


brez zamere, ampak v tem primeru zveni, kot da si tudi ti jebačica. pač. ampak zame je pravi jebač tisti, ki osvoji dekleta, ki sicer ne odobravajo jebačev. tiste ta težko dostopne. ne vem če me razumete no. ta lahke itak vsak dobi. ne rabi bit jebač zato. pa nočem res nobene užalit. samo jaz tako to dojemam.


Vse je odvisno od definicije jebačice v tvoji glavi. V kolikor je enaka moji, potem zamerim :twisted:
Ženska, ki se v določenem trenutku (ali trenutkih) odloči za avanturo, zame ni jebačica. Kajti potemtakem je tudi jebač tisti, ki gre z žensko za eno noč.....Ne zdej dvojnih meril postavljat :roll:
Tvoji definiciji je jebač tvoj dragi, ker je osvojil tebe, neosvojivo trdnjavo. :lol: Res dober smisel za humor.

Drgač pa, ne nisem jebačica, sem mati in žena. In čeprav sem bla z mnogimi moškimi, se ne počutim kot lahka ženska. Sicer pa, kot praviš, jebač osvoji vsako žensko. Meni pa v življenju ni uspelo osvojiti vsakega moškega.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Okt. 2009 9:48

barbika_444 napisal/-a:
Ženska, ki se v določenem trenutku (ali trenutkih) odloči za avanturo, zame ni jebačica. Kajti potemtakem je tudi jebač tisti, ki gre z žensko za eno noč....
Drgač pa, ne nisem jebačica, sem mati in žena. In čeprav sem bla z mnogimi moškimi, se ne počutim kot lahka ženska. Sicer pa, kot praviš, jebač osvoji vsako žensko. Meni pa v življenju ni uspelo osvojiti vsakega moškega.


se strinjam da ženska, ki se odloči parkrat za avanturo ni jebačica Jebačica je tista , ki skos išče priložnost za sex,jo ne zanima s katerim tipom se bo dol dala, se bo z prvim , ki pride mimo. In jebačica je zame tut lahka ženska.
Vsak zase ve kaj dela in kaj je prav.Jz pač ne cenim preveč ženske , ki so imele ogromno partnerjev (cifra tam okoli 10), pa mislim da se tut same ne cenijo prav dosti!
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 30. Okt. 2009 11:11

Jebačica je tista , ki skos išče priložnost za sex,jo ne zanima s katerim tipom se bo dol dala, se bo z prvim , ki pride mimo. In jebačica je zame tut lahka ženska.

To, kar ti opisuješ, je navadna ku**ica. Da jo ne zanima, s kerim se bo dala dol, s prvim, ki pride mimo...tipična luzerka, za povrhu pa še neumna, ker ne kasira. :twisted:

Ne pravim, da bi morala biti tvoja definicija jebačice enaka moji, ampak to, kar si opisala, pa zagotovo ni.

Po mojem mnenju je jebačica Femme Fatale. Ona ma nadzor. On sploh ni pomemben v tej igri. Je kot tiger, ki se igra z miško. Lahko ga poje, uniči, lahko se ga usmili...to je jebačica. Število spolnih partnerjev je postranska zadeva. Lahko je devica, pa je največja jebačica.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov