Definicija jebača

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 14:15

hmm meni pa "jebač" ne pomeni da je to tip, ki usako dobi brez problema..obstajajo tudi izjeme, ki nas takšen primer moškega ne zanima..zame to sploh ni moški..zame je to en vzvišen šminker, ki misli da je najlepši,najpametnejši in tak ki bi ga usaka želela imet..se pa itak moti,usaj pri meni bi se..na takšne ljudi po mojem mnenju padajo predvsem punce, ki se želijo z njim pokazat in mislijo da bodo na takšen način postale bolj zanimive in priljubljene..takšni so ponavadi najbolj "priljubljeni", imajo zrihtan avto s katerim se razkazujejo okrog in še kej bi se sigurno dalo naštet sam se ta trenutek ne spomnem..puncam se to zdi fajn, da je tak moški zbral ravno njo, ne zaveda pa se tega da bo verjetno na njegovem seznamu za samo en dan ali pa noč..
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 14:22

[quote="jenna."]obstajajo tudi izjeme, ki nas takšen primer moškega ne zanima..quote]

se strinjam :) pa tut s tvojo definico jebača.

Če pa prav razumem, tle gor na forumu ene punce trdijo da tip , ki ne dobi vsake ni pravi jebač, pa karkoli tisto pravi pomeni... Sama sem seveda še zmeri mnenja, da ni nujno da jebač vsako dobi, saj obstajamo tudi take, ki nas tak tip moškega iritira in ne privlači :)
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 14:29

točno tako! zato pa najverjetneje dobiš takega človeka s punco, ki je bolj za neke avanturce, tako ki je vsak večer z drugim ali pa enostavno "kokoši" ki itak razmišljajo na enak način kot on in se zato ujamejo:P meni pa to ni moški in me že na daleč odbija..pač na kratko, ga niti ne opazim:)
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 26. Okt. 2009 14:55

čuftika napisal/-a:Se pravi da je za vas (za tiste, ki ste napisale, da nism pravih srečala-kerri in horus) pravi jebač le tisti, ki vsako dobi, brez izjeme?


Kot povsod se tudi tu najdejo izjeme :wink:

Ampak stvar je v tem, da se oni ne sekirajo preveč, razen če jih dobiš v svojo igro in jih potem ignoriraš, potem se malo sekirajo :P Ampak s tem tvegaš, da boš na koncu ti prizadeta..
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 16:25

marypa napisal/-a:
čuftika napisal/-a:Se pravi da je za vas (za tiste, ki ste napisale, da nism pravih srečala-kerri in horus) pravi jebač le tisti, ki vsako dobi, brez izjeme?


Kot povsod se tudi tu najdejo izjeme :wink:

Ampak stvar je v tem, da se oni ne sekirajo preveč, razen če jih dobiš v svojo igro in jih potem ignoriraš, potem se malo sekirajo :P Ampak s tem tvegaš, da boš na koncu ti prizadeta..


hehe, se pravi da je pravilo, zraven pa še par izjem:D
Če se ne sekirajo preveč, fajn za njih,drugač pa prizadeta ne bom, ker nikoli nism niti bom kdaj, mutila s takimi tipi...Enostavno niso moj tip moškega :)
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 16:29

čuftika napisal/-a:Enostavno niso moj tip moškega :)
[/quote]
moj tudi ne:)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 16:30

delusional napisal/-a:Kako pa je definicija jebačice? :D


to bi mene tut zanimalo, kaj to za vas pomeni? razpišite se :)

zame je to lahka ženska, ki se deva dol, po dolgem in po čez, za čustva vpletenih ji ni kaj dosti mar. to bi bla ena na hitrco definicija:)
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 16:39

ženska, ki ji zveza nič ne pomeni, ampak vidi neko zabavo v enovečerni avanturci, to pa je vsak večer nekdo drug ali pa je število tipou večje od enega..takšna ženska za moje pojme nima niti samospoštovanja niti se ne ceni..takšnih dejanj pa itak nisem nikoli razumela in jih tudi nikoli ne bom..pa tudi kaj vidijo v tem, kakšne koristi odnesejo, pa sploh..
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Okt. 2009 16:50

jenna. napisal/-a:ženska, ki ji zveza nič ne pomeni, ampak vidi neko zabavo v enovečerni avanturci, to pa je vsak večer nekdo drug ali pa je število tipou večje od enega..takšna ženska za moje pojme nima niti samospoštovanja niti se ne ceni..takšnih dejanj pa itak nisem nikoli razumela in jih tudi nikoli ne bom..pa tudi kaj vidijo v tem, kakšne koristi odnesejo, pa sploh..



ne bi se mogla bolj strinjat :respekt:
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 16:57

SWEETprinces napisal/-a:ne bi se mogla bolj strinjat :respekt:


me veseli :wink: :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Okt. 2009 18:10

jenna. napisal/-a:ženska, ki ji zveza nič ne pomeni, ampak vidi neko zabavo v enovečerni avanturci, to pa je vsak večer nekdo drug ali pa je število tipou večje od enega..takšna ženska za moje pojme nima niti samospoštovanja niti se ne ceni..takšnih dejanj pa itak nisem nikoli razumela in jih tudi nikoli ne bom..pa tudi kaj vidijo v tem, kakšne koristi odnesejo, pa sploh..


:lol:

in kaj je narobe z enovečerno avanturo?

Zakaj pa ti s svojim fantom seksaš?

In jebat ga, če nima oseba fanta, ne vidim razloga, zakaj nebi izkoristila one night stand, če ona tako hoče in ji odgovarja.

Če ne razumeš, še ne pomeni, da je kaj narobe s tem.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 18:20

usak drugače gleda na to, nisem rekla da je narobe,pač usak dela to kar mu odgovarja, če tebi paše bit usak dan z drugim in nevem kaj use počet z nekim neznancem,ki drugi dan ne ve niti da obstajaš ne nič, pol prav, jst tega s sebe ne bom počela, tolko se pa že cenim..nisem pa rekla da se tega ne sme delat al nevem kaj, tuki večinoma samo podajamo svoja mnenja če se ne motim..tko da:) nevem kaj ima pa tisti sex veze tuki, ker ne govorimo o npr. 5 let trajajoči zvezi ampak o popolnem neznancu
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Okt. 2009 18:25

Tisti seks ima veze s tem delom tvojega komentarja:
pa tudi kaj vidijo v tem, kakšne koristi odnesejo, pa sploh..


Kakšne koristi imaš pa ti od seksa s svojim fantom? :D

Ne razumem tega negativnega odnosa do punc, ki so za one night stand. A se bojite, da bodo vaše fante izkoristile? :)

(ne me spet 100% resno jemat)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 18:38

no sej tisti del stavka sploh ni mišljen dobesedno na sex,ampak kakorkoli..drugače pa mene take punce ne motijo,zaradi njih se ne sekiram,pač naj delajo kar hočejo..če komu to paše ok,meni ne..to je pa tudi use
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Okt. 2009 22:50

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov