Definicija jebača

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 24. Okt. 2009 16:20

....
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 03. Avg. 2010 12:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 24. Okt. 2009 16:49

delusional napisal/-a:
rachka_ napisal/-a:
drugač pa sta jullia_ in delusional super opisali tudi moje predstave o teh tipih, ki v bistvu sploh niso nič slabega, če ima tip kolko tolko pošlihtano v glavi in se tudi bejba zaveda v kaj se spušča :)


niti pod razno niso to slabi ljudje. to so najbolj pošteni prasci kar jih je. boljše kot taki nezreli kurci, ki ne vejo kaj bi in nimajo nobenih mej in zavajajo, ter jim je cilj da še žensko nardijo zblojeno.


so true! :D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 24. Okt. 2009 20:09

tip, ki misli da lahko vsako dobi. Dejansko pa jih dobi samo za sex. Mogoče ga nobena za fanta kot osebnost še hotela ne bi :? Taki se mi tako gnusijo, da mi gre prav dobesedno na bruhanje.. pa glih jedla.. :S
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 24. Okt. 2009 20:14

ja sma če pomisliš, zakaj tip misli da lahko dobi vsako? lih zaradi tega kr mu vse podležejo :D tip, k ga skor nobena ne jeb*, si sigurno ne bo mislu, da lahko dobi vsako razn če je pač ego in samoušečn.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 24. Okt. 2009 20:31

ja in kaj mu koristi, če mu skoraj vsaka podleže... :? Še vedno ima probleme sam s sabo. Js ne vidim nobene pozitivne stvari v tem, da sexaš s 100 ljudi 100 čudi.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 9:25

jebač-tip moškega, ki samo razmišlja kdaj in kje bo dobil sex. Ker je že z vsemi žavbami namazan(lepe besede in pihanje na dušo), skor zmeraj doseže svoj cilj. Ponavadi odlično izgleda, je samoššečen, napihnjen, egoističen, ima ogromno punc hkrati, pa tut če ve kera za uno drugo, osvaja več punc istočasno v prisotnosti drugih, bi ti z največjim veseljem ponudil kake inštukcije če rabiš (no vsaj meni jih je en ponujal, kao če rabim kej nej se oglasim-halooo) Prepričan je da je najboljši, najlepši, zase govori samo v superlativih, točno ve kaj punce rade slišimo in to s pridom izkorišča...
In ja, take sovražim, ker mislijo da lahko vsako dobijo, potem jim jz porušim hipotezo, ker mene ne morejo. Pomaga če jih ignoriraš, ker jih nobena ne :) tega pa niso vajeni!
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 26. Okt. 2009 9:41

marypa napisal/-a:ja in kaj mu koristi, če mu skoraj vsaka podleže... :? Še vedno ima probleme sam s sabo. Js ne vidim nobene pozitivne stvari v tem, da sexaš s 100 ljudi 100 čudi.


eni pa :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Okt. 2009 11:18

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Okt. 2009 11:28

barbika_444 napisal/-a:Se spomnim "svojga" jebača.....čeprov so že vrabčki čivkal, kakšen je njegov sloves, sm ga lih zarad tega hotla sprobat. Da vidim kaj je tok dobrega na njemu, da uspe obnoret toliko žensk, od mladih do malo manj mladih. Niti razmišljala nisem o možni zvezi z njim. Od trenutka k sva skupi odšla iz lokala, sem pričakovala samo dober seks....in s tem namenom tud šla (čeprov se je dečko prov potrudu z osvajanjem in pihanjem na dušico). Tko da tud če bi mi u faco reku "ej punči jst sm jebač" to še vedno ne bi spremenil moje odločitve, da se bom dala dol z njim.


brez zamere, ampak v tem primeru zveni, kot da si tudi ti jebačica. pač. ampak zame je pravi jebač tisti, ki osvoji dekleta, ki sicer ne odobravajo jebačev. tiste ta težko dostopne. ne vem če me razumete no. ta lahke itak vsak dobi. ne rabi bit jebač zato. pa nočem res nobene užalit. samo jaz tako to dojemam.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 11:53

nekdo ki je poln samega sebe, ki meni da lahko dobi katero koli žensko, jo podre in živi naprej,.. pač njegov hobi! ŽENSKAR!?
Boys are toys,..
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 12:06

claire napisal/-a: zame je pravi jebač tisti, ki osvoji dekleta, ki sicer ne odobravajo jebačev. tiste ta težko dostopne. ne vem če me razumete no. ta lahke itak vsak dobi. ne rabi bit jebač zato. pa nočem res nobene užalit. samo jaz tako to dojemam.


ja, ta lahke res vsak dobi :)
lahko je nekdo ne vem kak velik jebač, samo če se ena punca odloči da ne bi bila z njim, ker je dal skozi pol mesta minimalno, potem ne bo z njim...Ali pa punca, ki ima fanta in ga noče prevarati, ne vem no , lahko pride mimo mene ne vem kaki jabač pa ne bom niti trznila, ker vse kar rabim, dobim doma (se pravi od fanta) ali pa kombinacija enega in drugega :)
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 26. Okt. 2009 12:46

in če je jebač, ni nujno da dobro sexa ;) lahko je daleeč od tega.. ;) Tak da ko sporobaš, tak vidiš, da zgubljaš čas

Pa ko je ena rekla, da jih ignoranca zje**, niti ne.. enim je čisto vseeno :) Kar je logično.. pač eno bodo dobil, 2, 3.. kaj potem če ti nisi zato.. Ignorantski odnos in pretvarjanje- v odnosu do žensk, nobene pristnosti, osebnosti, človeškosti, bližine.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 13:02

marypa napisal/-a:eno bodo dobil, 2, 3.. kaj potem če ti nisi zato..


eno bodo že dobili, vsake pa ne :)
Uporabniški avatar
keri
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a keri » 26. Okt. 2009 13:36

Horus napisal/-a:
čuftika napisal/-a:In ja, take sovražim, ker mislijo da lahko vsako dobijo, potem jim jz porušim hipotezo, ker mene ne morejo. Pomaga če jih ignoriraš, ker jih nobena ne :) tega pa niso vajeni!


Ze nisi pravih srecala ;)



Se strinjam :D

Drugače pa.....na nek način jih občudujem.....tiste taprave namreč.....k imajo kake take psihološke fore, da sam stani pani.....pa skulirani u nulo in s to svojo nezainteresiranostjo ter ignoranco spravijo žensko čisto na kolena....igra vroče-hladno, ki jo igrajo tako neočitno, da jih sploh ne skužiš....ko pa jih je pa že prepozno :D :wink: dobri so, dobri...ni kaj
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 13:45

Se pravi da je za vas (za tiste, ki ste napisale, da nism pravih srečala-kerri in horus) pravi jebač le tisti, ki vsako dobi, brez izjeme?
zanimivo :)
saj logično, da ima vsak malo drugačno definicijo in tak je tudi prav.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov